IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tatiana Christy

    Самопровъзгласилият сe за джизъс крайст супер стар -- хаджигенов -- ме блокира, защото и аз, както много други задавах публично въпроси относно политическите намерения и изказвания на триото. А хаджигенов -- в ролята си, в която се е вмъкнал-- определя за врагове на народа, всеки, който се осмели да попита, възрази или прави оценка на "джъзъс крайст суперстар." Колко жалко, а имаше съмишленик в мое лице до скоро и не само в мое. Но нарцистичното его е лош съветник. Арогантността също. А най-вече недалновидността.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      Ето на "родният" ти език....

      http://mason.ru/newforum/index.php?/...2%D0%B2%D0%BE/

      Ама то и Русия не е истинското ,наречени са такива/руснаци/ на името на победителите скандинавци....

      v_tin
      Junior Member
      Заслужил
      инвеститор

      Днес, 15:02
      Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      Прочеее,да живее единният фронт..

      Равенство,братство,свобода е лого на масоните още преди френската революция на якобинците 1789 година
      А бе защо не се гръмнеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        А бе защо...съм неграмотник???
        Ето на "родният" ти език....

        http://mason.ru/newforum/index.php?/...2%D0%B2%D0%BE/

        Ама то и Русия не е истинското ,наречени са такива/руснаци/ на името на победителите скандинавци....

        Има само един народ, който на руски език се нарича с прилагателно име. И това са… руснаците. Защо така се е случило и откъде изобщо се е взела тази дума? Да го изясним....

        https://rusofili.bg/%D0%B7%D0%B0%D1%...A%D0%B8%D0%B5/


        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]temp_15254_1604788084479_720[/ATTACH]
          Прочеее,да живее единният фронт..

          Равенство,братство,свобода е лого на масоните още преди френската революция на якобинците 1789 година
          А бе защо не се гръмнеш

          Коментар





          • Старото приятелство,Фнимавайте мурзилки,да не настъпите македонска /пролетарска/ мина като агент Алберт ....

            http://www.videoclip.bg/watch/120728...akedonska-mina


            Царска България съучастник за Холокоста -евреите за Треблинка за нацистките камери......


            Прочеее,да живее единният фронт..

            Равенство,братство,свобода е лого на масоните още преди френската революция на якобинците 1789 година
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              Имам една мечта .... не ... няма да довърша думите на Мартин Лутър Кинг....
              Имам една мечта .... един ден и дано той дойде скоро .... в тая клоака наречена сащ да емигрират и да се съберат от цял свят до последния джендър, педел, гей, трето полови и 123-ти полови биологични недоразумения, до последния цветнокож, чернокож, тъмнокож и тъмнозелен, до последното мюсли, и да си спретнат всички заедно там една държава гето оградена отвсякъде по границите с 20 метрова стена по която тече 250 волта ток ....
              Имам аз една мечта .....

              Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg         troen sauz.jpg
Views:	1
Size:	48.0 КБ
ID:	3673741


              Нека не се заблуждаваме....

              Изявените лидери в света си редят политическата хегемония на гърба на лековерните маси, уплашени, че идва нова Студена война.
              Най-големите нефтени колоси в света, американският Exxon и руският „Роснефть", напредват с общ план за богатите петролни залежи на БИ. Двете компании имат съвместни нефтени проекти също и в Арктика, Сахалин и Тексас - и по нищо не личи отношенията им да са охладнели след различните" кризи"
              Още в началото на 1970-те професорът по международна икономика Майкъл Хъдсън установи, че светът не е дву-, а еднополюсен: имперските финансови интереси на тогавашния СССР и на САЩ при Никсън в повечето случаи съвпадат.

              Има една геополитическа теория на Макиндер.... Основата на тази теория е елиминирането на противниците на WASP цивилизацията заложена от бащите основатели - например нацистка Германия,болшевишкият СССР ....следваща цел комунистическите диктатури в Азия....
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение



                ММдаааааааааааа Дональд Фредович... който не чете класиците
                +110

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  250 волта ток? Гледай да не те чуе бай Пешето, че ще те прати за зелена енергия от жълт кантарион.
                  250 ...220 ... тъй става то кат омешаш алкохола,, убаво почнах на водка ама уж и и да опитам ракията на авера, пък и жената ме подкокороса супер пивка била и ей на виж ся кви глупости пиша ... но то идеята е важна пич не волтовете, по волтовете бат Пешо е спеца

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                    Имам една мечта .... не ... няма да довърша думите на Мартин Лутър Кинг....
                    Имам една мечта .... един ден и дано той дойде скоро .... в тая клоака наречена сащ да емигрират и да се съберат от цял свят до последния джендър, педел, гей, трето полови и 123-ти полови биологични недоразумения, до последния цветнокож, чернокож, тъмнокож и тъмнозелен, до последното мюсли, и да си спретнат всички заедно там една държава гето оградена отвсякъде по границите с 20 метрова стена по която тече 250 волта ток ....
                    Имам аз една мечта .....
                    250 волта ток? Гледай да не те чуе бай Пешето, че ще те прати за зелена енергия от жълт кантарион.

                    Коментар





                    • ММдаааааааааааа Дональд Фредович... който не чете класиците

                      Коментар


                      • Имам една мечта .... не ... няма да довърша думите на Мартин Лутър Кинг....
                        Имам една мечта .... един ден и дано той дойде скоро .... в тая клоака наречена сащ да емигрират и да се съберат от цял свят до последния джендър, педел, гей, трето полови и 123-ти полови биологични недоразумения, до последния цветнокож, чернокож, тъмнокож и тъмнозелен, до последното мюсли, и да си спретнат всички заедно там една държава гето оградена отвсякъде по границите с 20 метрова стена по която тече 250 волта ток ....
                        Имам аз една мечта .....

                        Коментар


                        • Красная Армия всех сильней! The Red Army is the Strongest! (English Lyrics)
                          https://www.youtube.com/watch?v=mE8H98XwWjM&t=48s

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            А знаеш ли ,че първоначалният еврейски замисъл е да въведе комунизъм като социялен експеримент едновременно както в Русия така и
                            в САЩ?В Русия успяват безпроблемно ,но в САЩ поради липса на революционна ситуация работата се проваля.
                            Ако наистина бяха успели историята щеше да бъде коренно различна.
                            Извинявай, Тихия Дон чел ли си?

                            Каким ты был - Тихий Дон
                            https://www.youtube.com/watch?v=pMhWst-imys

                            Убийството на Царското семейство? Болшевиките бият през капачките на колената православието и казачеството или не е така? Гражданската война имаш ли представа колко жертви взема? Можеш ли да формулираш субектите, които присъстват преди 100г одини и днес?
                            Last edited by Макс; 07.11.2020, 19:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              УРАААА

                              Скоро ще започне и Великата Ноемврийска Социалистическа Революция и в краварника сащ
                              Като виждам какво се случва в Пиндосия, преставам да съжалявам за загубата на Студената война от нас. Щехме да си умрем заблудени. Видяхме че пиндоБаткото, който указва на света как да живее и ни учи на демокраци е гол... Хамериканска мечта, СМЕХ

                              Ким Чен Ун пасти да яде, изборите в Северна Корея са на порядък по-демократични и честни, отколкото в Пиндосия. В много от щатите, дето печели Байдън изборната активност е от 105% до 115%. липса на изборни списъци, гласуване по пощата... За най честните и демократични СМИ, нема какво да си говорим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Какво пише в даркнета?

                                не съм влизал от месец честна комсомолска дума

                                Коментар

                                Working...
                                X