IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука е много весело пълна лудница цял отбор БГ експерти се опитват да разгадаят световните бори давайки безплатни съвети

    Коментар


    • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
      Е що се ебаваш с мене аз на тебе нещо казвал ли съм ти за да си правиш пишки не ти отива на годините
      абе де да те знам може да си нЕкой гоУем маскиран като спекулант

      да не се обидиш сега!
      Last edited by bertram; 16.09.2011, 13:37.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        вълчо,
        а опции продаваш ли
        Е що се ебаваш с мене аз на тебе нещо казвал ли съм ти за да си правиш пишки не ти отива на годините

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
          На БФБ отдавна нямам почти нищо съществено. Още по-отдавна пък знам, че михаля го чакат останалите, а не аз.

          Това в зелен цвят ме разсмя искрено.

          И това не е усредняване?!?

          Щом си закрил всичко, значи си капитулирал, при това на загуба.
          Не знам защо не ми разбираш а си ми симпатичен. Затварям на загуба и на печалба без да ми мигне окото .Затова оцелях през тези четири години.
          Булгартабака ми е на печалба тази година заедно с БЛАБТ и СОФБТ над 50 % .
          Петрол и Стара планина ми е на печалбан около 50 %
          Сега имам загуба на ДАХ над 20 % но годината не е свършила/ познах миналогодишното рали до февруари виж в НУСЕ/ .Чакам следващото падане на акциите на ДАХ и пак ще влезна.Купувам ЗХБГ на 42 ст ,дебна Петрол за края на годината и подопечните на АЛИАНЦ за края на тримесечието.
          Какво значи загуба докато не изтегля кеша и не го прибера на депозит не съм на загуба.
          А ти защо си толкова отчаян. Бори се !Сменяй позиците !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Няма нищо, те и свинарите са бизнесмени.
            Не се притеснявай мойто момче тои и Ивайло бил свинар пък станал цар така че работи здраво в стопанството и някой ден може и да се издигнеж

            Коментар


            • вълчо,
              а опции продаваш ли
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                Много яко свинар да поучава бизнесмени кои знае къв отрепльок си в действителност
                Няма нищо, те и свинарите са бизнесмени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Разбирам от къде идва потресаващото ти разбиране на финансовите пазари. Ама то с такова обкръжение би трябвало да се отнасяме снизходително към глупостите ти. Приеми най-дълбоките ми извинения, разбирам че не е било никак лесно да се издигнеш над средата ти и не би трябвало да бъдеш съден като други които не са имали твоите ограничения

                  Много яко свинар да поучава бизнесмени кои знае къв отрепльок си в действителност

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                    Упорстваш но накрая се надявам да склониш за твое добро е обещавам ти че няма да те настаниме в бившето ТКЗС където са циганьорите с домочадието си
                    Разбирам от къде идва потресаващото ти разбиране на финансовите пазари. Ама то с такова обкръжение би трябвало да се отнасяме снизходително към глупостите ти. Приеми най-дълбоките ми извинения, разбирам че не е било никак лесно да се издигнеш над средата ти и не би трябвало да бъдеш съден като други които не са имали твоите ограничения

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Виждам че имаш много опит в демостриране на силата на слабите
                      Упорстваш но накрая се надявам да склониш за твое добро е обещавам ти че няма да те настаниме в бившето ТКЗС където са циганьорите с домочадието си

                      Коментар


                      • Виждам че имаш много опит в демостриране на силата на слабите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Предполагам че и в златото и среброто си с опции


                          Хаха, смешко. Чул си за някакви инструменти, нямаш идея какво правиш и почваш да пробутваш тук лафовете които в квартала карат аверчетата да те гледат с обожание.
                          Ако нямаш пари да инвестираш в къща на село с кочина в двора братовчед ми може да ти помогне той държи 5000 декара в северна България и има малка свинеферма нуждае се от общи работници защото тамошните са много мързеливи и крадът яко ако ми се помолиш мога да те уредя за свинар и никога повече няма и да помислиш да играеш на комар ако ли пък аграрната работа те влече повече ще те направим комбайнер много яки кинти се взимат там, а той тази година тъкмо купи два броя с кредит де и държавна помощ

                          Коментар


                          • Предполагам че и в златото и среброто си с опции


                            Хаха, смешко. Чул си за някакви инструменти, нямаш идея какво правиш и почваш да пробутваш тук лафовете които в квартала карат аверчетата да те гледат с обожание.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Нали Някой хора просто не разбират кога започват да се излагат
                              На мене ми доставя удоволствие да се заяждам с мижитурките но те съветвам да ме послушаш иначе ти гарантирам че няма да свършиш добре чистият въздух и аграрната работа в комбинация с грижи за селскостопански животни свине кокошки би те спасило от порочният път по които вървиш. Комарът се лекува трудно затова трябва да бъдеш смел и издръжлив а зимата докато хората касират печалбите от благородните метали ти ще похапваш свински пържоли собствено производство

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                                Ти му викаш да ходи на село от където е дошъл то пак си знае своето
                                Нали Някой хора просто не разбират кога започват да се излагат

                                Коментар

                                Working...
                                X