IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, защо се занимавате с банки, от 2 години underperform пазара, а вие продължавате да ги купувате?? Може някой да е изкарал пари, ама му се е завило свят преди това.

    Коментар


    • В момента е пълна лудница.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • м,11.07.2011г .. вече 3 месеца го чакаш ДАХ на 6800 или си забравила за тази си прогноза ...................... както забрави за "вашите хора" които ще вземат БТХ
        И двете прогнози ми се изпълниха и мисля че идва време за дълги на ДАХ и добра продажба на Булгартабак замо с един кандидат.
        Някакъв коментар..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
          Целта ще е 7045

          Тегаво и голямо падане в последователни дни.
          С паричките от вчера сутринта през 40 цента и две евро.
          Комерсбанк на 2,4 и Дойче банк на 36 евро.
          Хайде пак почивка за да не се ядосвам като гледам маркета.
          Сега като преосмисля цените, Комерса повече от 17 % за два дни диапазон от 2,83 до 2,39 евро луда работа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
            Предполагам,че минимум до 7100
            Целта ще е 7045

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Разумно, до кога ще я държиш?
              Предполагам,че минимум до 7100

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Разумно, до кога ще я държиш?


                До 7300 пункта най рано.
                Утре ще влизам поне в две акциЙ.
                Обикновено когато се очаква яко качване се отлага за другият ден... та днес на аукциона разтоварих две трети от наличността за втори път от две седмици.Третата ,трета ми бяга. Ще сваля таргета....
                Поздрави!
                Last edited by Монти; 01.08.2011, 21:23.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                  Пробвах с една дълга(6930),пък каквото сабя покаже!
                  Разумно, до кога ще я държиш?

                  Коментар


                  • Пробвах с една дълга(6930),пък каквото сабя покаже!

                    Коментар


                    • http://www.allianzglobalinvestors.de...ie-Size_DE.pdf

                      za hora s nekow obrazowanie i elementarna inv. kultura

                      Коментар


                      • CoBa +8%, oпциите ми иzлетаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Роки здравей,
                          Комерса не е бъфъбъ-то , най малкото заради това че днес направи опит за излитане с над 6 % .Вярно неуспешен ,но и утре е ден.
                          писал съм го и друг път , тук е принципа на ластика колкото по го опъваш толкова по бързо се отива в другата посока важи и за двете севера и юга..
                          Сега тук всеки продава на огромна загуба/лош менинджмънт прекарал акционери/ а всеки ще купува с надежди за бързо възстановяване и добра перспектива .
                          Мога да се хвана на бас на една бира че тази седмица или другата ще видим цени от 2,5 -2,9 евро и без това скоро ще идвам за по дълго в Пловдив... да се разплатя ако загубя...

                          Защо съдя така ли ами от 2,4 до 2,52 качването беше дълго и обра всички желаещи до 13 ч. а после купувача се изтегли и падна рязко с малко обем. Следващият голям ще пробива над 2,55 и нагоре.А ще има такъв сигурен съм . Все пак втората банка на Германия и никой няма да си прави харакири на икономиката и гражданите .
                          Поздрави!
                          Роки ,
                          Днес Комерса завърши на 2,51 та ще изпия една гръцка бира ,че нямаше с кой да се хвана на бас.
                          Акулата е акула защото е непредвидима.Късите вчера решиха ,че ще бутат до двойката под ръкопляснанията на акционери ,клиенти и ръководство. Да ама не ,днес си напазарува ефтино от 2,35 до към 2,40 и качи на 2,5 цената където тества нивата за ногоре предполагам.
                          Утре следва решение за Гърция и изтича 5 дневният срок на Обама . Не бих заложил на късите тези дни освен може би петък ако няма крайно решение в Конгреса ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            ПП аз за себе си съм се убедил, че колкото по-рядко пипам клавиатурата да правя сделки...толкова по-добри профити изкарвам и съм по релаксиран. НО разни хора разни идеали.
                            +1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              Свободното падане при Комерца продължава. А какво ше прайме ако стане 1 евро?
                              цената не е толкова важна, а фундамента ... поне за мен.

                              ако цената е 1 евро и преценя, че риска да фалира е поносим... ще си накупя яко.

                              Рукито е готин, но той е чист спекулант(или дейтрейдър както ви харесва) та за него има значение само цена и момент..всичко останало е бош лаф, защото как ще се развие дадена компания, какви съкращения или придобивания ще направи касае само дългосрочните .


                              успех на всички

                              ПП аз за себе си съм се убедил, че колкото по-рядко пипам клавиатурата да правя сделки...толкова по-добри профити изкарвам и съм по релаксиран. НО разни хора разни идеали.
                              Last edited by bertram; 19.07.2011, 23:33.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                не се хващам на басове за акции. най-малкото не съм я следил та да имам мнение.
                                прави ми впечатление обаче , че използваш логиката от бъфъбъ-то ' много падна , нема начин да не върне '
                                това обаче както и да го гледаш от 3.10 до 2.40 е повече от 20 процента обезценяване.
                                това е нормална борса, има и къси ,
                                що требе да стискаш зъби и да се надяваш на връщане?
                                мазохизма и загробените мангизи на бъфъбъ-то не са ли ти достатъчни?
                                Не искам да играя с лост и СФД а Меркел беше забранила късите . Покрил съм акциите на 100 % и ги чакам. Пазара е още бичи и колко да бият финанските ще се сетят че са много еФтини и ще наваксат, но затова трябва да размине малко дълговата криза и Щатите да си оправят отношенията в Конгреса..
                                Знам че си ден за ден ,успешен . Но не може и да нямаш мнение за даден период от време на борсите и валутите.

                                Коментар

                                Working...
                                X