IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Последните 1000 бройки купени бяха мои!А кой и какво ще видим по-нататък,може би следващата седмица или месец!Препоръки никакви нямам разбира се!

    Коментар


    • Не мисля, че ще участват. По скоро ще кешират някаква част и ще имат пазарна цена на дела на Сенсика.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

        Официално не съм видял. Липсва ми генерална стратегия след премахването на срока, за който бе учредено дружеството и заявките за увеличение на капитала. Ще се подкрепят дружествата от портфейла или ще се търсят нови възможности за инвестиции.
        Абсолютно съгласен с написаното, плюс факта, че искат да се листнат и на чужда борса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

          Хубава новина ! Не помня Илевън дали казаха, че ще участват в IPOто ?
          Официално не съм видял. Липсва ми генерална стратегия след премахването на срока, за който бе учредено дружеството и заявките за увеличение на капитала. Ще се подкрепят дружествата от портфейла или ще се търсят нови възможности за инвестиции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
            Хубава новина ! Не помня Илевън дали казаха, че ще участват в IPOто ?

            Коментар


            • https://www-bloombergtv-bg.cdn.amppr...azara-beam/amp

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                >Лискача дали ще поднесе навременна радост?
                Нищо чудно, пък може и да е изпразнил дисагите вече !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                  Подраниха ! Няма да им се разсърдим де

                  >Лискача дали ще поднесе навременна радост?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    +Ха добря до на дивидентоо!!!
                    Подраниха ! Няма да им се разсърдим де

                    Коментар


                    • +Ха добря до на дивидентоо!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Аз нищо ново не знам за дрона.
                        ..a това е цитат от форума за Дронамикс (тук : https://forum.investor.bg/forum/%D0%...-beam-ipo-dro1)
                        "
                        Първоначално изпратено от Reversday Разгледай мнение

                        Здравейте колеги. След поредния разговор с приятели акционери, реших да споделя с вас някои гледни точки, които обсъдих заедно с тях през последните 3-4 дни. Вижте какво ми подадоха, като информация тези хора - https://www.google.com/maps/@43.4289...!1e3?entry=ttu . Това е Дронамикс на летището в Балчик. Намира се от дясно на обозначението Л29. Изглежда са там със сериозни намерения, което си е ОК от всякъде. Оказва се, че компанията, като цяло върви добре и единственото което и куца е именно, че няма готови самолети. Отчита се положителната тенденция за наемане на персонал, защото пролетта имаха 18 обяви за работа а сега са само 5. Една от важните обяви, като: Remote Pilot Greece изчезна преди месец. Също така се вижда, че обява на Български език за карбонаджий стои вече 3-ти месец, което води на мисълта, че сигналната лампа на някого е светнала. Единственото, което ни притеснява е дали ще йм стигнат парите - защото, като компания от Източна Европа и въобще в Европа...финансиране трудно се намира. Хубавото е, че ако сравним ДРОНАМИКС с ГУРУТАТ-ТА от Reliable Robotics - https://reliable.co/ за които се ТРЪБИ, че няма втори като тях и са еталон за ИНОВАТИВНОСТ и са толкова напред, че са 10 години назад от към ДРОНАМИКС (и то само от към идея за нов самолет за дълги разстояния, защото от към продукт ще йм трябват поне 15 годинки)…се вижда, че тези Гурута от Канада до момента са изгорили над $600 милиона (все пак компанията йм е създадена он инженери на Тесла И Спейс Екс, за разлика то Дронамикс, където до момента са похарчили само $53 млн.). Върнахме се отново на темата за Cargo Air и дали има хляб в тази работа, като в същото време сметнахме тонажа който местят тези хора всеки ден. И сметките макар и просташки според информация от интернет са следните: Тези момчета имат 3 самолета x 737-300 - всеки самолет вдига по 17 тона, 6 x 737-400 -всеки самолет вдига 20,5 тона и 5 x 737-800 - всеки самолет вдига 23 тона. Като прибавим й факта че всеки самолет прави 80 полета на месец, се оказва, че хората от Cargo Air успяват да прехвърля минимум 500 тона всеки ден. ЕТО ТОВА СИ Е СЕРИОЗНА ЦИФРА. В крайна сметка стигнахме до извода, че пазара за Дронамикс е огромен и потенциала за развитие е невероятен. Стискаме палци да йм върви, като по вода и да успеят да вадят повечко самолети на време, за да привлекат съответно и повече инвестиции. Поздрави."
                        Край на цитата.

                        Без препоръки за покупко-продажби!

                        Eмитент Дронамикс Кепитъл АД Основна дейност Разработване на безпилотни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от smeh Разгледай мнение
                          А от вчера нещо интересно, някъде да прочета..?! Благодарности предварително!!
                          Аз нищо ново не знам за дрона.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Скоти още си трае....нещо много важно ще да е.....а и не присъстваше вчера ....
                            А от вчера нещо интересно, някъде да прочета..?! Благодарности предварително!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Apolori Разгледай мнение

                              Отложено е за 11-и. А ти какво си чувал на 26-и и от кого, само Господ знае...
                              хахаха BUSTED

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Apolori Разгледай мнение
                                Отложено е за 11-и. А ти какво си чувал на 26-и и от кого, само Господ знае...
                                Скоти още си трае....нещо много важно ще да е.....а и не присъстваше вчера ....
                                Last edited by B.Graham; 12.07.2024, 08:42.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X