IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издръжка изцяло от дейност на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не се издържам от БФБ и не смятам да го правя. Тук целта е да акумулирам много пари пък какво ще ги правя не съм решил още. Е, от време на време си подарявам нещичко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от metala
      Първоначално изпратено от Facts
      Първоначално изпратено от kork
      ... защото при тези темове на растеж при някой компании,тези 100к за една година могат да станат 300К
      А може, тези 100к за една година могат да станат 30К.
      драги фактс,нали си със соц ориентация?къде ти е вярата в утрешния ден?
      Драги ми метале,

      1. Ориентацията ми е да не се ориентирам по ориентацията на останалите (особено по политическата), а да се ръководя от фактите по всяка конкретна случка!
      2. Вярата ми в бъдещето си е на лице, просто защото професионалистите правят пари както при възходящ така и при низходящ тренд на пазара!

      Успех ти желая в металознанието.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Facts
        Когато някой пише по всички теми които му попаднат пред очите и е на "всяка манджа мерудия", това е неминуемо, корки!
        класически пример за "вижда сламката в чуждото око.а гредата в своето не вижда".....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kork
          гледам напоследък,че си имам фен клуб,където и да пиша,все има едни такива на въпреки мнения
          Когато някой пише по всички теми които му попаднат пред очите и е на "всяка манджа мерудия", това е неминуемо, корки!

          Коментар


          • Re: Наистина

            Първоначално изпратено от H
            в момента борсата е достатъчно неефективна, защото има само оптимизъм, няма къси продажби, няма марджин, има много пари в ПФ, ИД, ЗК и обикновените жители. Всеки си мисли как ще живее от борсата, което е естествено и разбираемо.

            Просто в момента е трудно да си представи човек как курсове на акции падат, компании фалират, има шорт и тн, защото през последните 5 години на борсата такова нещо почти не съществува.

            не забравяйте, че колкото по-ефективен става пазара и борсата заприличва на западните, толкова по-малко пари ще се правят на нея, а не обратното. Не случайно почти няма фондове или частни инвеститори по света, които да бият индексните фондове регулярно за период повече от 3-4 години.

            но докато нещата са такива, каквито са в момента, най-естественото е човек да се възползва от тях, което и правят повечето хора тук.

            поздрави
            ako 4ovek ima 5ook mislja 4e i 10-15%
            ot fondove go ustroivat kato dopulnitelen dohod.
            neka ne sme lakomi ;-)

            Коментар


            • Наистина

              в момента борсата е достатъчно неефективна, защото има само оптимизъм, няма къси продажби, няма марджин, има много пари в ПФ, ИД, ЗК и обикновените жители. Всеки си мисли как ще живее от борсата, което е естествено и разбираемо.

              Просто в момента е трудно да си представи човек как курсове на акции падат, компании фалират, има шорт и тн, защото през последните 5 години на борсата такова нещо почти не съществува.

              не забравяйте, че колкото по-ефективен става пазара и борсата заприличва на западните, толкова по-малко пари ще се правят на нея, а не обратното. Не случайно почти няма фондове или частни инвеститори по света, които да бият индексните фондове регулярно за период повече от 3-4 години.

              но докато нещата са такива, каквито са в момента, най-естественото е човек да се възползва от тях, което и правят повечето хора тук.

              поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Facts
                Първоначално изпратено от kork
                ... защото при тези темове на растеж при някой компании,тези 100к за една година могат да станат 300К
                А може, тези 100к за една година могат да станат 30К.
                драги фактс,нали си със соц ориентация?къде ти е вярата в утрешния ден?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Facts
                  Първоначално изпратено от kork
                  ... защото при тези темове на растеж при някой компании,тези 100к за една година могат да станат 300К
                  А може, тези 100к за една година могат да станат 30К.

                  Много ми е приятно да те видя да пишеш колега,гледам напоследък,че си имам фен клуб,където и да пиша,все има едни такива на въпреки мнения,но това е добре,явна хората се заразяват от твоя оптимизъм.Радвам се за теб,но мисля,че темата тук не е за форекса,защото там от 100К можеш и да си на -30К,но ти това добре го знаеш !

                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kork
                    ... защото при тези темове на растеж при някой компании,тези 100к за една година могат да станат 300К
                    А може, тези 100к за една година могат да станат 30К.

                    Коментар


                    • Според мен около 200-300К си е едно добро начало,но всичко зависи от конкретния човек .Зависи и от много други неща,но според мен най-вече от човека.Защото да управляваш и то добре голяма сума не е като да управляваш малка сума.И от тук,доходността може да е близо 100% годишно и току виж за една година портфейла станал 400-600КМоже да е и 30% и тогава ще са станали 260-390К.А може и други варианти,но тях сега няма да ги обсъждаме

                      пс
                      В този момент можи и със 100К да се играе,защото при тези темове на растеж при някой компании,тези 100к за една година могат да станат 300К

                      Коментар


                      • Ami zavisi kakvi sa vi predstavite za golqmo portfolio

                        Коментар


                        • А и не е необходима!!!Хе-хе!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            Както е казал другаря Маркс - "Битието определя съзнанието".Доста хора направиха добри пари на борсата и сега стрелят с цифри и числа като циганин сватбар.
                            prav si B.Graham!!!
                            -----------------------------
                            no sdurjanostta ne e prisushta na vsi4ki!

                            Коментар


                            • Както е казал другаря Маркс - "Битието определя съзнанието".Доста хора направиха добри пари на борсата и сега стрелят с цифри и числа като циганин сватбар.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от фен1
                                а на каква стойност трябва да е портфейлът и колко месечния доход от акции, за да спрете да продавате труда си срещу заплащане?
                                според мен 150000 евра за портфейл като начало бива. Дори при 10% доходност ще имам една прилична за българският стандарт на живот сума. е ако пък имам 195% както през последните 12 месеца ще много гот.
                                Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                                Коментар

                                Working...
                                X