IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Това твърдение откаде си го изсмукахте? Колеги от форума казват, че сте нормален. Ако приемем становището им /с множество резерви/, единственото обяснение за поведението ви остава, че сте ниско-бюджетен комуниститески трол.
    Защо ниско-бюджетен и защо комунистически? Не помня начев да е писал ода за нинова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Когато в прав текст ти пожелават смърт, обидните думи в отговор не значат нищо!
      В случая цитирам отново лицето основно поради друга причина, той е известен безчестник и мръсник, всеки момент ще изтрие написаното и после ще твърди, че няма такова нещо!
      Не така бе, Начков
      Просто екстраполирах статията, която ни завираш под носа
      И аз задълбочено, кратко и ясно написах, че ако се приложи пледираната от теб и статията идея - да не се прилага извънредно положение, ще стане следното:
      "ти да се заразиш, и като те закарат в отделението за реанимация, да кажат:
      "Късно е, няма повече лекари и свободни легла, дори и в коридорите
      И да
      ти се иска да живееш, но да не ти остава повече време "

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Както съм казвал, ако изобщо моето може да се нарече кауза, то е никога повече бсп и израстъците им на власт. Аз съм техен враг. Всичко останало е допустимо.
        Герб?? Допусти ми ли са

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          И като спечели байдЪн, какво ще стане барби, за нас и за вас- какво
          Квото и сега .....там няма разлика кое е лицето. Дълбоката държава им дърпа конците на всичките.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            От кога борбата за демокрация е свързана с публикуване на списъци на хората с различно от твоето мнение? Това много прилича на
            Онзи ден мисля че крос беше данни от БНБ- по милиард на година задлъжняване при байхуй- смятай каквото искаш

            Коментар


            • Путин, ГРУ и «Новичок». Ад в регионах. Забастовки в Беларуси

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Човеците не ги е срам от това - за кого гласуват
                Негодните мерзавци да отиват да правят поредното въстание,
                защото са последната надежда на
                другаря радев / путин и ДС / КГБ
                И да правят пак ново
                дружество за приятелство с Тръмп,
                че недай боже да спечели Байден
                И като спечели байдЪн, какво ще стане барби, за нас и за вас- какво

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                  Фараона по-добре да стои в ДПС. Да може с поне един от конкуренцията да водиш смислен спор
                  В противен случай - ще се съберем най-умните на едно място, и няма да имаме стимул да продължаваме да мислим.
                  Фараона факЮ ли е- ако е той най умният защо непрекъснато иска да му се повтори и да му се разясни даденото мнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Очевидно е, че ме провокираш да кажа лоша дума!
                    Няма да я кажа директно, но ти я знаеш, нали?!

                    Колкото пъти си се появил, толкова пъти си бил бит и пак ще бъдеш, ако много се натискаш!
                    С постнотията се оправям изключително бързо и ефективно!

                    И не ми се прави на цензор, защото ти си типичен представител на тези, който нито имат какво да кажат, нито знаят как да го кажат.
                    Никому не са потрябвали оценките ти.

                    Всичко, което поствам е по темата.
                    Това, което ти постваш са несръчни и повърхностни опити да се заяждаш с батковците.
                    Мне госТодине, Вие започнахте първи, като се Фърлихте на Хамбразурата в защита на подопечния Ви трол,
                    после хлъцнахте, но беше късно, та затова сега гледам - кОпате сам

                    пп
                    твърде много думи ползвате срещу ненужна оценка

                    Коментар


                    • Коста Филипов: Заев е готов да подпише всичко, за да стартират преговорите с ЕК

                      Обърнете особено внимание на едно изречение към края на статията:


                      "Според журналиста, има натиск от Германия върху България, и върху РСМ, за да намерим модус за удовлетворяване на претенциите и на двете страни."

                      Вече взех подробно отношение по темата, с доста исторически препратки, но коментари няма.

                      Иначе, мен персонално ме коментират напоително!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Аз също нямам обяснение, защо модераторите търпят целенасоченото засиране на форума. Слагат му нещата в една тема "начев има да копира" и да си копира.
                        Очевидно е, че ме провокираш да кажа лоша дума!
                        Няма да я кажа директно, но ти я знаеш, нали?!

                        Колкото пъти си се появил, толкова пъти си бил бит и пак ще бъдеш, ако много се натискаш!
                        С постнотията се оправям изключително бързо и ефективно!

                        И не ми се прави на цензор, защото ти си типичен представител на тези, който нито имат какво да кажат, нито знаят как да го кажат.
                        Никому не са потрябвали оценките ти.

                        Всичко, което поствам е по темата.
                        Това, което ти постваш са несръчни и повърхностни опити да се заяждаш с батковците.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Да за крадци измамници и простаци с измислени университети и купени дипломи страната е о кей
                          Е, университетът му може и исти ски да е. Поне привежда данни, все е нещо, когато изтъква техничедки позиции. За разлика от теб. Изключително рядко, изключително ослъдно, и изключително едностранчиви са твоите позовавания. Основно, крясъци и о иди. Не се владееш, а искаш насериозно да те вземаме. ТРУДНА РАБОТА, на ТОЗИ фон. Матейко изглежда къде по-професионален.
                          Иначе,
                          . За други грехове и аз го подозирам, ама нито съм съд, нито следствие, нито прокуроатура.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                            Ако не престанете да се обиждате ще получите БАН! Важи за всички!
                            Нямате никакъв проблем да ме баннете, налично е обосновано предположение, че бутонът БАН е при Вас!
                            Никой с нищо не може да ме уплаши!

                            Преди това, отговорете моля за следното:

                            1. Получавам директни пожелания да умра мъчително и отговарям дословно:

                            Дори и да бях се надявал, да бях молил - пак нямаше да получа толкова ярко доказателство за това, как разсъждава и как се изразява един по същество нецивилизован дивак и примитивен, садистичен, опростачен идиот.
                            Изтривате ме с някакво обяснение.

                            2. Опасявайки се, че лицето пожелало ми да умра мъчително, ще се самоизтрие, пиша нов отговор с негов цитат.
                            Отговарям дословно:

                            Чудесна работа, алекс!

                            Когато в прав текст ти пожелават смърт, обидните думи в отговор не значат нищо!
                            Вие, алекс, очевидно имате дълбоки дефицити при оценка на йерархията на житейските и човешките ценности.
                            иЗПОЛЗВАЙТЕ СЛУЧАЯ, ЧЕ СЪМ ВИ ОБЪРНАЛ ВНИМАНИЕ, ПЪК ВЗЕМЕТЕ И ВНЕСЕТЕ КРАЙНО НЕОБХОДИМИ КОРЕКЦИИ в оценките и нагласите си!

                            В случая цитирам отново лицето основно поради друга причина, той е известен безчестник и мръсник, всеки момент ще изтрие написаното и после ще твърди, че няма такова нещо!
                            Кое прави обидните думи в първия ми отговор по-неприемливи от обидните думи във втория отговор?
                            Каква е справедливата реакция на модератора във форум, когато един питомник пожелае мъчителна смърт на друг?
                            Когато ти пожелаят мъчителна смърт, как е подходящо и справедливо да отговориш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Не бях чел темата ви, но един приятел каза да погледна в нея. Направо съм потресен от деградацията. Начев даже пуснал списък на хората, които трябва да бъдат репресирани заради убежденията им ако вземе властта. Така погледнато не знам дали трябва да ме е срам или да се гордея от това, че ме няма вътре. А пък вътре е такава кашотина от несъвместими по между си хора, че не може да го бъде. Единственото което видимо ги обединява е, че един човек ги мрази. Този списък напомня на едни времена в нацистка Германия и сталинския СССР. Деградацията във форума е пълна.
                              Аз също нямам обяснение, защо модераторите търпят целенасоченото засиране на форума. Слагат му нещата в една тема "начев има да копира" и да си копира.

                              Коментар


                              • Ако не престанете да се обиждате ще получите БАН! Важи за всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X