IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бруталното рали тепърва предстои!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Не бързай като пале пред майка си.
      Всяко нещо с времето си.

      Факушке, не давай акъл, особено ако нямаш такъв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
        Курти, да не те е захапала акулата от аватара ти?
        Апа аз ,ама такива шматароци като вас
        Нали знаеш ,за да печели един,друг трябва да загуби

        Бфб ми е като slow motion на мен,на други ,много по-сложни пазари се подвизавам.
        Но имах 2 дена свободни и разгледах Софикс и някой акции
        Last edited by kurta007; 25.10.2018, 15:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

          Бач Кире,какво стана ? Нали щеше да има панчески разпродажби и да идем на 500 днес ?
          600 го реджектват за 2 път,та да не скъсат синджира нагоре (хем бая масовик е продал на дъното)
          Курти, да не те е захапала акулата от аватара ти?
          ти за retracement чувал ли си??
          Аз дадох target 500 до края на годината.. Не Киро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

            Бач Кире,какво стана ? Нали щеше да има панчески разпродажби и да идем на 500 днес ?
            600 го реджектват за 2 път,та да не скъсат синджира нагоре (хем бая масовик е продал на дъното)
            Не бързай като пале пред майка си.
            Всяко нещо с времето си.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Може ли да ми покажеш къде съм писал тези неща за 500, които твърдиш.. Кризата идва бавно и методично..В следващите 3-4 години специално от БФБ не очаквам нищо освен дивиденти..При криза навън ще подмине 500 .Ако очакваш рали питай БХ и Черешко те искат ли го.. Вие на това ли се кефите, че още не е паднало на 500

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ЛЕЛЕЕЕ..БИЧИ ПАЗАР на БФБ..Може ама в някое друго измерение и не гогато управляват БХ, ШИШИ и ЧЕРЕШОВИ.. И какъв ще да е този импулс..От 600да стасне 620 ли.. Може..можеее
                Бач Кире,какво стана ? Нали щеше да има панчески разпродажби и да идем на 500 днес ?
                600 го реджектват за 2 път,та да не скъсат синджира нагоре (хем бая масовик е продал на дъното)

                Коментар


                • DAX INDEX
                  11,252.91 +61.28 +0.55%
                  CAC 40 INDEX
                  5,018.90 +65.81 +1.33%
                  IBEX 35 INDEX
                  8,791.20 +113.80 +1.31%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                    Няма значение дали купуваш или продаваш, важното е да има търговия и оборот, защото наче ако само си седим на едно място всички губим. А ние тук много обичаме само да седим на едно място и да крепим стабилитета. То затова и Румъния дори е вече в друга класа, само ние крепим стабилитет някакъв дънен.
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                      Звучиш ми като врачка... Объркал си си форума....
                      Вчера сутрин казах че ще видим 600 за вчерашния ден,когато всеки проракуваше едва ли не падане под 500 ,така че вЕрвай ми,имам идея какво приказвам .
                      А форума трябва да го сменят такива като теб.Преместете се към бг-мамма

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Умните купуват, а рибоците продават.
                        А бърборковците си бърборят
                        Няма значение дали купуваш или продаваш, важното е да има търговия и оборот, защото наче ако само си седим на едно място всички губим. А ние тук много обичаме само да седим на едно място и да крепим стабилитета. То затова и Румъния дори е вече в друга класа, само ние крепим стабилитет някакъв дънен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                          Той и Холдинг Пътища беше 40000 лв., а стигна 0.00 лв.
                          48000+ даже

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            Това със сигурност, особено като направим скоро едно предколедно рали

                            Тук младежта не помни едно време как Хима беше 16 лева, а после падна на 60 стотинки, па взела да ни плаши с апокалипсис..
                            Той и Холдинг Пътища беше 40000 лв., а стигна 0.00 лв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Като погледнат БФБ и ще позеленеят от яд ли, декс?
                              Това със сигурност, особено като направим скоро едно предколедно рали

                              Тук младежта не помни едно време как Хима беше 16 лева, а после падна на 60 стотинки, па взела да ни плаши с апокалипсис..

                              Коментар


                              • Умните купуват, а рибоците продават.
                                А бърборковците си бърборят

                                Коментар

                                Working...
                                X