IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Като гледам по добре да си влез ИХЛБ на 94 стотинки вместо това което купуваш в Германия.
    Това сериозно ли е!
    Нашите по стойностни от немските . Защо ли никой от необятният свят не дойде да вложи некой леФ. Ще взема да те предложа на ония мишоци от БФБ да водиш презентациите....
    Нали знаеш че маркета в Германия ще се качи като се оправи работата с Гърция а идва Новогодишно рали а тук ще чакате на чичко Алианц дали му е кеф да оправи жена си и ако не му е дала на 50 ст да я свали... Не е препоръка!

    Коментар


    • Щото трейдването когато го правиш според грешни очаквания по-скоро трупа загуби, а не печалби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
        Ти явно обичаш да си писател, а не читател на собствените си постове.

        Не беше ли ти човека, който чакаше DAX на 6700 и 7300?!?

        А това с трейдинга през няколко процента го разправяй на друг.
        Зиро,
        мечето (монти) трейдва доста активно и успя доста да си свали цените въпреки бруталния спад в банките... не знам защо не вярваш...

        аз например съм бай и продавам само ако цената дойде на добра печалба над цялата позиция...и в момента съм в по-неизгодно положение от монти .. пълен до козирката с банкови акции... но не съм песимист.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Като ИХБГ ли .....
          Като гледам по добре да си влез ИХЛБ на 94 стотинки вместо това което купуваш в Германия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Прогнозите ти за германски компании и дакс като цяло са брутално грешни още от самото начало. Съвсем нормално е когато се опитваш да казваш на черното бяло, някой да се опита да върне хармонията в цветовете.
            Като ИХБГ ли .....

            Коментар


            • Прогнозите ти за германски компании и дакс като цяло са брутално грешни още от самото начало. Съвсем нормално е когато се опитваш да казваш на черното бяло, някой да се опита да върне хармонията в цветовете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                Ти явно обичаш да си писател, а не читател на собствените си постове.

                Не беше ли ти човека, който чакаше DAX на 6700 и 7300?!?

                А това с трейдинга през няколко процента го разправяй на друг.
                Ти нямаш ли си други работа та се заяждаш във Форума. На който трябва ги разправям и има полза. Понимаеш !
                Със здраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  как беше "чукча писател той не читател...."
                  Та и ти ако беше прочел повече щеше да разбереш за какво става въпрос .
                  В момента съм разпродал 3/4 от позициите. Купувам Комерса на 1,6 продавам на 1,75 за мен е удачно ,купувам Дойчебанк на 21 продавам на 24 . Ако падне ще купувам под 1,5 и 20 , ако ли ФЕД пуснат К3 ще купувам от каквито и да са нива в момента....
                  Ти явно обичаш да си писател, а не читател на собствените си постове.

                  Не беше ли ти човека, който чакаше DAX на 6700 и 7300?!?

                  А това с трейдинга през няколко процента го разправяй на друг.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                    Абе, след 50-70 процентов спад едва ли е удачно да обличаш бичата кожа при десетина процента корекция.
                    как беше "чукча писател той не читател...."
                    Та и ти ако беше прочел повече щеше да разбереш за какво става въпрос .
                    В момента съм разпродал 3/4 от позициите. Купувам Комерса на 1,6 продавам на 1,75 за мен е удачно ,купувам Дойчебанк на 21 продавам на 24 . Ако падне ще купувам под 1,5 и 20 , ако ли ФЕД пуснат К3 ще купувам от каквито и да са нива в момента....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Немате ли банки ,немате ли ...че е такова мъртвило.
                      Щели да фалират а....
                      Абе, след 50-70 процентов спад едва ли е удачно да обличаш бичата кожа при десетина процента корекция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Нищо не е свършило докато наистина не е свършило.
                        Пазара е винаги в движение, няма начало, нито край.... Кризата разбира се, че не е свършила, просто свършиха продавачите. Това е булиш, но разбира се всичко зависи от какво се случва в бъдещето, но според мен това рали има крака, а пък да видим..

                        Коментар


                        • Нищо не е свършило докато наистина не е свършило.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            тихо, че ще ги урочасаш
                            +1

                            Коментар


                            • Леман2

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Немате ли банки ,немате ли ...че е такова мъртвило.
                                Щели да фалират а....
                                тихо, че ще ги урочасаш
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X