Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Директна. Конкурент и като проект и като локация. Освен ако не са се отказали от проекта в Бизнес парк София (за което аз поне нямам информация)?. И за който проект бяха платени доста парици.
    Last edited by Чичо Манчо; Вчера, 17:40.
    Vanitas vanitatum...

Коментар

• Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
      Поляци отбелязват 10 г. в България с инвестиция от 60 млн. евро в нов бизнес център

Advance Business Center ще се намира на самия вход на Бизнес парк София...
      Каква е връзката с темата за ФНИБ?

Коментар

• Поляци отбелязват 10 г. в България с инвестиция от 60 млн. евро в нов бизнес център

Advance Business Center ще се намира на самия вход на Бизнес парк София...
        Vanitas vanitatum...

Коментар

• Много тихичко около нашата компания!
          Очаквам хубав отчет, все пак новата сграда е на 80%, а другите на около 100%. За съжаление дивидента може да пострада от продажбите в Младост, но и за една година ще преглътна.
          Хайде дано тази корекция бутне цената под 2лв, че да купим
          Поздрави и успех!

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Браво!
            За една година има - няма допълнителни 10% успяха да напълнят, далеч съм от това да им кажа "браво", по скоро "ууууу", тук разочароваха с редица неща.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
              ..падащ пазар. Аз лично смятам да съм "дългосрочен" тук, но все пак е хубаво и освен дивидентна, получим малко и капиталова доходност тук...
              ??? Че това е част от Софикс, колега...
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

Браво!

"„Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнителни
                споразумения към договорите за наем на „АДЕКО БЪЛГАРИЯ“ ЕООД и
                "КОНИКА МИНОЛТА БИЗНЕС СОЛЮШЪНС БЪЛГАРИЯ" ЕООД за увеличение
                на наетите площи от съответните компании в Офис сграда Камбаните на
                ул. Витошки камбани №9 в гр. София. След предаване на новите помещения общо
                наетите площи ще бъдат съответно 6 902.31 кв.м. за Адеко България и 661.89 кв.м.
                за Коника Минолта. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
                достига 80.25%."
                Това колко допълнителни процента са? Колко ще са допълнителните приходи от тази допълнителна запълняемост? Тази сделка я очаквах дори и по-рано но и сега е добре. Интересно ми е дали това ще се отрази на цената на акцията при този падащ пазар. Аз лично смятам да съм "дългосрочен" тук, но все пак е хубаво и освен дивидентна, получим малко и капиталова доходност тук...

Коментар

• Браво!

"„Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнителни
                  споразумения към договорите за наем на „АДЕКО БЪЛГАРИЯ“ ЕООД и
                  "КОНИКА МИНОЛТА БИЗНЕС СОЛЮШЪНС БЪЛГАРИЯ" ЕООД за увеличение
                  на наетите площи от съответните компании в Офис сграда Камбаните на
                  ул. Витошки камбани №9 в гр. София. След предаване на новите помещения общо
                  наетите площи ще бъдат съответно 6 902.31 кв.м. за Адеко България и 661.89 кв.м.
                  за Коника Минолта. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
                  достига 80.25%."

Коментар

• Това съм го пропуснал , кога е поискано и защо !

7. Не издава одобрение на промяна в устава на „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ, гр. София.

http://www.fsc.bg/bg/novini/resheniy...7-g--8630.html

Коментар

Определено за мен, компанията е все още сред подценените адсиц-и!
                      Споко, няма да е много дълго, дори и прилична премия ще има, въпрос на обозримо време.

Коментар

• След дълго чакане, очакванията ми за ръст в цената, май започват да се потвърждават След като успях да купя в "ниското" СФИ, надявам се тук да имам същия успех...

Коментар

• Определено за мен, компанията е все още сред подценените адсиц-и!
                          Може заради обезценки да имаме малък дивидент догодина, но по-важно за мен е след това, какво ще става и как ще финансират новия проект!

Коментар

• Пъкна дивидента и при мен.

Коментар

• Тук не трябваше ли да правят увеличение на капитала за финансиране на новите проекти

Коментар

• Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

Мисля, че грешиш тъй като тази година ще се продаде имот на загуба. Имам тук и искам да расте, но все пак трябва да има и обективност някаква. Гледам и че някой ти е харесал мнението, с което съм тотално несъгласен, за съжаление!
                                П.П. Тъпо ще е след време харесалият мнението ти да обвинява всички и да тръби, че БФБ е пълна лъжа, просто защото не е запознат с фактите.
                                15%, харесалия мнението съм аз. Не смятам че след като "харесваш" нещо в някакъв форум, това значи че вярваш безрезервно и сляпо на всичко казано в него. Напротив, всеки има глава на раменете си, и може да си прецени за себе си какво инвестиционно решение да вземе. Аз също имам доста акции тук, като дори акцията е трета по тежест в портфейла ми, старая се да следя всичко което се случва около компанията и в сектора с недвижими имоти (първа по тежест ми е СФИ), но никога няма да тръгна да обвинявам някого от форума за някакво евентуално грешно мое решение. Не знам колко ще е дивидента догодина, не знам и колко ще е цената на акцията след 1 година, да не говорим за евентуална дивидентна доходност. Поздрави и дано имаме повече положителни емоции с акцията а и с цялото БФБ като цяло...

Коментар

Working...
                                X