IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Eй тва БФБ ви ебава маата. Цял свят скъсява ти търсиш вход за дълго. И щоооо?
    Защото късото е проводник на разрушението а дългото на съзиданието....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Търся вход и се колебая между Комерса като по волантилна и Даймлер...
      Eй тва БФБ ви ебава маата. Цял свят скъсява ти търсиш вход за дълго. И щоооо?

      Коментар


      • ЛЕШ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Търся вход и се колебая между Комерса като по волантилна и Даймлер...

          short DAX. MDAX (отдавна на бех играл мини futures и бех забравил кво е густо), short copper, oil, aluminum and rubber - приказка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Казваш всичко дето е по-малко от 5% е добре
            Търся вход и се колебая между Комерса като по волантилна и Даймлер...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Много добре се държат немските банки засега. Американците паднаха с по 8-10% а тези с по два ,три при такъв удар на италиански и американски банки . Учудващо и много купувачи вчера и днес .Дали не идва края на банковата криза в ЕС ....
              Казваш всичко дето е по-малко от 5% е добре

              Коментар


              • Много добре се държат немските банки засега. Американците паднаха с по 8-10% а тези с по два ,три при такъв удар на италиански и американски банки . Учудващо и много купувачи вчера и днес .Дали не идва края на банковата криза в ЕС ....

                Коментар


                • много професионалисти тука

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от valk
                    Я кажи ти ама честно търгувал ли си някога опции ако си значи знаеш за какво говоря
                    опции на демото!

                    въпросът е дали разчиташ все още на спад на дакс
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от valk
                      нищо важното е да има голямо движение нагоре или надолу но не е да стои дълго време в консолидация щото времето яде от стойността на инструмента ако си схватлив ще се досетиш за какво става въпрос
                      ти верно ли въртиш страдъли на DAX?

                      Не ти ли излезе вече трейда след тази волатилност, че да се тревожиш за тета-та?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        вълчо,
                        я остави ти селото и иврита, а кажи къс ли си още на ДАКС-а и по каква схема.
                        нещо ми намирисва на едно предколедно рали, но да видим.
                        Ако за кризата се взимаха решения в Щатите щях да съ дълъг ,но като знам какъв бюрократичен съюз са ЕС а и че там освен орел , рак и риба са куп жирафи , чакали и лисици .. .Днес са се събрали при шляхтичите всичките тези екземпляри.
                        Струвами се че ще има ако не едно поне две пропадания до малко под тези нива за да има емоции. Ако няма К3 цялата работа ще е бегала........

                        Коментар


                        • вълчо,
                          я остави ти селото и иврита, а кажи къс ли си още на ДАКС-а и по каква схема.
                          нещо ми намирисва на едно предколедно рали, но да видим.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • רק לבסקי
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                              Аз с добро ти с лошо не те е срам майка ти не ти ли е казвала да се държиш по културно ве Моше казва че слънцето изгрява от изток ти гледай на запад. Моше и родата му Ви управляваха по времето на комунизмът те са сред първите и по време на капитализмът, а тикива като тебе нямат шанс и затова можеш да ме хванеш за долуподписаният
                              Моше не се сещам да съм ти искал пари и определено не бих ти дал Мен по времето на комунизма са ме управлявали мама и тате, никакъв Моше не познавам от онова време. Пък като гледам по времето на капитализма ако Моше и родата му ти казва какви сделки да правиш, то היו שלום ותודה על הדגים

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Пази боже сляпо да прогледа Аз твой съвет не бих последвал дори да ми плащаш за това. Предполагам че до няколко месеца ще разбереш и какво точно съм имал в предвид, когато стратегиите ти разгърнат целия си потенциал
                                Аз с добро ти с лошо не те е срам майка ти не ти ли е казвала да се държиш по културно ве Моше казва че слънцето изгрява от изток ти гледай на запад. Моше и родата му Ви управляваха по времето на комунизмът те са сред първите и по време на капитализмът, а тикива като тебе нямат шанс и затова можеш да ме хванеш за долуподписаният

                                Коментар

                                Working...
                                X