Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Коментар

• Моля няма такова нещо.Не се заяждаме а си комуникираме.Така си приказваме.Стилът ни е такъв,но иначе много си помагаме в инерстирането.

Коментар

• на мен пък ми е интересно как не успяха да извъртят номера на ПИБ? Да направят едно увеличение...и интересно на каква цена счетоводна щеше да бъде?

Коментар

• Първоначално изпратено от Q767 Разгледай мнение

кат във Трейс- огрооооооооооомен, ракета е ЦКБ
          Тук е малко по-различно.Бокича не ги пипа за сега,но ако им спретне сериал ще отиде артията в кереча.Иначе да големи очаквания не може да се има . Ама и те като Трейса може да извъртят някой оцветен в кафяво номер.Абе един дол дренки са можоритарите в БГ .

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            А тук какъв разтеж се очакваше само . Хихихихи! Само мечтите останаха.Обаче има надежда все пак.След 1-2 г може да порасте до 1.5 лв.Малко е дълъг срока ама пак бива.Сега да видим пак 80 ст пък после който оцелее от задаващата се тежка зима.И Бокича така ви каза .
            кат във Трейс- огрооооооооооомен, ракета е ЦКБ

Коментар

• А тук какъв разтеж се очакваше само . Хихихихи! Само мечтите останаха.Обаче има надежда все пак.След 1-2 г може да порасте до 1.5 лв.Малко е дълъг срока ама пак бива.Сега да видим пак 80 ст пък после който оцелее от задаващата се тежка зима.И Бокича така ви каза .

Коментар

• Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                Мара, кое ти е смислената дискусия- да спамиш с месеци за големи ръстове и покупки и да става обратното ли..
                Ами той нищо не разбира от борса.Няма усет момчето ама харчи парите на баща си и майка си.

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Пепии, предупредих те да помниш ХДПАТ И МОСТ, а ти взе, че и бас изгуби.. Какво стана с твоите големи прогнози за ръст..
                  Прогнозите му колкото готовноста му да се хване на бас за 10000 лв че съм имал акции на бфб и съм купил и продал ганьовски артии тая година.Щях да му лапна паричките на другаря отворко.

Коментар

• Мара, кое ти е смислената дискусия- да спамиш с месеци за големи ръстове и покупки и да става обратното ли..

Коментар

• Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                      Моля, спрете да спамите в темата.
                      Мненията си може да намерите тук:
                      https://forum.investor.bg/forum/%D0%...88%D0%BD%D0%B8
                      Ок, спирам.... ама истината е, че супер много тролове сте навъдили и ги поощрявате да пишат тъпотии и да се заяждат. Смислените дискусии остават на заден план..... например: пишем аргументирано мнение за някое дружество и скачат 100 трола и почват: мажете ските... ще си изгубите всички пари.... ще фалирате още утре и тем подобни...... е не стават така нещата, нали сме в инвестиционен форум все пак и се опитваме да водим нормален диалог?!?!?!

Коментар

• Моля, спрете да спамите в темата.
                        Мненията си може да намерите тук:
                        https://forum.investor.bg/forum/%D0%...88%D0%BD%D0%B8

रादोस्त

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Басът ни беше да падне под тазгодишното: Хим 83 ст и Цкб 76 ст. За другите басове не знам.....
                          Малееее даже и не знаеш за какво се хванахме с теб на бас.Добре че си правя скрийшотове да имам доказателство.

Коментар

• Пепии, предупредих те да помниш ХДПАТ И МОСТ, а ти взе, че и бас изгуби.. Какво стана с твоите големи прогнози за ръст..

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Басът ни беше да падне под тазгодишното: Хим 83 ст и Цкб 76 ст. За другите басове не знам.....
                              Може ли да не ви четем нещата тук. Тук влизаме да четем по темата изписана в заглавието.
                              М.... . ш..... ..й.о!

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Хахахахахахахаха!!!!! Красота!! Цената удари 1 лв.Загубилите басовете да се обозначат да им кажа на кой да изпратят уискитата . Доволен съм.За 2 месеца цената се върна отново на 1 лев.Много я усещам тая борса ей .Дали не беше бичи капан а ????

Коментар

Working...
                                X