Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРЗ Одесос (5ODE / ODES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Че те това тримесечие изкараха печалба колкото цялата предходна година! От доста време е нямало такъв силен отчет за първото тримесечие. Остана и приличен дивидент да дадат. 4+ лв. например.

Коментар

• на това му се вика отчет) по време на пандемия )
      Умереният риск винаги печели ! ))))))

Коментар

• И тук ще има карантина.Компанията винаги ми е харесвала, ще изчакам още за да видя накъде отиват нещата. Промоции има много в момента, но пипам внимателно, защото това не е дъното според мен. Очакват ни още тежки времена и вероятно няма да има и дивидент.

Коментар

• Уха!
          Всички докови камери са пълни плюс още 2-3 кораби на довършителните пирсове. Добре почва годината.

Коментар

• Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
            Годишната печалба е със съществен ръст, но като оценка p/e 13.3 не е нещо невиждано на БФБ. Отделно последното тримесечие е на загуба. Смесена е картинката...
            Още декември писах че ще е добре ако изкарат тримесечието на нула, а то даже загуба се появи.
            Колкото толкова. Важното е че работи и изкарва нещо.

Коментар

• Годишната печалба е със съществен ръст, но като оценка p/e 13.3 не е нещо невиждано на БФБ. Отделно последното тримесечие е на загуба. Смесена е картинката...

Коментар

• 6,40 ) печалба на акция хич не е зле)
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

Коментар

• Първоначално изпратено от camaz Разгледай мнение
                  Нова година нов късмет!
                  Всички докове са заети от кораби в ремонт.
                  Да, и ферибота Дружба е вътре, са инсталиране на сероочистваща инсталация.

Коментар

• Нова година нов късмет!
                    Всички докове са заети от кораби в ремонт.

Коментар

Ами не знам. Като минавам по моста хвърлям по един поглед от високо към доковете. 1-2 кораба вместо 4-5 не е добра заетост. Не знам тръбополагащия кораб в канала за ремонт ли е или само ползва кея. А им трябват по милион на месец само за заплати.
                      Да кажем 4 пъти по-малко и то не за заплати, а за всички разходи.
                      Last edited by iskrata; 18.12.2019, 21:19.

Коментар

• Ами не знам. Като минавам по моста хвърлям по един поглед от високо към доковете. 1-2 кораба вместо 4-5 не е добра заетост. Не знам тръбополагащия кораб в канала за ремонт ли е или само ползва кея. А им трябват по милион на месец само за заплати.

Коментар

Напоследък нямат много работа и ще съм доволен дори да изкарат последното тримесечие на нула.
                          Аз имам други наблюдения, тъй като работя във фирма, доставчик на някои материали свързани с кораборемонта.

Коментар

• Напоследък нямат много работа и ще съм доволен дори да изкарат последното тримесечие на нула.

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

Не само печалба да има , но и кураж си трябва по такива не ликвидни къси позиции,
                              мамка му - що не бях лакум
                              Изтървах я и аз.. А я дебнех, ама се надявах на по-ниско
                              Карай, не е като да няма промоции за пазарене на БФБ-то
                              На Трейса пък го хванах в последния момент

Коментар

• В завода постоянно има кораби за ремонт и това се вижда в печалбата. Не че е нещо невиждано де. Ако така продължават като нищо ще имаме 10 лв. на акция печалба в края на годината. Виж за дивидента е друга работа. Ръководството е доста консервативно и едва ли ще раздаде повече от половината. Мое мнение разбира се и не препоръчвам нищо.

Коментар

Working...
                                X