IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • DAX

    Profesore,не сьм искал изказването ми да прозвучи като ирония! Благодаря все пак за фондаменталната информация,ще я имам на предвид.

    Коментар


    • DAX

      JOKER, виждам че имате и чувство за ирония. Надявам се, усещате, просто по Ваша молба Ви посочих източника на информация. Пазил ме бог, ако си помислите, че мога да Ви съветвам, аз, Вас ??

      В никакъв случай не считайте информацията като съвет за покупка или продажба на акции и др. подобни.

      Коментар


      • DAX

        Profesore, не смятам че Dt.Telekom е опровергала очакванията за покачване през 2001г.
        Успех!

        Коментар


        • DAX

          Здравеите! Profesore, благодаря за информацията. От 2 седмици сьм кьс на Dt.Telekom а фондаменталната информация може да ми изиграе лоша шега. В момента Dt.Telekom са в 4-тата вьлна от низходящия тренд очаквам всеки момент да започне 5-тата. От 3-тата вьлна спечелих 1.15 евра на акция.
          При Commerzbank има ниво на сьпротива на 18евро и пробие ли го ще вляза на кьсо.
          За твьрденията си ползвам разработки на технически анализ предоставени ми от Бьлгарски И.П.+ собствени знания по Т.А.
          НЕ сьветвам никой да използва твьрденията ми за сключване на сделки и стратегии с ценни книжа.

          Коментар


          • DAX

            JOKER, вижте рубриката НОВИНИ на 18.02. т.г. "Goldman Sachs очаква по-добри резултати за Deutsche Telekom". Вашият коментар за DAX e полезен, чакам и други, аз самият държа позиция в Dt. Telekom.

            ПОЗДРАВИ !

            Коментар


            • DAX

              Profesore, кои е направил изказване и кьде , че Dt.Telekom ще поскьпне с 20% ?

              Коментар


              • DAX

                Здравеите момчета! www.xetra.de www.dm-online.de - на пьрвия саит могат да се наблюдават графиките на акциите а на вторият котировките в реално време. 4I4O , сгрешил сьм! Тепьрва ще започне 5-тата вьлна от низходящия тренд , все още сме в 4-тета.
                Преди 1.5-2месеца Dt.Telekom струваше 20евра, а сега е 15евра смятаите вие колко % е загубила компанията. След като котировките слязат на 13 евра(могат да слязат и по надолу) ще последва вьзходящ тренд , така че още е рано за повишение, а дали то ще е 20% времето ще покаже.

                Коментар


                • DAX

                  Имате ли някакъв коментар за вчерашното събщение от ИНВЕСТОРА, че според прогнозаta на ...... се очаква до 20 % повишение на котировките на DEUTSCHE TELEKOM ? Кога се очаква да бъде Общото събрание на Dt Telekom share holders за тази година?

                  Коментар


                  • DAX

                    zdrasti joker neshto se biax zagubil tezi dni.Mersi za swveta oba4e dokato dwrji nad 14.88swm swm long.а така е по лесно.Нямам много време ,че се занимавам с едни глупости обаче за Ман ако държи над 25 е добре и ще можеш да се разтовариш на 26,50 а ако е надолу ти си знаеш най-добре.
                    Успех

                    Коментар


                    • DAX

                      @
                      http://www.xetra.de/INTERNET/XETRA/index.htm
                      http://www.comdirect.de/

                      Коментар


                      • DAX

                        Hey guys, ot kade namirate grafiki na DAX companies? Jivo me interesuva Siemens, taka 4e ako imate ideya za tyah - kajete dve dumi!

                        Коментар


                        • DAX

                          4I4O,затвори дьлгата позиция, защото ще си строшиш главата(ако си отворил такава). Какво ще кажеш за COMMERZBANK и за MAN AG ? При COMMERZBANK виждам пропадане на 5-тата вьлна , а при MAN AG удьлжаване на 5-тата вьлна от вьзходящия тренд.

                          Коментар


                          • DAX

                            4И4О,какво пока4ване на 19евро бе? Има ниво на сьпротива на 17евро,след това на 18.50. Аз не броя мечия пазар с вьлни x-y-z а по 5-вьлновия модел на Елиьт. Според него 3-низходящи вьлни с 2-вьзходящи между тях(корегиращи вьлни).Наи вероятно в момента сме в 3-тата низходяща вьлна, или в 5-тата(тя започна в петьк от ниво 15.80 надолу)...........В краина сметка времето ще покаже.

                            Коментар


                            • DAX

                              мисля си че Z вълната свърши верно е че позара е мечи макар че лично за себе си не съм сигурен.Но всепак залагам на покачване до 19 евро.

                              Коментар


                              • DAX

                                4I4O,според Елиьт след удьлжаване на 5-тата вьлна и когато пазарьт влезе пак в меча фаза, стоиностите на которовките ще слязат пак до нивата на удьлжената 5-та вьлна. Така че- тест на 13евра.

                                Коментар

                                Working...
                                X