IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    мда и eustox50 спече за повече от час,чудя се дали не е умишлено
    И вчера беше така по това време, експериментират какво мисли пазара, като изключват АТС, резултата е ясен, мисля

    Коментар


    • мда и eustox50 спече за повече от час,чудя се дали не е умишлено
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        И моят бъкет беше запецнал повече от час. Не съм търсил причината. Мислих че е от него
        Toзи път не било в бъкета причината
        Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          ДАХ да не се зарази от болестта на БФБ никакви промени на котировки и чакаш сделка с часове...
          Какво се чака вече два часа .....
          И моят бъкет беше запецнал повече от час. Не съм търсил причината. Мислих че е от него

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            ДАХ да не се зарази от болестта на БФБ никакви промени на котировки и чакаш сделка с часове...
            Какво се чака вече два часа .....
            http://www.eurexchange.com/productio...&time=12440100
            Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

            Коментар


            • ДАХ да не се зарази от болестта на БФБ никакви промени на котировки и чакаш сделка с часове...
              Какво се чака вече два часа .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                днес май е ден за къси тук....или закъсняхме вече???!!!
                Днес мисля че към 13-15 ч. ще гласуват словаците помощният пакет и ако гласуват дългите пак ще бъдат временно на мода...

                Коментар


                • днес май е ден за къси тук....или закъсняхме вече???!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                    амиии даимлера какво стана..... яд ме е ,че се заслушах в твоите доводи за бмв и ман....толкова излетяха,че....
                    това е самотна игра ... взимаш най доброто от другите. Аз прибирам по малко и чакам следващите 100 ,200 евра.Колкото пъти сам се полакомил за нещо голямо и съм изгърмял...
                    Даймлер излезнах на 33,7 и не съжалявам . Имай предвид че МАН ако падне маркета ще видим че е подводница без стабилизатори... той хвърчи и пада като банките и не знам защо....

                    Коментар


                    • амиии даимлера какво стана..... яд ме е ,че се заслушах в твоите доводи за бмв и ман....толкова излетяха,че....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                        според мен ще последват азиатските борси....,поне за днес...
                        но аз само следя засега...
                        Не съжалявам за излизането вчера предиобед...
                        Спестех време и нерви при тази волантилност на маркета и най важното Комерса е 4 ,5% по долу от нивата който продадох...
                        Маркета е за надолу поне 100 пункта при ДАУ ....

                        Коментар


                        • според мен ще последват азиатските борси....,поне за днес...
                          но аз само следя засега...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                            Аз мисля да затворя днес......,въпреки ,че рано излизам почти винаги....яд ме е само ,че влязох само в една позиция.....ама 6-700 евра стигат за 2 дни...
                            Късно изваден,нали знаеш какво става!
                            Загорял кекс!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Може и да си прав но петък и понеделник не обичам да съм дълъг...
                              Комерса на 1,86 ги разкарах. Даймлер вече са 33,7 и се чудя дали да ги чакам на кръгло....
                              Много новини има днес и другата седмица за Гърция и за този прословут транш...
                              Кефалче разкарах ги още като свърших писането....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                За сведение на дългите ако са пропуснали днешната търговия. Пазара след Трише беше за надолу ,само защото на някой от големите в сценария влизаше тестването на 11К сме в момента сме тези нива.
                                Маркета тези дни/понеделник най късно/ ще си вземе своето и то двойно...
                                Монти,новините май оправдават движението ,нали !!!
                                В темата за оптимизма имаш моя отговор!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X