IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още в петък преди обяд затворих всичко.Тази седмица ми е много натоварена и с много пътувания.Не мога да си позволя загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
      Заглеждам Комерца за вход
      Послуша ли ме тогава.... или осредняваш.

      Коментар


      • Заглеждам Комерца за вход

        Коментар


        • Не става въпрос за Гърция... Толкова ли сте тъпи?... Става въпрос за целия ЕС! След Гърция следва Португалия, Ирландия, Испания, Италия, Белгия, Австрия, Дания, Франция... и накрая Германия! Ще има едно голямо Пууууук... и кой откъде е!... Да му мислят тези които папагалски повтарят "европийска перспектива", "европейски практики", "европейски ценности" и тем подобни безсмислици... Да му мислят гражданите за европейско развитие на БГ!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            леко с нервите хеххе. маркета е супер
            Влезнах в Даймлер на 35 рано ли е....
            Поздрави!

            Коментар


            • Очаквам днес пазара след разбиването да е неудържимо нагоре. Гърция няма никакво значение. Не бях пускал дълъг индекс ДАКС от много време... само къси. Вчера затворих късите малко рано и днес съм дълъг. По приницип Гърция никой не може да спаси нито може да приемат драхмата... това което може да стане обаче е да станат много бедни.

              Коментар


              • Гърците няма да плащат данък, дори да им спрат тока
                Last edited by mibova; 23.11.2011, 17:39.

                Коментар


                • леко с нервите хеххе. маркета е супер

                  Коментар


                  • +1 Mамицата им мръсна Грътска да си вземат Драхмата и да фалират включително вън от EС, писна ми от тях.
                    Не се бъзи-кай !!!

                    Коментар


                    • Би Би Си: Европейските пазари отчетоха понижение заради гръцкия референдум
                      01 ноември 2011 | 10:55 | Агенция "Фокус"

                      Лондон. Европейските пазари започнаха деня с понижение, след обявяването в понеделник на референдум в Гърция за последния съгласуван спасителен пакет за разрешаване на гръцката дългова криза, предаде Би Би Си. Изненадващото изявление беше направено от гръцкия премиер Георгиос Папандреу. Лидерите на еврозоната се споразумяха за отпускането на заем от 100 милиарда евро и за 50 % отписване на задълженията на Гърция.
                      Индекси в Лондон, Франкфурт и Париж отбелязаха понижение съответно от 2,2 %, 3,5 % и 3,4 %. По-рано индексът „Никей” в Токио отбеляза понижение от 1,7 % в края на търговията.
                      Според проучвания на общественото мнение повечето хора не подкрепят споразумението за гръцката криза. Има опасения, че референдумът може да не се проведе до януари, което от своя страна може да даде в резултат месеци несигурност на пазарите.
                      Тия идиоти заслужават да ги оставят да пукнат от глад. Цялата им държава да върви по дяволите! Да ядат камъните от Акропола! Всъщност оставянето на Гърция на произвола на съдбата май се очертава като единственото възможно решение. Иначе тоя кретен Папандреу или някой друг след него, ще намерят начин да прецакат всеки спасителен план. Другият вариант, разбира се е, всеки гражданин на ЕС да извади пари от джоба си и да им плати дълговете за да могат да си пият узото на спокойствие.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/10...na_referendum/


                        Гърците съвсем са побеснели какъв референдум ,какви пет лева ами ако го отхвърлят....
                        Е ти да не мислеше, че гърците ще се се съгласят на 50% отписване на дълговете??? На референдума ще гласуват за 90-100% отписване и продължаване на траншовете по останалите около 100 милиарда евро помощи, поне! За да могат да изкарат спокойно следващите 3-4 години.

                        Коментар


                        • Тая зима ако направят едно увеличение на капитала на Дойче банк при цена 10-15 евро за акция ще стане много интересно, бих се включил и аз

                          Коментар


                          • Гърците го играят 'хитри като листни въшки'

                            взеха сухото, което ще им осигури глътка въздух за пенсии и заплати на ДА и сега започнаха да се оправдават с 'народната воля'

                            максимално тъп трябва да си, за да оставиш ГЪРЦИ да правят референдум искат или не някой да ги дисциплинира. Не знам какво ще се случи, но при всички положения южните ни съседи ги чака твърдо приземяване....

                            Реално погледнато Европа може да преглътне фалит на Гърция с 2-3 кихания и лека кашлица, но от огромно значение е каква поука ще зи извадят Италия и Испания...
                            Ако това би ги стреснало, че да се стегнат - с две ръце подкреям тотален фалит на маляките.

                            Макар и да съм яко дълъг в немските банки съм 100% съгласен с леля Меркел, че няма смисъл да се налива в кацата преди да са запушени дупките, през които изтича налятото.


                            поздрави
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/10...na_referendum/


                              Гърците съвсем са побеснели какъв референдум ,какви пет лева ами ако го отхвърлят....
                              Ми, най-много да ги фалират официално, нещо което отдавна трябваше да стане, според мнозина. Тогава просто няма да имат за заплати и за зимата, а Европа ще се постарае да разберат значението на думата фалирал

                              Аз взех малко Дойче днес, тоест вероятно още ще пада

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Блесинг се справи добре с увеличението, предвид какво се случи впоследствие, като вкара и лични средства в същото . Не мисля че ще го махат, за Шулц е старо че напуска:



                                Очевидно няма да имат проблем с тези 3 милиарда и съответно нужда от ново увеличение е минимална, за мен.


                                Печалбата им за 2011 ще е към 2, а имат много за продаване, в случай че се наложи. Ако все пак пазара се направи на притеснен ще си прибера кешираните с удоволствие и ще почакам да му мине

                                http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/10...na_referendum/


                                Гърците съвсем са побеснели какъв референдум ,какви пет лева ами ако го отхвърлят....

                                Коментар

                                Working...
                                X