IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ами да решат и аз това искам, ама едва ли ще повиши акциите...Да имам вече доста кеш , но и акциите сигурно ми са няколко пъти повече от твоите.. А негативни новини с Пунта мара и крадливата му шайка дал Бог..Няма нужда да се търсят те те връхлитат сами..Ти дай позитивни и обясни защо при това Стабилно управление индекса е под 600пункта..
    Киро, дали ще е Боко или Курнелия все ми е едно. Това не пречи да се купуват апартаменти в София на 1,500 евро на м2 за реална квадратура. Борсата е слаба защото трябва нещо да я събуди. Брокерите ги е страх да търгуват явно а големите се чудят къде да набият кеша да не е на отрицателна лихва но не търгуват. Общо взето ще тръгне голяма новина и ще се изкупят акциите на активните спекуланти и ще се завърти колелото в другата посока.

    Резултатите на компаниите са предимно по силни а ЕЦБ дори говори за намаляване на лихвите това са две добри причини

    Коментар


    • Ами да решат и аз това искам, ама едва ли ще повиши акциите...Да имам вече доста кеш , но и акциите сигурно ми са няколко пъти повече от твоите.. А негативни новини с Пунта мара и крадливата му шайка дал Бог..Няма нужда да се търсят те те връхлитат сами..Ти дай позитивни и обясни защо при това Стабилно управление индекса е под 600пункта..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Кире, брат, къде ги намираш такива "новини" от 20 декември миналата година, бре - май си объркал темата с Бисери и вицове
        Кире държи кеша и дебне в засада и търси негативни новини колко сме зле в България Ако вземат да решат немците заводът да е в Пловдив не го знам какви новини ще търси тогава Ясно че сме бедни ама пък немците търсят по евтинко да им правят колите и да стегнат синдикатите в Централна Европа.

        Коментар


        • Кой е "Тиквеника" дето цъка по 1-3-7 бройки.
          Спри се малко!

          БФБ-то заприлича на "капала чаршия"

          Коментар


          • ГРУЙЧЕ, при Пунта Мара всичко са бисери и вицове..
            Днеска купи ли нещо на сметка..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              VW отказва на България. Отива в Турция

              https://m.fakti.bg/avto/351004-vw-ot...RvZuhVPLuGf2D8

              ДАНО НЕ Е ВЯРНО..
              Кире, брат, къде ги намираш такива "новини" от 20 декември миналата година, бре - май си объркал темата с Бисери и вицове
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • VW отказва на България. Отива в Турция

                https://m.fakti.bg/avto/351004-vw-ot...RvZuhVPLuGf2D8

                ДАНО НЕ Е ВЯРНО..

                Коментар


                • Градус АД и БФБ vs Веуоnd Меаt, ĸoятo дeбютиpa нa "Уoлcтpийт" пpeз мaй, a aĸциитe ѝ пocĸъпнaxa c 570%

                  https://money.bg/finance/beyond-meat...EIose8Yg1cYzkg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    не че нещо, но да си продадеш акциите (не ги знам какви са де) и да си купиш къща в настоящия момент, е като да се уволниш от армията и да си купиш фабрика на 08.09 в онази специална година. Обаче всеки си знае
                    Много точно. То и аз между другото съм в такава ситуация, но за по-малко пари. Просто се налага точно сега да обезщетявам роднини за част от апартамент. Може и на неговия приятел да му се налага също подобно нещо по причини, независещи от него самия.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Тя тяхната продажба е от нужда, купуват къща ! Просто използвам момента днес !
                      не че нещо, но да си продадеш акциите (не ги знам какви са де) и да си купиш къща в настоящия момент, е като да се уволниш от армията и да си купиш фабрика на 08.09 в онази специална година. Обаче всеки си знае
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • https://www.24chasa.bg/novini/articl...bsjHjjeYHnpMIo

                        Рекорден износ за първите 4 месеца.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Тя тяхната продажба е от нужда, купуват къща ! Просто използвам момента днес !
                          Поводът си е основателен особено ако жената твърдо настоява Иначе цените на имотите са доста надути на фона стандарта и борсата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Тя шуро-баджанащината ясно че е навсякъде в България ама като продадеш да не ти се сърдят след това че тоя мечи пазар няма да е още дълго време
                            Тя тяхната продажба е от нужда, купуват къща ! Просто използвам момента днес !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Шуро-баджанащината от татово време си продължава ! Нищо не се е променило от тогава. Днес деня без такси ми дойде добре да разпродам портфейла на приятел !
                              Тя шуро-баджанащината ясно че е навсякъде в България ама като продадеш да не ти се сърдят след това че тоя мечи пазар няма да е още дълго време

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Следизборно и без „злоба” – много въпроси за имотите на Борисов, братчеда му Ради и роднини

                                https://e-vestnik.bg/30516/sledizbor...YiTHblUOBYpdng

                                Като нямаме братчеди ще висим на БФБ..
                                Шуро-баджанащината от татово време си продължава ! Нищо не се е променило от тогава. Днес деня без такси ми дойде добре да разпродам портфейла на приятел !

                                Коментар

                                Working...
                                X