IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не се хващам на басове за акции. най-малкото не съм я следил та да имам мнение.
    прави ми впечатление обаче , че използваш логиката от бъфъбъ-то ' много падна , нема начин да не върне '
    това обаче както и да го гледаш от 3.10 до 2.40 е повече от 20 процента обезценяване.
    това е нормална борса, има и къси ,
    що требе да стискаш зъби и да се надяваш на връщане?
    мазохизма и загробените мангизи на бъфъбъ-то не са ли ти достатъчни?
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      е как кво бре?
      уж си печен индианец пък не знаеш
      ше подобрявате цената и после ставате дългосрочни кат на бъфъбъ-то
      Роки здравей,
      Комерса не е бъфъбъ-то , най малкото заради това че днес направи опит за излитане с над 6 % .Вярно неуспешен ,но и утре е ден.
      писал съм го и друг път , тук е принципа на ластика колкото по го опъваш толкова по бързо се отива в другата посока важи и за двете севера и юга..
      Сега тук всеки продава на огромна загуба/лош менинджмънт прекарал акционери/ а всеки ще купува с надежди за бързо възстановяване и добра перспектива .
      Мога да се хвана на бас на една бира че тази седмица или другата ще видим цени от 2,5 -2,9 евро и без това скоро ще идвам за по дълго в Пловдив... да се разплатя ако загубя...

      Защо съдя така ли ами от 2,4 до 2,52 качването беше дълго и обра всички желаещи до 13 ч. а после купувача се изтегли и падна рязко с малко обем. Следващият голям ще пробива над 2,55 и нагоре.А ще има такъв сигурен съм . Все пак втората банка на Германия и никой няма да си прави харакири на икономиката и гражданите .
      Поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        е как кво бре?
        уж си печен индианец пък не знаеш
        ше подобрявате цената и после ставате дългосрочни кат на бъфъбъ-то
        Ааа тука мене не ме набърквай, поне засега иначе за бъфъбъ-то си прав

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Свободното падане при Комерца продължава. А какво ше прайме ако стане 1 евро?
          е как кво бре?
          уж си печен индианец пък не знаеш
          ше подобрявате цената и после ставате дългосрочни кат на бъфъбъ-то
          Last edited by NYSERookie; 19.07.2011, 22:08.
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Свободното падане при Комерца продължава. А какво ше прайме ако стане 1 евро?

            Коментар


            • направо ги разпиляха финанските ...
              то бива бива ама толко бой не е на добре.
              как я мислят тази работа икономика със сплескани 'финански' ще видим.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • тук само бързи действия в момента....купуваш -продаваш...чакаш когато малко се стръскат цените....ииии за 1-2 дни да си продал.....иначе от лакомия си мъртъв...
                аз все не мога да се наканя на комерца....
                само 2 пъти long алианц и дойче банк -нооо бързо закриванеее...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Изглежда нормално стрес теста и. Не се дъни, но и не е достатъчно над опасната зона при проблеми с гърция и италия. Т.е. най-вероятно нищо особено като реакция не би трябвало да има.
                  Не знам, това за Гърция, Италия и отражението върху балансите на банките са градски легенди. Носят се слухове че половината дълг на Гърция вече е купен от заинтересовани на половин цена.

                  За Италия, ако Комерц има проблем с тези книжа, то Сосиатето и Франция не знам къде трябва да са

                  Едно умно момче, дето не следи пазара с такъв хъс като нас, рече че от цялата история Италия (частни капитали) ще намаже да изкупи евтин дълг.

                  Щом в България държавата успя да го осъществи при необоснована паника, то за тях хич няма да е проблем

                  Истинският риск е дали няма да има системна криза в Зоната, и според мен големите пари не искат такава!

                  Поздрави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Равновесие,
                    от 4 юли е паднала с 30% защото нещо продаващите са чакали много негативно ,това не трябва да реагира означава че е вярно това което са чакали. така ли.
                    Бъди реалист когато пада с 80/30 %/ цената е нормална а като опасенията не стават и излизат добри резултати остава на мястото Нещо си загубил връзка с реалноста на борсата или на БФБ си дегенерирал и отчиташ само лошите новини а добрите не реагираш.
                    Поздрави!
                    30% според мен не никаква особена реакция. За мен силна реакция при толкова волатилна акция е да премине 3,6 нагоре или 1,8 надолу в рамките на следващите три месеца. Това според мен в момента е малко вероятно - базирано само на резултатите на самата банка. За по-сериозно движение трябва да има достатъчно силни външни фактори.
                    външните фактори обаче към момента са за спад в цената, особено при високата и експозиция към Италия. Но в същото време от къде да знам възможно е очакванията за банковия сектор като цяло да са били по-негативни, или пък стрес тестовете да са учудващо строги - аз лично не мога да преценя това. на мен лошия им сценарии ми се струва наистина прилично лош, в границите на реализма, но не и силно възможен. Освен в частта с дълговата криза на самите държави. където откровено е прекалено оптимистичен.

                    От тази гледна точка е възможно движение и в двете посоки, като значително по-вероятно е да има тенденция надолу, наясно колко силна, докато поне Италия не бъде отписана като вероятна жертва на дълговата криза. Или пък ЕЦБ не се взема най-после в ръце и да почне да изкупува дълг на държави в по-значими размери.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Изглежда нормално стрес теста и. Не се дъни, но и не е достатъчно над опасната зона при проблеми с гърция и италия. Т.е. най-вероятно нищо особено като реакция не би трябвало да има.
                      Равновесие,
                      от 4 юли е паднала с 30% защото нещо продаващите са чакали много негативно ,това не трябва да реагира означава че е вярно това което са чакали. така ли.
                      Бъди реалист когато пада с 80/30 %/ цената е нормална а като опасенията не стават и излизат добри резултати остава на мястото Нещо си загубил връзка с реалноста на борсата или на БФБ си дегенерирал и отчиташ само лошите новини а добрите не реагираш.
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Дано, нивата са ключови за големите играчи, ама борса

                        Успехи!
                        Продигал,
                        всичко е за това че се изгониха старите акционери .Аз не знам какво трябваше да направи Мартин ,но и това не е...Бех бесен че не ме поканиха на 5,22 да участвам ,още повече когато измислиха комените на 4,25 а увеличението на 2,18 учетвори акциите.
                        В тази акционерска компания са и големи акули ,спекуланти и уплашени бюргери и случайни хорица.
                        Както първосигнално купуваха като мислеха за голем келепир и прекарани съакционери ,така и първосигнално продават виждайки как са прекарани предишните и не виждайки закрила от менинджърите . Няма го спокойният и верен акционерен състав .
                        Според мен до сряда трябва да стигне 2,9 ако е верно това за паниката и алчността в тази акции...

                        Коментар


                        • Изглежда нормално стрес теста и. Не се дъни, но и не е достатъчно над опасната зона при проблеми с гърция и италия. Т.е. най-вероятно нищо особено като реакция не би трябвало да има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Дано маркета реагира положително по бързо и рязко нагоре ,защото това 2,5 ще ми развали почивката
                            Поздрави!
                            Дано, нивата са ключови за големите играчи, ама борса

                            Успехи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              За тях беше ясно, както и че тестовете ще покажат стабилност в системата, но дори и аз не очаквах такива розови данни

                              Важно е че не си променят целите Комерца - годишна печалба, около сегашната им капитализация

                              Дано маркета реагира положително по бързо и рязко нагоре ,защото това 2,5 ще ми развали почивката
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • За тях беше ясно, както и че тестовете ще покажат стабилност в системата, но дори и аз не очаквах такива розови данни

                                Важно е че не си променят целите Комерца - годишна печалба, около сегашната им капитализация

                                Коментар

                                Working...
                                X