IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предполагам че и в златото и среброто си с опции


    Хаха, смешко. Чул си за някакви инструменти, нямаш идея какво правиш и почваш да пробутваш тук лафовете които в квартала карат аверчетата да те гледат с обожание.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Нали Някой хора просто не разбират кога започват да се излагат
      На мене ми доставя удоволствие да се заяждам с мижитурките но те съветвам да ме послушаш иначе ти гарантирам че няма да свършиш добре чистият въздух и аграрната работа в комбинация с грижи за селскостопански животни свине кокошки би те спасило от порочният път по които вървиш. Комарът се лекува трудно затова трябва да бъдеш смел и издръжлив а зимата докато хората касират печалбите от благородните метали ти ще похапваш свински пържоли собствено производство

      Коментар


      • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
        Ти му викаш да ходи на село от където е дошъл то пак си знае своето
        Нали Някой хора просто не разбират кога започват да се излагат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Винаги съм знаел че в 99% от случайте е по-вярно да се залага на глупостта на хората, а не на гениалността им. Сега ако ти си от този 1% за които това не важи Ок. Но нещо ме съмнява това да е така. Поне като ти чета мненията.
          Ти му викаш да ходи на село от където е дошъл то пак си знае своето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
            Дам загуби се трупат на БФБ то пожелавам ти да избиеш част от тях
            Ма тъй като гледам през живота си надали си търгувал на такъв инструмент тъй че не се изказвай неподготвен
            Винаги съм знаел че в 99% от случайте е по-вярно да се залага на глупостта на хората, а не на гениалността им. Сега ако ти си от този 1% за които това не важи Ок. Но нещо ме съмнява това да е така. Поне като ти чета мненията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Не се сещам до сега да си споменавал че си с опции. И що да не може да го занулиш. То с опции с епечели от време на време, през останалото време трупаш загуби - малки но загуби.
              Дам загуби се трупат на БФБ то пожелавам ти да избиеш част от тях
              Ма тъй като гледам през живота си надали си търгувал на такъв инструмент /опции/ тъй че не се изказвай неподготвен
              Съвет взимаш една нива сееш я с зеленчук строиш една кочина гледаш прасета това според мене ще ти се отрази добре хем сигурна инвестиция хем някога може и да избиеш загубата от БФБ то въпрос на математика
              Last edited by valk; 16.09.2011, 13:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                На опции маржин имали и от къде знаеш от какво ниво съм купил пута и с къв страйк тъй че бегай акаунта съм щял да зануля аве тъп ли си или се праиш много мязаш по писане на милиционер
                Не се сещам до сега да си споменавал че си с опции. И що да не може да го занулиш. То с опции с епечели от време на време, през останалото време трупаш загуби - малки но загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Дакс сега е 5500 ти го чакаш на 4000 + нещо си. Няма как да хванеш цялото движение - та за колко точно процента си мислиш че играеш Играеш на късо - т.е. можеш да занулиш акаунта въпреки че не играеш с CFD.
                  На опции маржин имали и от къде знаеш от какво ниво съм купил пута и с къв страйк тъй че бегай акаунта съм щял да зануля аве тъп ли си или се праиш много мязаш по писане на милиционер

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                    Аз не пуцам на фючърси и тем подобни ма няма значение а колко съм на + досега няма да ти кажа да не се осереш от злоба от какво ниво съм скъсил каква е стратегията на къв инструмент го отигравам макар че ние сме цяла група на една сметка това не знаеш а се правиш на експерт ходи трескай форекс CFD та то тука май 90% тва правят
                    Дакс сега е 5500 ти го чакаш на 4000 + нещо си. Няма как да хванеш цялото движение - та за колко точно процента си мислиш че играеш Играеш на късо - т.е. можеш да занулиш акаунта въпреки че не играеш с CFD.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Пич играеш за 15% печалба като срещу това рискуваш да занулиш акаунта. И това само при положение че играеш предпазливо. Не знам колко добре го познаваш немския пазар но стратегията ти е с катастрофални характеристики риск доходност. Което пък ме кара да не приемам никак на сериозно и квалификациите ти за БФБ
                      Аз не пуцам на фючърси и тем подобни ма няма значение а колко съм на + досега няма да ти кажа да не се осереш от злоба от какво ниво съм скъсил каква е стратегията на къв инструмент го отигравам макар че ние сме цяла група на една сметка това не знаеш а се правиш на експерт ходи трескай форекс CFD та то тука май 90% тва правят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                        И на никой нищо не препоръчвам всеки да се оправя как иска макар че за тия на БФБ то оправия никога няма да има там важи правилото кои еб_л еб_л кака се ожени.
                        Пич играеш за 15% печалба като срещу това рискуваш да занулиш акаунта. И това само при положение че играеш предпазливо. Не знам колко добре го познаваш немския пазар но стратегията ти е с катастрофални характеристики риск доходност. Което пък ме кара да не приемам никак на сериозно и квалификациите ти за БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Ми така както те разбирам ти препоръчваш заемане на дългосрочна къса позиция. Като смяташ че си прав отиграй я
                          И на никой нищо не препоръчвам всеки да се оправя как иска макар че за тия на БФБ то оправия никога няма да има там важи правилото кои еб_л еб_л кака се ожени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ми така както те разбирам ти препоръчваш заемане на дългосрочна къса позиция. Като смяташ че си прав отиграй я
                            Аз отдавна я играя ама стратегията е малко по сложна но е точно върху DAX така че ми е кеф

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                              Пак го повтарям дъната които видяхми при DAX ще бъдът задминати нива с четворка отпред ще видиме още тази година основна грешка е да се купуват акции с краткосрочна спекулация за такава има други инструменти
                              Ми така както те разбирам ти препоръчваш заемане на дългосрочна къса позиция. Като смяташ че си прав отиграй я

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                И след като им омръзна да губят на БФБ почнаха да губят на дакс Нали и аз това казвам, човек ако не може да печели на детската градина БФБ поради каква причина се налага да успява да печели в А лигата.
                                Пак го повтарям дъната които видяхми при DAX ще бъдът задминати нива с четворка отпред ще видиме още тази година основна грешка е да се купуват акции с краткосрочна спекулация за такава има други инструменти

                                Коментар

                                Working...
                                X