IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ми така както те разбирам ти препоръчваш заемане на дългосрочна къса позиция. Като смяташ че си прав отиграй я
    И на никой нищо не препоръчвам всеки да се оправя как иска макар че за тия на БФБ то оправия никога няма да има там важи правилото кои еб_л еб_л кака се ожени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ми така както те разбирам ти препоръчваш заемане на дългосрочна къса позиция. Като смяташ че си прав отиграй я
      Аз отдавна я играя ама стратегията е малко по сложна но е точно върху DAX така че ми е кеф

      Коментар


      • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
        Пак го повтарям дъната които видяхми при DAX ще бъдът задминати нива с четворка отпред ще видиме още тази година основна грешка е да се купуват акции с краткосрочна спекулация за такава има други инструменти
        Ми така както те разбирам ти препоръчваш заемане на дългосрочна къса позиция. Като смяташ че си прав отиграй я

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          И след като им омръзна да губят на БФБ почнаха да губят на дакс Нали и аз това казвам, човек ако не може да печели на детската градина БФБ поради каква причина се налага да успява да печели в А лигата.
          Пак го повтарям дъната които видяхми при DAX ще бъдът задминати нива с четворка отпред ще видиме още тази година основна грешка е да се купуват акции с краткосрочна спекулация за такава има други инструменти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
            Моше не го мисли гледай себе си ходи на БФБ то да не изпуснеш далаверата, а немският пазар го познавам много по добре от повечето тука на БФБ то само инсайдерите оцеляваха и такива познавам натрупаха тлъсти пачоци колко точно не казват за какво са им като и без това издрусаха държавата през всичките тези години а баламурниците даваха последните си пари с надежда да станат богати на БФБ то
            И след като им омръзна да губят на БФБ почнаха да губят на дакс Нали и аз това казвам, човек ако не може да печели на детската градина БФБ поради каква причина се налага да успява да печели в А лигата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Искаш да кажеш че купувалите германски компании само преди месец и половина са по-добре отколкото купувалите акции на български ли

              Като гледам как и в България не могат да се оправят тези велики трейдъри, на запад просто ще ги схрускат. Което вече се и случва в действителност. Както би трябвало да си усетил и ти по джоба си ако в действителност играеш и на западни пазари.
              Моше не го мисли гледай себе си ходи на БФБ то да не изпуснеш далаверата, а немският пазар го познавам много по добре от повечето тука на БФБ то само инсайдерите оцеляваха и такива познавам натрупаха тлъсти пачоци колко точно не казват за какво са им като и без това издрусаха държавата през всичките тези години а баламурниците даваха последните си пари с надежда да станат богати на БФБ то

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Ще навакса, няма съ пуашиш. Няма къде да ходи. Все пак и ние сме членове на този "елитен" клуб... И ние сме прегърнали евро-атлантическите ценности... Живей на кредит и демонстрирай благоденствие и просперитет с пари на заем... Като никой вече не ти дава кредит, започвай да печаташ пари... Когато стигнеш точката на хиперинфлацията и повече няма накъде, изпрати скакалците от нато да опоскат поредната богата на природни ресурси държава... Размивай отговорността зад псевдоколективни решения колкото се може повече! И така докъдето стигнеш... до под кривата круша...
                Ще видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  не му е тук мястото, но като се замисля как някои портфолио мениджъри чакаха перспективна компания като холдинг пътища да стигне стратосферата.... и сваляха звезди на инвеститорите 2007 ....

                  сега доста от тях са седнали да отписват немските банки и то не кои а доиче банк и комерца (1 и 2 по размер банки в Германия)

                  И аз малко оф топик, тъй като бях сред тези, които купуваха пътчето още от 2005-та.

                  Та, никой от малцината фонд мениджърите, които влязоха навреме вътре не е възхвалявал Пътя. Точно обратното - всички го мразеха - мениджъри, инвеститори, журналисти.... И точно затова стана балон - изведнъж онзи палячо Хаджиянков реши, че може да изкара пари от цялата лудница и почна да сваля звезди.

                  Иначе, Пътя си имаше потенциал, но цена от 40 бона си беше балон. Но пък и кое не беше по онова време.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Кенеф, ама пада по-малко.
                    Ще навакса, няма съ пуашиш. Няма къде да ходи. Все пак и ние сме членове на този "елитен" клуб... И ние сме прегърнали евро-атлантическите ценности... Живей на кредит и демонстрирай благоденствие и просперитет с пари на заем... Като никой вече не ти дава кредит, започвай да печаташ пари... Когато стигнеш точката на хиперинфлацията и повече няма накъде, изпрати скакалците от нато да опоскат поредната богата на природни ресурси държава... Размивай отговорността зад псевдоколективни решения колкото се може повече! И така докъдето стигнеш... до под кривата круша...
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Искаш да кажеш че купувалите германски компании само преди месец и половина са по-добре отколкото купувалите акции на български ли

                      Като гледам как и в България не могат да се оправят тези велики трейдъри, на запад просто ще ги схрускат. Което вече се и случва в действителност. Както би трябвало да си усетил и ти по джоба си ако в действителност играеш и на западни пазари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Кенеф, ама пада по-малко.
                        Купувай смело кат си такъв отворко имах един познат строител точно там опатка 20 бона по време на бума купува и после к_р точно експерти като тебе го съветваха светила на фондовия пазар ама на него му дреме на долуподписаният

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                          Аве кой нормален може да сравнява БФБ с Немската борса едното е кенеф другото е фондов пазар
                          Кенеф, ама пада по-малко.

                          Коментар


                          • не му е тук мястото, но като се замисля как някои портфолио мениджъри чакаха перспективна компания като холдинг пътища да стигне стратосферата.... и сваляха звезди на инвеститорите 2007 ....

                            сега доста от тях са седнали да отписват немските банки и то не кои а доиче банк и комерца (1 и 2 по размер банки в Германия)

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Това сериозно ли е!
                              Нашите по стойностни от немските . Защо ли никой от необятният свят не дойде да вложи некой леФ. Ще взема да те предложа на ония мишоци от БФБ да водиш презентациите....
                              Нали знаеш че маркета в Германия ще се качи като се оправи работата с Гърция а идва Новогодишно рали а тук ще чакате на чичко Алианц дали му е кеф да оправи жена си и ако не му е дала на 50 ст да я свали... Не е препоръка!
                              Абе едно е 20% надолу, друго е минимум 40%. Но сега като ти харесва да губиш от стойностни компании кой съм аз да казвам че по-голямата загуба си е по-голяма загуба, все едно как се успокоява човек

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Затова ще си стоиш на БФБ и ще чакаш михаля да ти качи позициите . Маркета на запад е предвидим ,няколко седмици пада ,едва седмица се качва или обратно и това е в рамките на 30 % при банките . ...Аз не усреднявам а продавам колкото си може по на високо и купувам колкото си може по ниско.В момента закрих всички позиции на ДАХ и имам кеш да купя каквото си искам на БФБ а ти само ще се заяждаш защото чакаш Михаля.
                                На БФБ отдавна нямам почти нищо съществено. Още по-отдавна пък знам, че михаля го чакат останалите, а не аз.

                                Това в зелен цвят ме разсмя искрено.

                                И това не е усредняване?!?

                                Щом си закрил всичко, значи си капитулирал, при това на загуба.

                                Коментар

                                Working...
                                X