IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демо версията на традер.бг дава ли реална представа...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bodil4o Разгледай мнение
    Имам въпрос

    Имам въпрос,живея в Англия и искам да започна с реална сметка в Трайдара,въпросът ми е мога ли да ползвам британската си сметка и къде в крайна сметка после трябва да си платя данъка за доходите ако естествено направя,и мога ли да изпозлвам бг сметка и да трйдвам от УК ?
    Ако си теглиш печалбата в българска сметка то в Англия няма да имат никакъв начин да знаят че си търгуваш с български брокер при който си се регистрирал като жител на България, ще трябва да мислиш за плащане на данъци ако редовно започнат да ти пристигат хилядарки в английската сметка(аз живея в Англия). А в България се дължи 10% данък върху печалбата от forex но от това което аз съм виждал е препоръчително да се плаща ако направиш печалба от 10 000$ нагоре, което щом тепърва ще започваш с търгуване предполагам ще започнеш с малка сметка т.е. 10000 няма да направиш освен ако не си най-големия късметлия, а то тогава тото може да пусенш просто и така де, не се тревожи за данъци към момента.

    Да разясня набързо и ситуацията в Англия, там всички доходи от forex подлежат на Capital Gains такса която се увеличава с размера на печалбата като достига до 28% което е повече от България но първите 11 600 паунда за финансовата година (актуално число към 2017 година) са освободени напълно от такси, те са един вид праг на бедността под който данъчните са преценили да не вземат данък.
    Last edited by Shadow1; 29.08.2017, 14:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Кой бре,какво дай инфо!!
      Не плюйте така на посоки.
      Аз също забелязах манипулация на графиките... Не съм доволен и не бих им се доверил повече! Най-често се случва когато ти намалее марджина!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grigorio Разгледай мнение
        Хора от блока се оплакват, че са им се доверили, а в последстиве са били измамени. Човек трябва да внимава.
        Кой бре,какво дай инфо!!
        Не плюйте така на посоки.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Хора от блока се оплакват, че са им се доверили, а в последстиве са били измамени. Човек трябва да внимава.

          Коментар


          • пиши ми на лично да ти обясня защо[/QUOTE]

            Ако може обяснение и на мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
              пиши ми на лично да ти обясня защо
              Това да не е нещо много секретно, че не го пускаш публично във форума?

              Талеб например всичко си казва в книгите си (виж метафората му с маймуните с пишещи машини, пишещи класически произведения).
              Два прости метода за легално намаляване на данъците

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
                Някой чувал ли е за това нещо ?

                https://www.facebook.com/amissioform...8516719092235/

                Струва ми се малко нереално... ? Някакви мнения/коментари или най-добре отзиви?
                Това са такива зарибявки създавани от форекс брокерите за да хващат балъци.
                Такъв софуер е невъзможно да се създаде
                Софтуер и аз мога да ти напиша това не е проблем.
                Проблема е че неможе да се създаде математически модел върху който да се направи софтуер разбираш ли!

                пиши ми на лично да ти обясня защо
                advokatfilipova.eu

                Коментар


                • Аз само минавам да напомня, че законът за малките числа не прощава.

                  Четете повече психология, ще си спестите губенето на купища пари (и увеличавате шанса си да спечелите).

                  Препоръчвам книгите на Талеб и Канеман като за начало.
                  Два прости метода за легално намаляване на данъците

                  Коментар


                  • Някой чувал ли е за това нещо ?

                    https://www.facebook.com/amissioform...8516719092235/

                    Струва ми се малко нереално... ? Някакви мнения/коментари или най-добре отзиви?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bodil4o Разгледай мнение
                      Имам въпрос,живея в Англия и искам да започна с реална сметка в Трайдара,въпросът ми е мога ли да ползвам британската си сметка и къде в крайна сметка после трябва да си платя данъка за доходите ако естествено направя,и мога ли да изпозлвам бг сметка и да трйдвам от УК ?
                      данъка в Англия,ако живееш там

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rosenil Разгледай мнение
                        Здравейте, аз имам друг проблем.Имам платформата на две устройства и там си работи идеално.Обаче наскоро си купих нов телефон.На него не ми излизат чартовете на инструментите.Пише "устройството, което ползвате не поддържа оптимизирани графики". Може ли някой с повече опит да помогне със съвет?Дали не може да се оправи с някое приложение за Андроид?Извинявам се,че спамя тази тема,но ми се видя най-подходяща-все пак става въпрос за трейдър.бг платформата.
                        Предварително благодаря на отзовалите се.
                        Това ми се е случвало с HTC на Samsung няма проблеми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bodil4o Разгледай мнение
                          Имам въпрос,живея в Англия и искам да започна с реална сметка в Трайдара,въпросът ми е мога ли да ползвам британската си сметка и къде в крайна сметка после трябва да си платя данъка за доходите ако естествено направя,и мога ли да изпозлвам бг сметка и да трйдвам от УК ?
                          Всеки има право да губи парите си както намери за най-добре! От страна на "Авус Капитал" са се постарали това губене на пари да става малко по-лесно и малко по-бързо!
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • Имам въпрос

                            Имам въпрос,живея в Англия и искам да започна с реална сметка в Трайдара,въпросът ми е мога ли да ползвам британската си сметка и къде в крайна сметка после трябва да си платя данъка за доходите ако естествено направя,и мога ли да изпозлвам бг сметка и да трйдвам от УК ?

                            Коментар


                            • Здравейте, аз имам друг проблем.Имам платформата на две устройства и там си работи идеално.Обаче наскоро си купих нов телефон.На него не ми излизат чартовете на инструментите.Пише "устройството, което ползвате не поддържа оптимизирани графики". Може ли някой с повече опит да помогне със съвет?Дали не може да се оправи с някое приложение за Андроид?Извинявам се,че спамя тази тема,но ми се видя най-подходяща-все пак става въпрос за трейдър.бг платформата.
                              Предварително благодаря на отзовалите се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                                НЕ, разбира се, че НЕ дава реална представа. Що за тъп въпрос! Как може нещо да дава реална представа като не е с реални пари? Това е от ОГРОМНО значение, вервайте ми .
                                Голяма тема подхванахте честно

                                Коментар

                                Working...
                                X