IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    И за последно имам чувството че днес или утре ще набият чутурата на гърка и ще му дойде други мисли а не да прави референуми... ....
    И аз имам такова чувство, няма да се учудя да са скъсили яко някои хора преди "култовата идея" да стане известна

    От немските на 1.62 си взех половината комерц, пък дано не го чакам много ДБ от вчера ми е "само" на 10% надолу за ден, та мартингейл ще го играя, какъвто беше и плана

    Успехи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      И за последно имам чувството че днес или утре ще набият чутурата на гърка и ще му дойде други мисли а не да прави референуми... ....
      Това няма никакво значение. Щетата е нанесена. Психологическия ефект от спасителният план е изчезнал безвъзвратно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        А и още нещо....Мама ми е казвала да купувам вторник вечерта или сряда сутринта и да продавам четвъртък вечерта или петък сутринта за да има кеш за ракиика събота и неделя ..........
        Купих 1500 Комерса малко под 1,6 .....
        Утре сутринта възнамерявам да се включа с пълна сила.Тази вечер взех малко, но съм изморена.Утре до 11.30 ще си помисля

        Коментар


        • И за последно имам чувството че днес или утре ще набият чутурата на гърка и ще му дойде други мисли а не да прави референуми... ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
            Заглеждам Комерца за вход
            А и още нещо....Мама ми е казвала да купувам вторник вечерта или сряда сутринта и да продавам четвъртък вечерта или петък сутринта за да има кеш за ракиика събота и неделя ..........
            Купих 1500 Комерса малко под 1,6 .....

            Коментар


            • според мен Гърция трябва да я оставят да стане 'плашилото на европа'

              явно е, че тия хора не могат да приемат, че са фалирали и парите отдавна са изнесени и изядени 50/50 от политическата класа и мързеливите чиновници.

              Спасителният фонд, който тепърва се структурира трябва да бъде чадър, НО само над страни членки на ЕС, които приемат доброволно! да променят законите си така, че да има големи бариери пред раздуването на дефицити и трупането на държавен дълг. По този начин, който иска да е под чадъра на фонда и респективно евентуално да успее да се финансира доста по-изгодно -> ще трябва да се настрои.

              Основните, които визирам са Италия и Испания, защото са 'тежки'. Според мен Саркозито и Меркел трябва да повлекат крак като въведат закон за дефицита. После да натиснат останалите тарикати да се включат, като междувременно в Гърция стане мазало и южняците се постреснат. Реално погледнато в момента тъплата не е стресната, а разсъждава така " а на гърците им опростиха 50%...това е добре за тях", а никой не си дава сметка, че останалите 50% са им воденичен камъм при така огранизирана държавна машина. За това много по-възпитателно ще е ако в Гърция нещата се омажат така,че да няма пари за заплати, да има гладни бунтове и тн.., за да могат италия и испания да проумеят, че с настоящата си политика са се запътили към атина, а не към цюрих (примерно).


              Поздрави и успех
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Абсолютно нищо нямам против нито една европейска страна. Против съм обаче да ставаме дълбока провинция на умопомрачителната Брюкселска евробюрокрация. Целенасочено се промива мозъка на нацията и се изгражда инфантилно отношение към българите, които виждаш ли без ЕС са за никъде... Алфата и омегата стават дали ще се усвояват фондове от Брюксел. Що за идиотизъм, да чакаш на някой друг дали ще му кефне да ти отпусне някакви трохи? Ставаш и целенасочено възпитаваш нация от просяци... Като и дума не се обелва колко ни е вноската всяка година която плащаме за това съмнително удоволствие!
                значи за да не сме дълбока провинция трябва едно голямо бум навсякъде в цяла европа за да се оправим

                Първоначално изпратено от депозитчо
                Не става въпрос за Гърция... Толкова ли сте тъпи?... Става въпрос за целия ЕС! След Гърция следва Португалия, Ирландия, Испания, Италия, Белгия, Австрия, Дания, Франция... и накрая Германия! Ще има едно голямо Пууууук... и кой откъде е!...
                е на това му се вика дебела комунистическа кратуна

                вместо да се впрегнем и да работим за да ги настигнем останалите в доходите - да вземат всички държави да банкрутират за да можем ние да сме над тях

                цяла европа ще "гори", а ние ще сме "острова на свободата"

                абе, я бягай в куба или в северна корея

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  но какво имаш против европейските страни???
                  Абсолютно нищо нямам против нито една европейска страна. Против съм обаче да ставаме дълбока провинция на умопомрачителната Брюкселска евробюрокрация. Целенасочено се промива мозъка на нацията и се изгражда инфантилно отношение към българите, които виждаш ли без ЕС са за никъде... Алфата и омегата стават дали ще се усвояват фондове от Брюксел. Що за идиотизъм, да чакаш на някой друг дали ще му кефне да ти отпусне някакви трохи? Ставаш и целенасочено възпитаваш нация от просяци... Като и дума не се обелва колко ни е вноската всяка година която плащаме за това съмнително удоволствие!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Аз съм си с европейско съзнание още откакто съм се родил. България винаги е била в Европа. България е създадена като третата държава в Европа след Византия и Империята на франките... Нароиха се едни цървули да плюят народа си и да се европейчат през последните 20 години та чак ми се повдига като ги слушам и гледам... Същото е сега както по времето на Паисии по-богатите /и прости в същото време/ са се гърчеели!

                    Затова и се нароиха едни хитреци, които слагат "евро" представка на всяка фирма /икономическа и политическа/ с която целят да ошмулят до просешка тояга бедния безпросветен народ... И това ще се преболедува и ще се преживее!
                    това е ясно

                    винаги е имало думички които са били на мода и така и ще бъде, но какво имаш против европейските страни???

                    Първоначално изпратено от депозитчо
                    Не става въпрос за Гърция... Толкова ли сте тъпи?... Става въпрос за целия ЕС! След Гърция следва Португалия, Ирландия, Испания, Италия, Белгия, Австрия, Дания, Франция... и накрая Германия! Ще има едно голямо Пууууук... и кой откъде е!...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      защо не се организираш да се преселиш при фидел кастро или Ким-Чер-Ир, ами ти се налага да търпиш тези "европейски работи"???
                      Аз съм си с европейско съзнание още откакто съм се родил. България винаги е била в Европа. България е създадена като третата държава в Европа след Византия и Империята на франките... Нароиха се едни цървули да плюят народа си и да се европейчат през последните 20 години та чак ми се повдига като ги слушам и гледам... Същото е сега както по времето на Паисии по-богатите /и прости в същото време/ са се гърчеели!

                      Затова и се нароиха едни хитреци, които слагат "евро" представка на всяка фирма /икономическа и политическа/ с която целят да ошмулят до просешка тояга бедния безпросветен народ... И това ще се преболедува и ще се преживее!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Казвам ти че когато е за нагоре винаги купувам акции. Бях 100% лонг по време на ралито и отворих къси индекси почти от върха за хедж. Каквото продадох миналата семица днес си го накупих, очевидно малко бързо.. За да те успокоя ще ти кажа че днес съм на голямча загуба и съм раколебан дали да не почина 2 седмици
                        Хей, аз не съм бил притеснен, че ще спечелиш!
                        Точно обратното.

                        Аз съм в почивка до януари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Тия идиоти заслужават да ги оставят да пукнат от глад. Цялата им държава да върви по дяволите! Да ядат камъните от Акропола! Всъщност оставянето на Гърция на произвола на съдбата май се очертава като единственото възможно решение. Иначе тоя кретен Папандреу или някой друг след него, ще намерят начин да прецакат всеки спасителен план. Другият вариант, разбира се е, всеки гражданин на ЕС да извади пари от джоба си и да им плати дълговете за да могат да си пият узото на спокойствие.
                          те нещата не опират до гърците , а до това да се налеят пари в банките които са отпускали пари на гърците...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Не става въпрос за Гърция... Толкова ли сте тъпи?... Става въпрос за целия ЕС! След Гърция следва Португалия, Ирландия, Испания, Италия, Белгия, Австрия, Дания, Франция... и накрая Германия! Ще има едно голямо Пууууук... и кой откъде е!... Да му мислят тези които папагалски повтарят "европийска перспектива", "европейски практики", "европейски ценности" и тем подобни безсмислици... Да му мислят гражданите за европейско развитие на БГ!
                            защо не се организираш да се преселиш при фидел кастро или Ким-Чер-Ир, ами ти се налага да търпиш тези "европейски работи"???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                              Не че нещо, но ако си бил къс по време на 20-процентно рали и ставаш дълъг след първите 4-5 процента надолу, ми прилича повече на реваншизъм, отколкото на здрав разум.


                              Дано ти излезе трейда!
                              Казвам ти че когато е за нагоре винаги купувам акции. Бях 100% лонг по време на ралито и отворих къси индекси почти от върха за хедж. Каквото продадох миналата семица днес си го накупих, очевидно малко бързо.. За да те успокоя ще ти кажа че днес съм на голямча загуба и съм раколебан дали да не почина 2 седмици

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                                Очаквам днес пазара след разбиването да е неудържимо нагоре. Гърция няма никакво значение. Не бях пускал дълъг индекс ДАКС от много време... само къси. Вчера затворих късите малко рано и днес съм дълъг.......
                                Не че нещо, но ако си бил къс по време на 20-процентно рали и ставаш дълъг след първите 4-5 процента надолу, ми прилича повече на реваншизъм, отколкото на здрав разум.


                                Дано ти излезе трейда!

                                Коментар

                                Working...
                                X