IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра тема, а няма актуализация.
    Дакела за мен е бичи. Някакви мнения ?

    Attached Files
    Last edited by hullo; 03.09.2010, 13:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      DAX - Около 6700-6800 ще направи поне корекция. После след тази корекция която мисля ще е по-големичка 8000, а от там вече пак корекция. За сега швабите се движат доста по добре от янките.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от uspeh Разгледай мнение
        Ей такова нещо не бях виждал!!!!
        Това,как да го търгуваш?...
        И пак,и пак,и пак!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от uspeh Разгледай мнение
          Интересно ми е,че DAX е на само 7,3% от върха си,а S&P на 11,7 %.. Голяма разлика?
          И другата,още по-съществена - DAX е над 200 дневната,а S&P - под...Как ще коментирате тези факти? Значи ли,че в DAX има повече потенциал за евентуален растеж?...
          Според мен да и бори нивото 6 К /ако Щатите не изиграят пак някой номер с качване 0,0001пункта ,утре ще го преборят/ , в близките седмици ако ДАУ тръгне също нагоре както очаквам ще се видят нива над 6300 и нагоре...
          Немците имат полза от евтино евро заради износа и това се отразява май и на борсата в сравнение с други индекси от ЕС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Хайде пак от-2% на +2%!!!
            Ей такова нещо не бях виждал!!!!
            Това,как да го търгуваш?...

            Коментар


            • Хайде пак от-2% на +2%!!!

              Коментар


              • Интересно ми е,че DAX е на само 7,3% от върха си,а S&P на 11,7 %.. Голяма разлика?
                И другата,още по-съществена - DAX е над 200 дневната,а S&P - под...Как ще коментирате тези факти? Значи ли,че в DAX има повече потенциал за евентуален растеж?...

                Коментар


                • Дакса днес е голяма борба-м/у шорт и лонг......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от uspeh Разгледай мнение
                    Мече,пак се оказа прав !
                    Дау мръдна надолу,а DAX-a се срина....
                    Ще видим довечера след новините в 17 за ISM индекса ,как ще реагират пазарите...
                    Сложна е обстановкато с Израел а и Турция не е никой. Петролните компании са под натиск заради ВР , банките също ....но Щатите май нямат особено желание под 10 К да ходят , така че днеска ще е интересно за късите а утре или четвъртък може би за дългите....дано!

                    Коментар


                    • Мече,пак се оказа прав !
                      Дау мръдна надолу,а DAX-a се срина....
                      Ще видим довечера след новините в 17 за ISM индекса ,как ще реагират пазарите...

                      Коментар


                      • До утре вечер,мече !
                        Благодаря ти за споделените наблюдения!
                        Приятна вечер !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от uspeh Разгледай мнение
                          Браво ,мече !
                          И двамата днес познахме!
                          Върви си около 5970,ама и направи импулс до 5995 и ми удари стопа..
                          Явно решението за посоката ще е зад океана!
                          И утре е ден!
                          Посоката ще е ясна утре вечер , като се включат новите ни братя.... въпреки че ДАХ понякога е самостоятелен ако ДАУ се задържи няколко дни отрицателен той наваксва двойно и тройно....надолу.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Браво ,мече !
                            И двамата днес познахме!
                            Върви си около 5970,ама и направи импулс до 5995 и ми удари стопа..
                            Явно решението за посоката ще е зад океана!
                            И утре е ден!

                            Коментар


                            • Благодаря ти ,meche_cveti !
                              Старая се да съм внимателен.В петък сесията беше доста волатилна и регистрирах загуба,макар и малка,заради стоповете.Днес,като гледам ще си върви хоризонтално около 5960-5970 и ще чака утре "американците' какво ще кажат за "европейците".Ще продължат ли да се притесняват или ще се върнат към априлските нива ...
                              Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                              Не се знае колко съм по опитен на ДАХ от теб ,но имай едно на ум ,че обемите са на немската борса сравними с нашата в най слабо ликвидният и момент...Това означава ,че един импулс в двете посоки може да стане неприятно... ако си със стопове . Поздрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от uspeh Разгледай мнение
                                Днес DAX-а ще работи !
                                Ще видим как ще отрази зеления пре-маркет в САЩ...?
                                Моля по-опитните трейдъри за мнение...
                                Не се знае колко съм по опитен на ДАХ от теб ,но имай едно на ум ,че обемите са на немската борса сравними с нашата в най слабо ликвидният и момент...Това означава ,че един импулс в двете посоки може да стане неприятно... ако си със стопове . Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X