IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    http://www.ftd.de/finanzen/maerkte/:.../60057276.html

    ето ти на теб zа превод да и другите да раzберат несто
    Благодаря! Знам, че си много на "ти" и винаги може да се научи нещо.
    Това е нещо отделно и не се подлага на ни най-малко съмнение.

    В конкретния случай има графично представяне на последиците за немските банки при хипотезата за преструктуриране на гръцкия дълг, съпроводено със съответната "подстрижка".

    Фич е представила последиците, но аз не мога да ги видя, че нямам Джаваскрипт.
    Картинката със сигурност е интересна и си заслужава да я качи някой.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
      направеzе си тема CoBa и там коментираите
      стото CoBa е наи isbushenata akcia v DAX
      Здравей Ники 5 ,
      сигурно сме ти дошли в повече за Комерса ,но тук повечето имаме мнение ,че ДАХ в близкия месец може да потъне до 500 пункта надолу...6,600-6700....
      Банките заради Базел 3,Фолсваген ,МАН и Даймлер,БМВ заради Япония и намалени доставки и скъп бензин , Алианц и застрахователите заради природните бедствия , ЕОН ,РВЕ заради цената на тока и атомната електроенергия.....
      Метро и Билла заради намалено потребление,Байер идругите производители на лекарства ,че нямат много работо през този сезон...и и т.н. ....
      Комерса е спекулативна позиция и в момент на спад на индекса може да се изкара добри пари ....аз продадох вчера на почти горно ниво половината си акции и права и сега ги дебна на 2,8...2 ,9 пак да влезна...В момента на записването ще скочи и пан ще се реализират печалби...
      Ти като дойаен на ДАХ как го виждаш през юни ... а и посочи някоя ракета скоро
      Поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Защото се убеждавате че ще спечелите много от нещо, от което може и да спечелите, но има доста по-висока вероятност да продължите да трупате загуби. И вместо да се разкарате докато е време се надъхвате един друг как нещата ще се обърнат. Те може и да се обърнат, де да знае човек, но да стоиш да гледаш как пада и то поради фундамент и да намираш причини защо пазара греши на мен поне ми се струва доста перверзен начин да си губиш парите.
        ЗА КАКВИ ЗАГУБИ И ЗА КАКВИ ВИРТУАЛНИ ПЕЧАЛБИ им пишеш????

        мисирката си прави мохабет за да й минава по-бързо работното време до като си чака заплатката от държавата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
          Защо...?
          Защото се убеждавате че ще спечелите много от нещо, от което може и да спечелите, но има доста по-висока вероятност да продължите да трупате загуби. И вместо да се разкарате докато е време се надъхвате един друг как нещата ще се обърнат. Те може и да се обърнат, де да знае човек, но да стоиш да гледаш как пада и то поради фундамент и да намираш причини защо пазара греши на мен поне ми се струва доста перверзен начин да си губиш парите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
            Добра идея, може !
            Дай моля те един лист на най-неизбушените, за които е разрешено коментиране в дакса.
            Просто за да не стават грешки.
            http://www.ftd.de/finanzen/maerkte/:.../60057276.html

            ето ти на теб zа превод да и другите да раzберат несто

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
              Добра идея, може !
              Дай моля те един лист на най-неизбушените, за които е разрешено коментиране в дакса.
              Просто за да не стават грешки.
              вси4ки беz CoBa

              Коментар


              • Добра идея, може !
                Дай моля те един лист на най-неизбушените, за които е разрешено коментиране в дакса.
                Просто за да не стават грешки.

                Коментар


                • направеzе си тема CoBa и там коментираите
                  стото CoBa е наи isbushenata akcia v DAX

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                    Защо...?
                    Вариант!
                    Искаме откровено, безпощадно и детайлно да стигнем до същността на нещата ! :-))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                      За протокола ...
                      Банката е на 3,14 а правата на 88 цента ....
                      според мен това 2,80 ще го видим другата седмица....
                      Значи все пак нещо се случва.
                      Погледнах не повече от половин час преди да напиша. Викам си, закотвихме се тук и днес ще си стоим.
                      Прави си! Здраво пропадане последният час и нещо.
                      Познаваш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        тук прилича на анонимни алкохолици
                        Защо...?

                        Коментар


                        • тук прилича на анонимни алкохолици

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                            От вчера ми се върти това ти изречение. Много ми допада!
                            Единствените ми опасения са свързани с това, че ми се иска да стане така, а желанията могат да засенчен здравата преценка.

                            В момента има затишие, не се мърда наникъде. А - около 3,20. Правата - по 0,92.
                            Може би това по-скоро е добър белег.
                            Защото - Не е лесно така масирано да се извади кеш, че да удвоиш практически ангажимента си.
                            Очевидно е обаче, че акционерите търсят възможности за участие и не бързат да продават права. Пък и търсене явно има.
                            За протокола ...
                            Банката е на 3,14 а правата на 88 цента ....
                            според мен това 2,80 ще го видим другата седмица....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              тук се формира (или по-скоро е в процес на формиране) 10 годишно дъно ... нека мине увеличението и върнат парите на меркел и нека се размина малко истерията около гърция (там е политика) .. изведнъж ще се окаже, че ракетата е излетяла
                              От вчера ми се върти това ти изречение. Много ми допада!
                              Единствените ми опасения са свързани с това, че ми се иска да стане така, а желанията могат да засенчен здравата преценка.

                              В момента има затишие, не се мърда наникъде. А - около 3,20. Правата - по 0,92.
                              Може би това по-скоро е добър белег.
                              Защото - Не е лесно така масирано да се извади кеш, че да удвоиш практически ангажимента си.
                              Очевидно е обаче, че акционерите търсят възможности за участие и не бързат да продават права. Пък и търсене явно има.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                                Техническо уточнение. Правата се търгуват до 01 юни.
                                пропускаш, че за мисирките крайният срок е до 6 юни

                                Коментар

                                Working...
                                X