IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Ергенът:
    - Много си красива!
    - Да бе, ти това го казваш на всяка!
    - Е да, ама днес е твоя ред
    Това реален цитат ли е от предаването?

    Коментар


    • "Ергенки" образуват протест:
      -Готови сме на секс на първа среща , а не получаваме дори целувка !

      Коментар


      • Ергенът:
        - Много си красива!
        - Да бе, ти това го казваш на всяка!
        - Е да, ама днес е твоя ред

        Коментар


        • Коментар


          • -Можеш ли да пазиш тайна?
            - Аз-да,но онези ,на които споделям -не пазят.

            Коментар


            • Защо мъжете имат огромни бирени коремчета?
              Защото джудженцето трябва да си има покривче.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                Попълвам бланка: в графата "месторождение" пиша Толбухин, в графата "местожителство" пиша Добрич. Служителката 22-23 годишна, преглежда бланката и ме пита: - А каква е причината да се преместите? Мигайки и не знаейки как точно да отговоря, промърморвам под мустак; - Случи се поради промяна на държавния строй! На свой ред и тя замига учудено и със съчувствие отбеляза: - Бежанец!
                Гответе се, резултата от електронното управление тръгна на работа! Да му мислят родените в Мичурин, Михайловград, Станке Димитров и всякакви родени от "комунизАма" недоразумения.
                Сетих се за един много стааар виц от комунизма.
                Спира КАТ един пиян
                Име - чие?
                Фамилия - чия?
                Абе ти да не си китаец
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Попълвам бланка: в графата "месторождение" пиша Толбухин, в графата "местожителство" пиша Добрич. Служителката 22-23 годишна, преглежда бланката и ме пита: - А каква е причината да се преместите? Мигайки и не знаейки как точно да отговоря, промърморвам под мустак; - Случи се поради промяна на държавния строй! На свой ред и тя замига учудено и със съчувствие отбеляза: - Бежанец!
                  Гответе се, резултата от електронното управление тръгна на работа! Да му мислят родените в Мичурин, Михайловград, Станке Димитров и всякакви родени от "комунизАма" недоразумения.

                  Коментар


                  • Популярния израз:" Дреме ми на дедовия" заменете с "Компетентния орган е уведомен" и ще сте в крак с промяната!!!

                    Коментар


                    • В наши дни е много трудно да срещнеш обикновен глупак. Всички вече са с висше образование!

                      Коментар


                      • Жена си прави подарък за рождения ден - фейслифтинг. Останала очарована от резултата. На прибиране към къщи се отбива в бутик. След, като разгледала стоката се обърнала към продавача:
                        - Знам , че е малко необичайно, но според вас на колко години съм?
                        Поогледал я продавача и казал:
                        - На 35 .
                        - Супер! Истината е , че съм на 45 ! - и доволна излиза.
                        Отбива се в " МакДоналдс". След, като си купила храна пита касиера:
                        - Извинете за въпроса , но според вас на колко години съм?
                        Огледал я :
                        - Мисля, на около 30.
                        -Чудесно! Как ще реагирате , ако ви кажа , че съм на 45 .... - и доволна си излиза.
                        Застава на автобусната спирка , а до нея само един дядо. Нашата не издържа:
                        - Дядо , извини ме за въпроса , но според теб на колко години съм?
                        - Да ти кажа честно чедо , имам талант да познавам точно, но е малко неудобно - трябва да ти бръкна в гащите ....
                        Огледала се мадамата - няма никой наоколо . Съгласила се. Бърка дядото в гащите и , разтрива около 5 минути , вади си ръката и казва:
                        - Ти чедо си на 45 години.
                        -Невъзможно, как позна?!!!
                        - Бях зад теб в " МакДоналдс" .......

                        Коментар


                        • По случай празникът 8 март поздравявам всички дами, независимо от пола.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Този много ми хареса:

                            Администрацията на Тръмп публикува съобщение, в което потвърждава, че Русия не е заплаха за интересите на САЩ.
                            Руснаците отговориха, че никога не са били толкова много обидени.
                            Велики са те!!! Руснаците ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              https://novinata.bg/obsthestvo/8-str...-za-chujdenci/

                              Много вицове на едно място!
                              Този много ми хареса:

                              Администрацията на Тръмп публикува съобщение, в което потвърждава, че Русия не е заплаха за интересите на САЩ.
                              Руснаците отговориха, че никога не са били толкова много обидени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                                Какво общо намираш между бисер и виц?
                                Най-малко двете се намират общо в заглавието на темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X