Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	43.3 КБ
ID:	3336203

Коментар

• Значи според модератора aleks262 новината, че Украйна щяла да наложи санкции на Русия не била виц .....
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• Я пък тези!
        САЩ ЗАПОЧВАТ ЯДРЕНА ВОЙНА В ЧЕТВЪРТЪК! КАК ДА Я ПРЕОДОЛЕЕМ? Чък Норис – ще се скрие в епицентъра Георги Мамалев – ще се ск...

Коментар

• И още малко весело :-)
          СИРОМАХОВ И СИЕ -Добро утро, г-н Сиромахов -Дал бог утра почващи в 12! -Заварваме ви в малко необичайна обстановка. На вилат...

Коментар

• Малко весело:
            СИНОВЕТЕ НА ВЕЛИКАТА ПЕЧКА Един филм и половина на Лук Безсън Най-новият семеен безсапунен сериал! Достоверен лирическ...

Коментар

• Коментар

• На квартално събрание на свекървите било взето решение вместо свекърви, за по-благозвучно да ги наричат маргаритки. Една от тях, страдаща от склероза, прибирайки се в къщи споделила развълнувано със снаха си:
                - Сийче, знаеш ли, днес на събранието единодушно решихме отсега нататък да ни наричате... Ох, как се наричаха онези белите цветенца с жълто в средата?
                - Лайкучки! - отговорила снахата.

Коментар

• Секс телефон. Чува се охкане и сладострастни звуци…
                  - Сега бавно събувам бикините си…
                  - О, да! Давай, маце!
                  - Сега свалям сутиена…
                  - Страхотна си! А 69 правиш ли?
                  - Е… правя, ама чак след две години…

Ot vesti ,bg

Коментар

• Мобилен оператор потроши глупомера

Навсякъде из България – „говеда“
                    Един от мобилните оператори у нас – Виваком, потроши глупомера отвсякъде.

Пиарите на компанията трябва моментално да бъдат уволнени, ако някой в тази фирма има капка усет за нещата, пише Пловдив Прес. В деня на телекомуникациите в официалната страница на Виваком във Фейсбук се появи потресаваща реклама.

Тя гласи „МУУУУдно ти е в офиса? Разтъпчи се! Днес празнуваме деня на ТЕЛЕкомуникациите!„, а за илюстрация към фотоса е публикуван колаж, който не може да бъде описан с думи. На него се мъдрят стадо крави

Само за пояснение – собственик на мажоритарния пакет акции във Виваком е Спас Русев, който същевременно е и притежател на Левски. Всеки футболен фен знае как биват наричани запалянковците на „сините“ навсякъде из България – „говеда“.

И без това уточнение – опитът за реклама е сполучлив, а крайният резултат не се нуждае от коментар.
                    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• ИНТЕРВЮ С МАРСИАНЕЦ Марс. Следобед. Жега. Палатка на брега на изсъхнало езеро... -Здравейте, г-н Марсианец, как е самочувствие...

Коментар

• Интервю с банкер От колко години сте в професията? -От петнадесет. Истинска наслада. А преди да станете банкер? С какво се ...

Коментар

• Браво Груйче..Велико..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            -Не мърдайтесь! Фото изкривиться ! - български фотограф към рускиня на плажа..
                            Реална случка с мен преди май бяха 20 години Запознавам се с едни много готини мадами рускинчета в Албена. И на една ѝ викам - Давай, сниматься - демек, искам да се снимаме, пък тя като ми се разсърди. Наложи се да се обяснявам на ингилизки с друга нейна колежка, та се оказа, че това било обидно и значело нещо като "айде да ти го нафърфоря" Ама отде да знам - е, после се получиха нещата, но ми е за урок - с руските/украинките вече си говоря на английски, което също си е виц

И да не съм съвсем офтопик, ето един гларуски:

Двама българи отиват да свалят рускини на морето, още първия ден виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали към хотела, но още щом влезли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия и му вика:
                            - Брато, вярвам, че не си посрамил българската чест!
                            - Е, как бе, какво говориш, това няма как да се случи
                            - Браво бе, пич, голям си, разказвай ся - и двете наведнъж ли, една след друга ли, как?
                            - А, как, как, ми преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци. няма да разваляме българската морска чест я

Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• -Не мърдайтесь! Фото изкривиться ! - български фотограф към рускиня на плажа..

Коментар

• Макар да не съм фен на рашките, това, което са направили в Москва, говори за умен и зашитаващ интересите си народ, със силно гражданско общество, за разлика от селяндурите, самонаричащи се столичани у нас!
                                50 долара глоба за 10 секунди неправилно спиране
                                Дано някой каже на Пъдпъдъкова - тя поне е учителница по руский язик и може да си говори свободно с рашките
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

Working...
                                X