IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Кой си си харесал
    До Кавала в посока на новата магистрала за Солун.. има само рибарско поселище /запустнато/ има ток и вода и ако може да не си плащам вноските първите 20 години...

    П.П Май има военен пост ,но него ще го съкратим по желание на МВФ..
    Last edited by Монти; 05.10.2011, 21:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Да не е да раздавате гръцки островчета срещу лихва от 1,5% на година и минимална оценка. Колко ти е комисионната...
      Кой си си харесал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Няма да ги свали, с Драги сме измислили страшен план как да спасяваме Южна Европа и да печелим от това, но си трябва лихва 1.5% за да работи схемата
        Да не е да раздавате гръцки островчета срещу лихва от 1,5% на година и минимална оценка. Колко ти е комисионната...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Писах го в друга тема...
          ДАУ тества 11 К ,самурайте скачат двойно защото бяха на минус днес ,европейците поемат и аз излизам с печалба от 10 % .... и чакам Трише да свали лихвите ...

          И аз не си вервам ,но ви изнася....
          Няма да ги свали, с Драги сме измислили страшен план как да спасяваме Южна Европа и да печелим от това, но си трябва лихва 1.5% за да работи схемата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Дотук добре, както се казва в онзи виц
            Писах го в друга тема...
            ДАУ тества 11 К ,самурайте скачат двойно защото бяха на минус днес ,европейците поемат и аз излизам с печалба от 10 % .... и чакам Трише да свали лихвите ...

            И аз не си вервам ,но ви изнася....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Здравей,
              На моя пазар ИНГ я няма и я гледам заедно с Сосиете ,Париба , Уникредит,Райфата и испанските само за насока на банковото лоби на маркета.
              Нещо европейците заораха и трябва да обърнат маркета отговорните фактори и мисля да рискувам с първите влизания.
              Поздрави!
              Дотук добре, както се казва в онзи виц

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Германците си искат дойче марката
                News.dir.bg - 05 Октомври 2011, 14:09

                Това мисля, че е доста интересна новина.
                това не е никаква новина

                във всяка една страна приела еврото, ако направят такава анкета резултатите ще са по-големи в отговора, че всеки иска да си върне старата национална парична единица

                в гърция все още старите хора смятат цените в драхми, в италия в лири , а в редица страни касовите им апарати все още показват две цени -> едната в евро, а другата в старата си валута

                това е предимно при старите хора които си спомнят за младоста , младите нямат време да се занимават с подобни глупости и те са продукт на глобализацията

                Коментар


                • Германците си искат дойче марката
                  News.dir.bg - 05 Октомври 2011, 14:09

                  Мнозинството германци (54 на сто) искат да се върне дойче марката на фона на безпрецедентната криза, която преживява еврозоната. Това сочат резултатите на проучване, публикувано днес от сп. "Щерн", предаде АФП, цитиран от БТА.
                  В районите на бившата ГДР, където през 1990 година или малко по-малко от година след падането на Берлинската стена бе въведена дойче марката, привързаността на някогашната национална валута е още по-силна - 67 на сто от анкетираните иска тя да се върне.
                  Дойче марката, която бе заменена като разплащателна парична единица от еврото на 1 януари 2002 година, продължава да се свързва с икономическата и финансовата мощ на Германия в следвоенния период. При все това сегашната дългова криза в еврозоната съвсем слабо е засилила носталгията на германците към предишната им национална валута. Още според проучване на общественото мнение от юни 2010 година 51,4 на сто от германците са били за връщане то на дойче марката.
                  Проучването, чиито резултати бяха публикувани днес, е направено от Института "Форса" от 28 до 29 септември сред 1001 души.

                  Това мисля, че е доста интересна новина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                    Вземи си изпълни баса за бутилка еднолитрова Черно Джони, преди да си скочил от някой мост ,че ще остана капо. То не е редно да се подиграваш ама ти нямаш спирка ...ЗХБГ на 70 ст ,ИХБГ на 1,11, ССВ на 1,45 ,ХИМ на 3 лв, София БТ на 52 лв и т.н. и пак даваш акъл....

                    П.П. и всичко това в десетки и стотици хиляди бройки...
                    мисирко, зърнените и ихлбг отдавна ги продадох, а софия БТ са точно на 50 кинта и при ЦКБ-то влезнах със сериозно количество последните дни ................ инфото ти е доста старо

                    мисирко, ела да си вземеш джонито
                    Last edited by 2012; 05.10.2011, 19:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      мисирката не спира да ви забавлява в тази тема ...................... от лятото все влиза в немските банки и все на печалба излиза и свидетели имала , а сега започнала да спекулира и при автомобилостроенето
                      Вземи си изпълни баса за бутилка еднолитрова Черно Джони, преди да си скочил от някой мост ,че ще остана капо. То не е редно да се подиграваш ама ти нямаш спирка ...ЗХБГ на 70 ст ,ИХБГ на 1,11, ССВ на 1,45 ,ХИМ на 3 лв, София БТ на 52 лв и т.н. и пак даваш акъл....

                      П.П. и всичко това в десетки и стотици хиляди бройки...
                      Last edited by meche_cveti93; 05.10.2011, 15:18.

                      Коментар


                      • мисирката не спира да ви забавлява в тази тема ...................... от лятото все влиза в немските банки и все на печалба излиза и свидетели имала , а сега започнала да спекулира и при автомобилостроенето

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                          аз пък мисля бмв,ман,цимента,инфин..... но не мога постоянно да ги следя ....
                          БМВ и аз го следя ,но те имат някакво вътрешно преструктуриране което инвеститорите още не знаят как да реагират и чакам Годо.. може ди 41-43 евро...
                          Назад миналата година са падали и до 30 та затова не смея още да се хвърля рано...
                          При МАН имам големи загуби и там купувам само ако автомобилният маркет хвърчи нагоре...

                          Коментар


                          • аз пък мисля бмв,ман,цимента,инфин..... но не мога постоянно да ги следя ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                              АЙдеее пак пързалка....до -8%.-...БМВ под 45.... ДАКС - 5240....мисля ,че се престараха тук...
                              Влизане в Даймлер на 31 и няколко цента....тук и е дъното от не знам колко време и не може да не рискуваме...

                              Коментар


                              • АЙдеее пак пързалка....до -8%.-...БМВ под 45.... ДАКС - 5240....мисля ,че се престараха тук...

                                Коментар

                                Working...
                                X