Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• В автобус до красиво момиче с татуировка седи възрастна жена и удивено я разглежда .
    - Бабче, за първи път ли виждаш татуировка?
    - Момиче, виждала съм повече татуировки ,отколкото си мислиш. 25 години съм живяла в Китай, а после 20 години съм преподавала китайски език. Аз просто не мога да разбера, защо на врата ти пише "Не замразявай повторно !"..

Коментар

• Върви си клошар през бунищата в Студентски град и изведнъж вижда гола жена. Попитал я:
      - Втори закон на термодинамиката?
      - Ентропията на изолираната система не намалява!
      Продължил си човекът, чудейки се: "Свястна и умна жена! Що ли са я изхвърлили!?" ...

Коментар

• https://www.youtube.com/watch?v=dodA...&feature=share

Коментар

• ХААА..
          - Пешо, отгатни: кое е това, което се е родило в Англия, израстнало в Бразилия и умряло в България?
          - Не мога да отгатна.
          - Футболът, бе пич..

Коментар

• Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
            - Здравейте, едно кило месо, моля. - Няма месо. - Е, как? На магазина пише месо. - Е, и на моя гараж пише гараж, ама вътре има само дърва.
            Това ме подсети за един брадат виц който чух по руската телевизия когато нямаше още втора програма.

- Извинете имате ли месо?
            - Месо нямат отсреща. Тука нямаме риба.
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

Коментар

• Българина като чуе, че 80% са дебили се радва защото той е от останалите 30%.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

Коментар

• Меркел се оплаква на Мариано Рехой.
                -Колега, не можете да си представите какъв кошмар сънувам! Сънувам, че съм на конкурс за мис Свят, а председател на журито е Доналд, сочи ме както ходя по бански и ми се смее. Представяте ли си?!
                Рехой свива рамене:
                -Аз сънувах още по-страшен кошмар, повярвай ми! Сънувам, че съм на някаква среща с Путин. Путин седи зад някакво бюро, чете нещо и по-едно време казва "Всички са свободни! Да останат само губернаторите на Омска, Томска и Барселонска област!"..

Коментар

• След полунощ в БГ кръчма се чува глас:
                  - Пуснете нещо сръбско, стига с т'фа гръцко, да не сме в Турция, да ве *** и ци...ите!..

Коментар

• Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                    - Здравейте, едно кило месо, моля. - Няма месо. - Е, как? На магазина пише месо. - Е, и на моя гараж пише гараж, ама вътре има само дърва.
                    Хм ...и модераторите имали чувство за хумор !

Коментар

• -Как е мома за женене на грузински?
                      -Захуйцвили!

Коментар

• Английски учени открили че най-много витамини има в .... аптеките.

Коментар

• Муж сидит за компьютером, работает. Жена ходит рядом, просится в Интернет.
                          Муж:
                          — Ну попробуй найти себе какое-нибудь другое занятие.
                          Жена:
                          — Ну как я могу найти что-то другое, если две мои любимые игрушки — компьютер и муж, играют друг с другом?

Не препоръчвам никому нищо.

Коментар

• Един си вървял през полето, бил много жаден и гледа един кладенец. Не се виждало дали има вода в него и той решил да пусне камъче. Пуснал едно - нищо, второ пак нищо не се чуло. Огледал се и видял една релса, грабнал я и я хвърлил в кладенеца и току чул странен тропот зад гърба си. Обърнал се и гледа един овен с пълна скорост тича към него. Направил той две крачки в страни и овенът скочил в кладенеца. След 5 минути един овчар идва и пита човека:
                            - Абе да си виждал един овен тука наоколо?
                            - Да видях го, засили се и скочи в кладенеца.
                            Овчарят помисли и казал:
                            - Е кък ше скочи у кладенеца бе, я го бе вързал за една релса!?

Коментар

• - Здравейте, едно кило месо, моля. - Няма месо. - Е, как? На магазина пише месо. - Е, и на моя гараж пише гараж, ама вътре има само дърва.
                              http://ibg.bg/id-157/
                              http://www.investor.bg/users/terms/

Коментар

• - Гарабед, какъв искаш да станеш като пораснеш?
                                - Като порасна искам да водя жена си по скъпи ресторанти, да й купувам скъпи бижута, ферарита, ламборджинита, яхти...
                                - Киркор, а ти какъв искаш да станеш като пораснеш?
                                - Жена на Гарабед...

Коментар

Working...
                                X