IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
    Смятайте каква рядкост са такива хора, щом се отваря тема дали познавате такива хора.
    трябва да се направи специален епизод на предаването myth busted за тази тема
    http://trader-idimitrov.blogspot.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      Нищо особено, само тряя да натискаме BUY, SELL
      Ти кво си мислиш, че тука си пазим печалбите само за нас и не даваме на "новобранци да влизат" да бъркат в кацата с меда ли ???
      Тия форуми се напълниха с платени тролове
      Кой не знае какво значи това да прочете

      Предполагам че съм доста по възрастен от повечето колеги в форума. Спомням си 90-те години в София беше бум на покер автоматите и машинките. В софруера на покер автомата беше зададено да дава между 20 и 30 % печалба а останилите пари оставаха за заведението т.е. всички изплатени печалби бяха 30%.

      Сега като си правя аналог с тази новата машинка наречана форекс и форекс брокери и си мисля а бе хора тази покер автомати не бяха толкова лоши даваха 30 %
      advokatfilipova.eu

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
        Не съм сигурен, че разбирам?
        Какво правите, за да фалирате - обяснете ми?
        Нищо особено, само тряя да натискаме BUY, SELL
        Ти кво си мислиш, че тука си пазим печалбите само за нас и не даваме на "новобранци да влизат" да бъркат в кацата с меда ли ???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
          Смятайте каква рядкост са такива хора, щом се отваря тема дали познавате такива хора.
          Да така е аз за 6 месеца търсене намерих десетина дато са тотал щета т.е. изгубили са абсолютно всичко
          За трима от тях едната е жена историите са им са напрраво трагични могат да пуснат в лична драма или нещо подобно.
          За сега не открих нито един дето е спчелил
          advokatfilipova.eu

          Коментар


          • Смятайте каква рядкост са такива хора, щом се отваря тема дали познавате такива хора.
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
              Да така е прав си но да ти кажа понякога даже да отвориш само една позиция възможно най-малката която може да отвотиш и пак може да ти фалира акаунта
              Пример ако с 500 лева сметка отвориш 10000 EUR/USD и какво ще стане защо не го пробваш
              Ако отвориш къса фалит ако отвориш дълга пак фалит
              Аз говоря за ливъридж от 1,2-1,3. Т.е. за отваряне на всеки 10000 долара позиция да имаш по сметка поне 8000 долара.

              Ливъридж над 1/2 е вече хазарт според мен. Т.е. ако отваряш позиция за 10000 долара с под 5000 долара по сметка играеш откровен хазарт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                Какво правите, за да фалирате - обяснете ми?
                Не е толкова трудно да се нулираш, колкото ти изглежда

                Коментар


                • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                  И така няма да разбереш нищо......
                  Защото ако отвориш позиция и маржин колаще ще ти я затвори на втория ден а като си запишеш днешния кърс и видиш курса след един месец и си мислиш малееее колко щех да изкарам от това но това въщност е голямата измама и голямата илюзия на форекса
                  разбиташ ли ме
                  Отваряш позиция която след 5 дни ще бъдеш на печалба но се окзва че след 5 часа ти фалира акаунта и то точно от тази позиция дето след 5 дни ще спечелиш много от нея
                  Не съм сигурен, че разбирам?

                  Аз си мислех, че след като позицията ще е дълга, мога да видя open сега и close след 15 дни. С MIN(сега;сега+15дни) ще видя къде е дъното, и на базата на това дъно - ще сметна какви са процентите, за да не те вкара в мардин колл.

                  пс. Тези дето говорите за фалит - подозирам, че ползвате леверидж между 400 и 500. от почти 3 седмици разцъквам с 1:10 и не си загубил повече от 2% от акаунта. в момента съм на +3%.
                  Какво правите, за да фалирате - обяснете ми?
                  Last edited by vankata23; 01.04.2015, 08:45.
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                    Да така е прав си но да ти кажа понякога даже да отвориш само една позиция възможно най-малката която може да отвотиш и пак може да ти фалира акаунта
                    Пример ако с 500 лева сметка отвориш 10000 EUR/USD и какво ще стане защо не го пробваш
                    Ако отвориш къса фалит ако отвориш дълга пак фалит
                    Ако спазваш някакъв математически модел с положително вероятностно очакване, едва ли ще фалираш скоро.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Това е въпрос на риск, човек винаги може да заеме позиция, която няма да изгърми при дадено ниво на волатилност.
                      Да така е прав си но да ти кажа понякога даже да отвориш само една позиция възможно най-малката която може да отвотиш и пак може да ти фалира акаунта
                      Пример ако с 500 лева сметка отвориш 10000 EUR/USD и какво ще стане защо не го пробваш
                      Ако отвориш къса фалит ако отвориш дълга пак фалит
                      advokatfilipova.eu

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                        И така няма да разбереш нищо......
                        Защото ако отвориш позиция и маржин кола за ти я затвори на втория ден а като си запишеш днешния кърс и видиш курса след един месец и си мислиш малееее колко щех да изкарам от това но това въщност е голямата измама и голямата илюзия на форекса
                        разбиташ ли ме
                        Това е въпрос на риск, човек винаги може да заеме позиция, която няма да изгърми при дадено ниво на волатилност.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          Благодаря за идеята. Няма смисъл за момента да държа вързани пари в демо сметка, затова ще си запиша днешния курс на долара към фраджайл файв и ще го проверя отново на 13 април.

                          И така няма да разбереш нищо......
                          Защото ако отвориш позиция и маржин колаще ще ти я затвори на втория ден а като си запишеш днешния кърс и видиш курса след един месец и си мислиш малееее колко щех да изкарам от това но това въщност е голямата измама и голямата илюзия на форекса
                          разбиташ ли ме
                          Отваряш позиция която след 5 дни ще бъдеш на печалба но се окзва че след 5 часа ти фалира акаунта и то точно от тази позиция дето след 5 дни ще спечелиш много от нея
                          Last edited by night_lord; 31.03.2015, 11:39.
                          advokatfilipova.eu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Пусни си един дълъг долар срещу някоя валута от фраджайл файв и я дръж позицията седмици или месеци.
                            Благодаря за идеята. Няма смисъл за момента да държа вързани пари в демо сметка, затова ще си запиша днешния курс на долара към фраджайл файв и ще го проверя отново на 13 април.

                            пс. системта дето ме отвори авера, работи доста добре. За един ден - сметката се увеличи с 1.7%
                            Last edited by vankata23; 30.03.2015, 20:36.
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                              Потресаващо разочароващ weekend. Анализирах, анализирах и пак анализирах и сметките не излизат и не излизат. Досега каквото и да направя - все незначителни correlation коефициенти ми излизат. Най-големия ми успех е един сигурен, с коефициент 0.02 ?!

                              Ще продължавам да търся взаимо-връзки, пък може и да намеря.

                              През това време ще пробвам една врътка за обиране на стотинки от 5-минутната графика.. Дано се получи нещо.
                              Пусни си един дълъг долар срещу някоя валута от фраджайл файв и я дръж позицията седмици или месеци.

                              Коментар


                              • Потресаващо разочароващ weekend. Анализирах, анализирах и пак анализирах и сметките не излизат и не излизат. Досега каквото и да направя - все незначителни correlation коефициенти ми излизат. Най-големия ми успех е един сигурен, с коефициент 0.02 ?!

                                Ще продължавам да търся взаимо-връзки, пък може и да намеря.

                                През това време ще пробвам една врътка за обиране на стотинки от 5-минутната графика.. Дано се получи нещо.
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X