IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • k.o.
    replied
    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Очакванията при 45 долара барела за 20 евра при шел а той връща ,все мисля че при тестване на 12,8 ще скочи щото ако не скочи към 10 ще ходи летото...
    То лятото 1/2 изтече, един август и малко от юли остана. Мине ли 45, в подножието на 50, но над 47 може и 20 да има при РДУ, за 10 няма причина, трябва да е по 1 евро загуба на акция сега + отново да почнат да затварят икономиките, но това няма как да стане, нямат толкова печатарски машини, още първият път бе върховна идиотщина. 12.8 е и при мен, но по мекият вариант, без екстремуми в тесен тунел, да стигне там август и после нагоре, но другата ми граница е 11.3, което съм го писал и като абсолютно дъно, което можем да видим при липса на дивидент и 100% купувам здраво там.

    Напиши коментар:


  • Монти
    replied
    Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
    Прави впечатление, че резултатите на компаниите са по - добри от прогнозите и не е такава сеч, каквато очаквах, да приемем, че по - песимистични цифри за били заложени, понеже като ги правеха беше всичко яко спад и надолу без никаква яснота до кога, как, лек, ваксини и т.н.

    "ШЕЛ" в деня на отчета +/- 5% да го изиграе(една седмица остава), като повечето негативи вече са наяве, отписаха едни 22 млр., обратното изкупуване спряха, лошо би било да спрат дивидента. Цените на петрола възстановиха бързо, опитва се да пробие 45, но ме съмнява ме с това криво потребление, няма самолети, круизи и туризъм изобщо, на газта са доста ниски цените и ще се отрази при холандците. Може да има сега голяма новина за зелено бъдеще и какъвто е хит сектора да изстреля цената, иначе под 50 долара/барел няма да има много по - високи стойности за акцията.
    Очакванията при 45 долара барела за 20 евра при шел а той връща ,все мисля че при тестване на 12,8 ще скочи щото ако не скочи към 10 ще ходи летото...

    Напиши коментар:


  • Монти
    replied
    Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Monte, не знам какво да ти препоръчам за Шела, нито да го препоръчам, нито да го отхвърля (като книга достъпна през европйските платформи и правила). Щото като го отхвърлиш какво друго ще вземеш в Европа.
    Не знам, ти си заслужил инвеститор, аз не съм.
    Shell-a го съпоставяй с Exxon Mobil, има корелация висока.
    Това със заслужилия е шега...? Иначе до края на месеца ще гледаме петролни отчети и всичките лоши...зависи колко лоши и това мнение за дивидент 16 падащи щатски цента ме притеснява..? А август никога не е бил много добър месец за борсите...

    Напиши коментар:


  • k.o.
    replied
    Прави впечатление, че резултатите на компаниите са по - добри от прогнозите и не е такава сеч, каквато очаквах, да приемем, че по - песимистични цифри за били заложени, понеже като ги правеха беше всичко яко спад и надолу без никаква яснота до кога, как, лек, ваксини и т.н.

    "ШЕЛ" в деня на отчета +/- 5% да го изиграе(една седмица остава), като повечето негативи вече са наяве, отписаха едни 22 млр., обратното изкупуване спряха, лошо би било да спрат дивидента. Цените на петрола възстановиха бързо, опитва се да пробие 45, но ме съмнява ме с това криво потребление, няма самолети, круизи и туризъм изобщо, на газта са доста ниски цените и ще се отрази при холандците. Може да има сега голяма новина за зелено бъдеще и какъвто е хит сектора да изстреля цената, иначе под 50 долара/барел няма да има много по - високи стойности за акцията.

    Напиши коментар:


  • ПИЧ
    replied
    Monte, не знам какво да ти препоръчам за Шела, нито да го препоръчам, нито да го отхвърля (като книга достъпна през европйските платформи и правила). Щото като го отхвърлиш какво друго ще вземеш в Европа.
    Не знам, ти си заслужил инвеститор, аз не съм.
    Shell-a го съпоставяй с Exxon Mobil, има корелация висока.
    Last edited by ПИЧ; 23.07.2020, 16:10.

    Напиши коментар:

Working...
X