IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издръжка изцяло от дейност на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

    Нямаш 6 цифрени суми на борсата а се издържаш от нея ли ? Значи вярно изискванията ти за издръжка са много ниски ? Отделно виж какво е станало с пазара 2008-ма Предполагам доста от хората по-долу са си мислили като теб през 2007-ма ама след това мъка.
    да, ниски са ми, харча по 5 лева на месец.
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

      Въобще не съм съгласен с мнението ти!
      Нямаш 6 цифрени суми на борсата а се издържаш от нея ли ? Значи вярно изискванията ти за издръжка са много ниски ? Отделно виж какво е станало с пазара 2008-ма Предполагам доста от хората по-долу са си мислили като теб през 2007-ма ама след това мъка.
      http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

      Коментар


      • Като гледам кой и драскал тук преди 10 години - повечето вече не пиша във форума. Причини:
        -Много са напред сега и не се занимават с форумче като това.
        -От 2007г. са на Малдивите и нямат добър нет, за да продължат писанията си.
        -Станали са земеделци.
        друго?

        Коментар


        • Здравейте, колеги ненормалници

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
            Повдигнах темата на шега.
            Без шега - през 2006 г. в един отдавна умрял форум имах подпис

            парите, които се завъртат в света на валутите за само един ден, същите пари ще се завъртят през БФБ за 46 153 години. .
            Колкото и да напъвате пропагандата никой нормален няма да заложи пукната стинка на бфб! Дори и до 2008 масата "инвеститори" бяха типажи получили лесни пари по повод или покрай евро-натегацията.
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Прав си Джони, ами зависи колко искаш да ти е издръжката.. За минимална заплата не е трудно..

              Коментар


              • Повдигнах темата на шега. Последно беше писано в нея малко преди Леман да гръмне. Явно някои хора пак почват да се взимат много насериозно Като дойде новата криза, пак ще хванат мотиката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                  От Борсата може да се издържаш само ако имаш 6 цифрени суми. С които да играеш особено пък от БФБ където ликвидност няма. Гледах го от създаването си SOFIX се е качвал средно с 11% годишно. Не е много трудно да сметнеш че за да изкараш едни 50 000 лв годишно при 11% ти трябват 500 000 лв. Сами може да се досетите че ако имате толкова на БФБ трябва доста да сте побачкали. С други думи гледането на борсата като на източник на доходи е оправдано само в пенсиона възраст когато вече си натрупал много кинти и когато не ти трябват чак толкова разходи. Ако някой се интересува от БФБ то трябва да е само като форма на дългосрочна инвестиция с хоризонт 10-20 и повече години.
                  Въобще не съм съгласен с мнението ти!
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • От Борсата може да се издържаш само ако имаш 6 цифрени суми. С които да играеш особено пък от БФБ където ликвидност няма. Гледах го от създаването си SOFIX се е качвал средно с 11% годишно. Не е много трудно да сметнеш че за да изкараш едни 50 000 лв годишно при 11% ти трябват 500 000 лв. Сами може да се досетите че ако имате толкова на БФБ трябва доста да сте побачкали. С други думи гледането на борсата като на източник на доходи е оправдано само в пенсиона възраст когато вече си натрупал много кинти и когато не ти трябват чак толкова разходи. Ако някой се интересува от БФБ то трябва да е само като форма на дългосрочна инвестиция с хоризонт 10-20 и повече години.
                    http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Има наистина и много успели колеги от форума, които спокойно могат да се издържат само от това. Дай Боже всекиму както се казва.
                      Аз също мога да се издържам само от БФБ. Дори само дивидентите, които получавам са ми достатъчни, но продължавам да си работя по професията, защото си я харесвам и ми доставя удоволствие.
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                        От търговията на БФБ се издържат изцяло служителите на БФБ .
                        Има наистина и много успели колеги от форума, които спокойно могат да се издържат само от това. Дай Боже всекиму както се казва.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                          Айде и аз да изкарам една тема от нафталина Казвайте сега, кой се издържа изцяло от търговия на БФБ
                          От търговията на БФБ се издържат изцяло служителите на БФБ .
                          Last edited by vankel; 18.07.2017, 17:39.

                          Коментар


                          • Айде и аз да изкарам една тема от нафталина Казвайте сега, кой се издържа изцяло от търговия на БФБ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Facts
                              Драги ми метале,

                              1. Ориентацията ми е да не се ориентирам по ориентацията на останалите (особено по политическата), а да се ръководя от фактите по всяка конкретна случка!
                              2. Вярата ми в бъдещето си е на лице, просто защото професионалистите правят пари както при възходящ така и при низходящ тренд на пазара!

                              Успех ти желая в металознанието.
                              драги ми фактс,сърдечно ти благодаря за пожеланията!също така ми беше интересно да науча,че си професионалист......успех в правенето на пари,особено при падащ пазар,особено у нас!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Facts
                                Първоначално изпратено от metala
                                Първоначално изпратено от Facts
                                Първоначално изпратено от kork
                                ... защото при тези темове на растеж при някой компании,тези 100к за една година могат да станат 300К
                                А може, тези 100к за една година могат да станат 30К.
                                драги фактс,нали си със соц ориентация?къде ти е вярата в утрешния ден?
                                Драги ми метале,

                                1. Ориентацията ми е да не се ориентирам по ориентацията на останалите (особено по политическата), а да се ръководя от фактите по всяка конкретна случка!
                                2. Вярата ми в бъдещето си е на лице, просто защото професионалистите правят пари както при възходящ така и при низходящ тренд на пазара!

                                Успех ти желая в металознанието.
                                Има нещо, което все пак става за уважение у Фактс. Той се изживява като анти-конформист. Поне на думи. Независимо какви цели точно гони. Полезно е да има и контрапункт и провокация. За да става спор. Има и друго. Дори и да не е състоятелно аргументиран за даден момент и ситуация, пак върши работа. Така се разкриват факти и полезно инфо от всички. Такава е и ролята на д-р Уотсън в небезизвестния роман на Артър Конан Дойл.
                                * think positive * think simple * think big *
                                * be moderate * be cool * be yourself *

                                Коментар

                                Working...
                                X