IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • амиии даимлера какво стана..... яд ме е ,че се заслушах в твоите доводи за бмв и ман....толкова излетяха,че....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
      според мен ще последват азиатските борси....,поне за днес...
      но аз само следя засега...
      Не съжалявам за излизането вчера предиобед...
      Спестех време и нерви при тази волантилност на маркета и най важното Комерса е 4 ,5% по долу от нивата който продадох...
      Маркета е за надолу поне 100 пункта при ДАУ ....

      Коментар


      • според мен ще последват азиатските борси....,поне за днес...
        но аз само следя засега...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
          Аз мисля да затворя днес......,въпреки ,че рано излизам почти винаги....яд ме е само ,че влязох само в една позиция.....ама 6-700 евра стигат за 2 дни...
          Късно изваден,нали знаеш какво става!
          Загорял кекс!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Може и да си прав но петък и понеделник не обичам да съм дълъг...
            Комерса на 1,86 ги разкарах. Даймлер вече са 33,7 и се чудя дали да ги чакам на кръгло....
            Много новини има днес и другата седмица за Гърция и за този прословут транш...
            Кефалче разкарах ги още като свърших писането....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              За сведение на дългите ако са пропуснали днешната търговия. Пазара след Трише беше за надолу ,само защото на някой от големите в сценария влизаше тестването на 11К сме в момента сме тези нива.
              Маркета тези дни/понеделник най късно/ ще си вземе своето и то двойно...
              Монти,новините май оправдават движението ,нали !!!
              В темата за оптимизма имаш моя отговор!!!

              Коментар


              • За сведение на дългите ако са пропуснали днешната търговия. Пазара след Трише беше за надолу ,само защото на някой от големите в сценария влизаше тестването на 11К сме в момента сме тези нива.
                Маркета тези дни/понеделник най късно/ ще си вземе своето и то двойно...

                Коментар


                • Аз мисля да затворя днес......,въпреки ,че рано излизам почти винаги....яд ме е само ,че влязох само в една позиция.....ама 6-700 евра стигат за 2 дни...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                    Голямо рали в началото тук....ДАкс-5500.....обичам зеленотоооо
                    Може и да си прав но петък и понеделник не обичам да съм дълъг...
                    Комерса на 1,86 ги разкарах. Даймлер вече са 33,7 и се чудя дали да ги чакам на кръгло....
                    Много новини има днес и другата седмица за Гърция и за този прословут транш...
                    Last edited by Монти; 06.10.2011, 11:23.

                    Коментар


                    • Голямо рали в началото тук....ДАкс-5500.....обичам зеленотоооо

                      Коментар


                      • Продължава нататък по план...
                        ДАУ затвори близо до 11 К......
                        Самурайте да се качат над 2% ....
                        Нещо премъркета на Комерса не ми харесва но и утре е ден...

                        Коментар


                        • [QUOTE=Монти;1059156144]До Кавала в посока на новата магистрала за Солун.. има само рибарско поселище /запустнато/ има ток и вода и ако може да не си плащам вноските първите 20 години...

                          Хахаха, не ги отписвай без време съседите, малко ще се наложи да бачкат, ама случва се

                          А, лихвата е малко по височка, но в подобни параметри. Със земеделие, туризъм и продажба на острови никоя държава не е прокопсала, но тези на търговия е ненужно да ги учиш, а с Азия да се конкурират за производство няма как да е опция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                            Кой си си харесал
                            До Кавала в посока на новата магистрала за Солун.. има само рибарско поселище /запустнато/ има ток и вода и ако може да не си плащам вноските първите 20 години...

                            П.П Май има военен пост ,но него ще го съкратим по желание на МВФ..
                            Last edited by Монти; 05.10.2011, 20:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Да не е да раздавате гръцки островчета срещу лихва от 1,5% на година и минимална оценка. Колко ти е комисионната...
                              Кой си си харесал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Няма да ги свали, с Драги сме измислили страшен план как да спасяваме Южна Европа и да печелим от това, но си трябва лихва 1.5% за да работи схемата
                                Да не е да раздавате гръцки островчета срещу лихва от 1,5% на година и минимална оценка. Колко ти е комисионната...

                                Коментар

                                Working...
                                X