IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Етереума ETH има нещо, което Биткойна BTC няма - Smart Contracts.
    А тези Smart Contracts позволиха да се изгради и развива една огромна Инфраструктура -
    #DeFi - Decentralized finance

    and Enables access to: Web 3.0, Dapps, NFTs, erc20, tokens, ICOs, erc271

    Затова има цена
    Точно смарт контрактите правят етериума основен кандидат за царската корона. Нещо повече - върху него вече има няколко хиляди други койна, които го използват като носител. Това означава, че етера е стабилен койн, и наравно с биткойна има щанс да пребъде във бъдещето.

    Лошата новина е, че има един Виталик, който коли и беси при етера. И има голяма вероятност една прекрасна сутрин той с едно чукване на мишката да го затрие хей така защото деня му е започнал накриво или защото поредната курва не му е направила качествена услуга.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
      Дребна, дребна, колко да е дребна, близо 40%. Е да за крипто света не е нещо изключително, но такъв спад за седмица си е сериозно нещо.
      Иначе възстановяването върви добре за момента, да видим до къде ще стигне. Има някои разлики с балона от края на 2017-та, може би и сценария ще е различен от тогава, но предполагам едва ли някой си прави илюзии, че винаги ще върви нагоре.
      Как ги сметна твоите 40% при тези данни:
      Date Price Volume Change
      Mar 1, 2021 $48,006 $1,229,904,077 +5.72%
      Feb 28, 2021 $45,261 $2,776,726,256 -2.06%
      Feb 27, 2021 $46,191 $1,831,237,567 -0.29%
      Feb 26, 2021 $46,325 $4,204,800,172 -1.64%
      Feb 25, 2021 $47,083 $3,643,008,749 -5.64%
      Feb 24, 2021 $49,738 $3,729,774,705 +1.69%
      Feb 23, 2021 $48,899 $8,016,450,648 -10.68%
      Feb 22, 2021 $54,121 $6,995,162,441 -6.19%
      Feb 21, 2021 $57,470 $1,934,005,633 +2.73%
      Feb 20, 2021 $55,901 $2,896,515,420 -0.06%
      https://cointelegraph.com/bitcoin-price-index
      Last edited by barbaron; 01.03.2021, 14:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Въобще не се надявай - пътя до нулата е също толкова безкрайно дълъг колкото и пътя до +безкрайност. Оревахте орталъка за една дребна корекция, а какво остава ако падне под 20к .....

        Утре сутринта като отворят банките, ще имате имате златен шанс да натоварите вагоните....
        Аз обаче си мисля, че вече ще бъде късно, и че ще изпуснете и този влак.
        Дребна, дребна, колко да е дребна, близо 40%. Е да за крипто света не е нещо изключително, но такъв спад за седмица си е сериозно нещо.
        Иначе възстановяването върви добре за момента, да видим до къде ще стигне. Има някои разлики с балона от края на 2017-та, може би и сценария ще е различен от тогава, но предполагам едва ли някой си прави илюзии, че винаги ще върви нагоре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
          И аз не разбирам защо цената на етерите е висока. Етер е само технология и нищо друго, няма нищо по което да прилича на пари, на злато или на каквото и да било, даже краен брой няма. Мисля си, че цената на етера върви нагоре само заради големия брой хора, които просто не разбират защо биткоин е важен, а гледат само цената му в пари и съответно да изкарат нещо фиатно. Няма никаква причина етер да е скъп.
          Лошото е, че това ми мнение е такова от много отдавна и съм си оставил един етер само ей така за цвят, демек това, че много го разбирам криптото ми е попречило да спечеля, ама на - живота е шарен
          Етереума ETH има нещо, което Биткойна BTC няма - Smart Contracts.
          А тези Smart Contracts позволиха да се изгради и развива една огромна Инфраструктура -
          #DeFi - Decentralized finance

          and Enables access to: Web 3.0, Dapps, NFTs, erc20, tokens, ICOs, erc271

          Затова има цена
          Last edited by barbaron; 01.03.2021, 13:31.

          Коментар


          • Last edited by barbaron; 04.03.2021, 00:32.

            Коментар




            • Ето я вечната КОРЕЛАЦИЯ: дефицит - цена

              https://cointelegraph.com/news/bitco...ince-september
              Last edited by barbaron; 01.03.2021, 11:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                ....Абе от тоя койн доенето няма да свърши скоро
                "Дечица веселушки, светят като крушки"

                Коментар


                • Пак започна да се надува дойната крава и пак ще изцърка 5 кофи мляко.
                  Абе от тоя койн доенето няма да свърши скоро

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    А моите Cloud миньори ми ги откраднаха преди 2 години. Става въпрос за HashFlare. Просто един прекрасен ден ми изтриха акаунта и вече не мога да се логвам на сайта им. Пиша мейли на съпорта, давам и доказателства какви пари съм им превел (имам фактури от тях) и ..... глас в пустиня.
                    Най-много ме е яд, че тези мошеници продължават да имат сайт и да събират парите на други нищо неподозиращи лапнишарани.
                    В тази игра има две основни правила:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      А моите Cloud миньори ми ги откраднаха преди 2 години. Става въпрос за HashFlare. Просто един прекрасен ден ми изтриха акаунта и вече не мога да се логвам на сайта им. Пиша мейли на съпорта, давам и доказателства какви пари съм им превел (имам фактури от тях) и ..... глас в пустиня.

                      Най-много ме е яд, че тези мошеници продължават да имат сайт и да събират парите на други нищо неподозиращи лапнишарани.
                      Еваларка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Моите cloud-миньори на BTC и ETH ми донасят ежедневно 0,477% от инвестицията
                        Разбира се, капитализирам ежедневно.
                        А знаете ли какво означава (1+0.477/100)^365 = 570%
                        А моите Cloud миньори ми ги откраднаха преди 2 години. Става въпрос за HashFlare. Просто един прекрасен ден ми изтриха акаунта и вече не мога да се логвам на сайта им. Пиша мейли на съпорта, давам и доказателства какви пари съм им превел (имам фактури от тях) и ..... глас в пустиня.

                        Най-много ме е яд, че тези мошеници продължават да имат сайт и да събират парите на други нищо неподозиращи лапнишарани.
                        Last edited by Mateev; 01.03.2021, 00:06.

                        Коментар


                        • Моите cloud-миньори на BTC и ETH ми донасят ежедневно 0,477% от инвестицията
                          Разбира се, капитализирам ежедневно.
                          А знаете ли какво означава (1+0.477/100)^365 = 570%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                            Вече може да се пробват дълги като поръчката се раздели на две сега и ако слезе под 40 000 . Все още тренда е възходящ. Стопове дълбоки на нива 24 000 или въобще без тях.
                            Ти на маржин ли ще го купуваш, че и за стоп мислиш?

                            Коментар


                            • Ето един интересен материал за Фрости.
                              https://www.forbes.com/sites/tatiana...coin-as-money/
                              Kак в едно малко село в Салвадор, може да си купиш всичко с биткойн и Lightning Network.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение


                                Почвам сериозно да се притеснявам за криптото
                                Криптото е по-добре от всякога. Стотици проценти ръстове в рамките на няколко месеца. Едни хора направиха милиарди, а други бяха обрани или предстои да бъдат по доста нелицеприятен начин, но тези т.нар.. пазари не са благотворително дружество.

                                Коментар

                                Working...
                                X