IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Както съм казвал много пъти генетичната утайка на народите се занимава с политика
    Ти пък сега, недей да обиждаш така начев

    Коментар



    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      начев разкажете за вашите ценности моля,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        България

        Германски медии: Македонската нация е "измислена", а българската от небето ли падна?

        Отново от Берлин идват цинични, ехидни и унизителни намеци!
        Айде да вземат да си гледат работата фашистите генетичен европейски боклук.Двес световни войни подпалиха правиха опити с хора избиваха евреи цигани славяни.Да мълчат щото отново ще ядат руския или американския уй.Ама нашите сливи мълчат и не смеят да им го кажат в очите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          ЕКСКЛУЗИВНО д-р Константин Тренчев: Излязох от политиката, защото не искам да общувам с изпечени измамници

          копирано от: https://debati.bg/ekskluzivno-d-r-ko...ni-izmamnitsi/


          Подобен анонс вади на преден план един много важен въпрос.

          Редно ли е да направим опит за датиране на акта на излизане на д-р Тренчев от политиката и след това да излезем с твърдение, че изпечените измамници в българската политика са се срещали в периода между 10 Ноем. 1989 г. и въпросния момент, а след това вече ги е нямало, или ...

          Д-р Тренчев всъщност твърди, че изпечени измамници въртят българската политика и до ден днешен

          Материалът е хитов, апропо!

          Прегледайте, заслужава си.
          Аз имам много ярки спомени от онзи период и няма да забравя, как подскачащи седесари първо станаха баш тези, които по обективни, човешки критерии, реално имаха необходимост от социална подкрепа и закрила, че да оцеляват. Смешнично беше.
          Спомням си, че една от първите ми мисли беше: млад съм, знам това-онова, знам езици, не съм мързелив, ще се оправя някак, ама тези дето сега подскачат, как си представят капитализма без капиталисти.
          Неистовият стремеж на простия и мързелив човек към политическа власт, като единствено възможна социална перспектива, е нещо уникално.
          Неистовият стремеж на простия и мързелив човек към политическа власт, като единствено възможна социална перспектива, е нещо уникално.
          Само дето не е уникално и не е от вчера ули днес.Това е закон.Простия и мързелив човек много иска да командва да е нещо да му се кланят знае и може всичко оправя бързо всеки проблем.Както съм казвал много пъти генетичната утайка на народите се занимава с политика

          Коментар



          • ЕКСКЛУЗИВНО д-р Константин Тренчев: Излязох от политиката, защото не искам да общувам с изпечени измамници

            копирано от: https://debati.bg/ekskluzivno-d-r-ko...ni-izmamnitsi/


            Подобен анонс вади на преден план един много важен въпрос.

            Редно ли е да направим опит за датиране на акта на излизане на д-р Тренчев от политиката и след това да излезем с твърдение, че изпечените измамници в българската политика са се срещали в периода между 10 Ноем. 1989 г. и въпросния момент, а след това вече ги е нямало, или ...

            Д-р Тренчев всъщност твърди, че изпечени измамници въртят българската политика и до ден днешен

            Материалът е хитов, апропо!

            Прегледайте, заслужава си.
            Аз имам много ярки спомени от онзи период и няма да забравя, как подскачащи седесари първо станаха баш тези, които по обективни, човешки критерии, реално имаха необходимост от социална подкрепа и закрила, че да оцеляват. Смешнично беше.
            Спомням си, че една от първите ми мисли беше: млад съм, знам това-онова, знам езици, не съм мързелив, ще се оправя някак, ама тези дето сега подскачат, как си представят капитализма без капиталисти.
            Неистовият стремеж на простия и мързелив човек към политическа власт, като единствено възможна социална перспектива, е нещо уникално.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              ...

              Ето, до това водят вашите ценности!


              начев разкажете за вашите ценности моля,

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • България

                Германски медии: Македонската нация е "измислена", а българската от небето ли падна?

                Отново от Берлин идват цинични, ехидни и унизителни намеци!

                Коментар


                • Едно кратко проучване ме доведе до изненадващо откритие, че още през 2016 г. на запад са започнали да пеят фолклор на РСМ.
                  Тоест далеч преди нейното официално ""учредяване".
                  А ние с братята през 2017 подписахме договор??

                  Въобще не ми се подхваща темата, че тук във форума масово има хора, които се пишат българи, но в действителност мразят България и вярват в глупостите за т.н. евроатлантически ценности.

                  Ето, до това водят вашите ценности!



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Нещо лошо ли са направили- не става ясно от поста ти. Ако са направили каквото и да е лошо трябва да кажеш, ако не са направили нищо лошо- защо подскачаш като ущипана мома. Събрали са се - говорили са си малко и чао, какво толкова
                    Не бе, само констатирам КОЙ кого е назначил този път след износването на
                    лудото яне, болния сидеров, спукания бареков и цялата друга червена сган преди тях
                    И се чудя, не ви ли омръзна да ви пробутват този
                    долнопробен филм вече 76 години
                    Last edited by barbaron; 11.11.2020, 15:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      "Партията на Слави Трифонов “Има такъв народ”, гражданската платформа "Изправи се.БГ" на Мая Манолова и тримата организатори на антиправителствените протести, които се наричат Отровното трио, се договориха в понеделник ...
                      Коалиция ли ще правят? Поотделно ли ще се явяват на изборите или ще са заедно? Това само първа стъпка ли е?

                      ...
                      На срещата са били поканени и представители на коалиция “Демократична България”, но те не отидоха на нея. ..."

                      Знаех си аз, че има нещо гнило в тези "
                      въстания"
                      Неслучайно
                      начков беше там
                      Барба, подозирам те, че си станал от сладка пенсионерска дрямка, още не знаещ къде ти е главата и къде задникът, взел си по поглешка очилата за гледане (вместо за четене) и напосоки си публикувал нещо.
                      Повторям - това са подозрения, а ако имаше съответните линкове, можеше и да се говори допълнително.

                      Тази "новина" съм я пускал и е била коментирана още преди 15 дена, когато имаше ежедневни протести.

                      Виждаш ли, докъде си я докарал?!

                      Уж си "демократ", уж си "десен", ама в действителност си в една лодка само със седераския и гепаджийския отпадък.
                      Още при появата на новината беше категорично заявено и обяснено, че тези разговори се инициират с цел осигуряване на честността на изборите. Видно е, че става дума за организации и личности, непредставени във властта.
                      Тоест - гражданите да не позволят на геппаджиите да откраднат изборите за пореден път.

                      В ДБ има потенциал да се осигури човешко приъсствие във всичките над 12 хил. секции. Това поне твърди ръководството. Това е добра новина! Следва, че ще има втора национална проверяваща мрежа. Видно е, че става дума за организации и личности, непредставени във властта (като изключим отделни случаи от местната власт).

                      С кого е естествено да осъществяват сътрудничесто и партньорство тези две мрежи?
                      С властта?! Пълни глупости!

                      Очевидно е, че има смисъл да си партнират.
                      Може да стане и след изборите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        "Партията на Слави Трифонов “Има такъв народ”, гражданската платформа "Изправи се.БГ" на Мая Манолова и тримата организатори на антиправителствените протести, които се наричат Отровното трио, се договориха в понеделник ...
                        Коалиция ли ще правят? Поотделно ли ще се явяват на изборите или ще са заедно? Това само първа стъпка ли е?

                        ...
                        На срещата са били поканени и представители на коалиция “Демократична България”, но те не отидоха на нея. ..."

                        Знаех си аз, че има нещо гнило в тези "
                        въстания"
                        Неслучайно
                        начков беше там
                        Нещо лошо ли са направили- не става ясно от поста ти. Ако са направили каквото и да е лошо трябва да кажеш, ако не са направили нищо лошо- защо подскачаш като ущипана мома. Събрали са се - говорили са си малко и чао, какво толкова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          "Партията на Слави Трифонов “Има такъв народ”, гражданската платформа "Изправи се.БГ" на Мая Манолова и тримата организатори на антиправителствените протести, които се наричат Отровното трио, се договориха в понеделник ...
                          Коалиция ли ще правят? Поотделно ли ще се явяват на изборите или ще са заедно? Това само първа стъпка ли е?

                          ...
                          На срещата са били поканени и представители на коалиция “Демократична България”, но те не отидоха на нея. ..."

                          Знаех си аз, че има нещо гнило в тези "
                          въстания"
                          Неслучайно
                          начков беше там
                          Гнилото е, че най-големите лицемери и мафиоти в страната се опитват да се докопат до власта, защото искат да гребат от кацата с меда с големия черпак. И тъй като тези мафиоти по презумпция са лъжци и мошеници, излъгаха и лековерната част от народа да ги подкрепи в долнопробните им намерения.

                          Колкото до начев - той е платен трол, така че въобще не споменавай името му. Той е готов за жълти стотинки да се прави на палячо по площадите, и да лъже и мами в социалните медии. Видя го как брои протестиращите - 5 човека ги обявява за 500 ..... Видя го че отказва да прави снимки, защото така лъжата му ще блесне наяве. Въобще - отивам да си измия ръцете, че ги чувствам омърсени, пишейки името му на клавиатурата.
                          Last edited by Mateev; 11.11.2020, 14:30.

                          Коментар


                          • "Партията на Слави Трифонов “Има такъв народ”, гражданската платформа "Изправи се.БГ" на Мая Манолова и тримата организатори на антиправителствените протести, които се наричат Отровното трио, се договориха в понеделник ...
                            Коалиция ли ще правят? Поотделно ли ще се явяват на изборите или ще са заедно? Това само първа стъпка ли е?

                            ...
                            На срещата са били поканени и представители на коалиция “Демократична България”, но те не отидоха на нея. ..."

                            Знаех си аз, че има нещо гнило в тези "
                            въстания"
                            Неслучайно
                            начков беше там

                            Коментар


                            • Мълвата в София отекваше многозначително и се твърдеше, че Черепов е бил прехванат от едно чуждо разузнаване, което е дало гаранции за него, семейството му и за част от имането, срещу съответната информация. Не каква да е информация, естествено, а такава специална информация, от която могат да произтекат зависимости.
                              С горното се обясняваше и неговото мълчание през последните месеци.

                              Аз продължавам да не съм много наясно, защо се обажда точно в този момент, но линиите са отворени за зрителски обаждания.
                              Ще има томбола и голямата награда е уикенд за двама в Дубай

                              Чекмеджето на Борисов оживя във ВИДЕО на Васил Божков

                              Коментар


                              • ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ-Й!

                                Много лъжете, бе!
                                Хайде, за Америчку ми е ясно! Там всичко иде от ГМО. Видимо сме свидетели на процес на разкашкване на мозъците.

                                Обаче, не мога да разбера причината за България?!
                                Предполага се, че у Лясковец са предимно още на органик.

                                Коментар

                                Working...
                                X