IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    фундаментални проблеми както при Нордекс така и при Вестас, по голема конкуренциа вапреки 4е вси4ки залагат пове4е на латернативна енергиа. абе на кратко- не бараи осте
    Ааааа, не пипам! Ако до пролетта падне с още 50% влизам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Vestas за последните 2 години паднаха с 80 %, наблюдавам ги докато стане време за дълги, изглеждат ми добра компания, ти какви впечатления имаш?

      фундаментални проблеми както при Нордекс така и при Вестас, по голема конкуренциа вапреки 4е вси4ки залагат пове4е на латернативна енергиа. абе на кратко- не бараи осте

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Мани, едвам го продадох на печалба TecDAX, личен рекорд по държане на индекс, а уж влязох на разпродажби.. Соларките са ок дългосрочно, но технологиите се сменят/развиват по-бързо отколкото се избиват, при тях в момента, и това се вижда ясно от отчетите.

        ПС CoBa, DB, SC, ING.
        Всички сте дълги в банки а аз който винаги съм имал на Дойчебанк ме хвана шубето и държа само Комерс и Даймлер...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
          mi az sam ot okolo 1 mesec short, toi be ot powe4e no i spowe4e pari
          Vestas за последните 2 години паднаха с 80 %, наблюдавам ги докато стане време за дълги, изглеждат ми добра компания, ти какви впечатления имаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Дай боже всеки му, малко акъл но навреме, казват.

            Такова добро мазало не се оставя неизползвано, но си е и много риски на ливъридж, от друга страна.
            leverage megdu 10 i 50

            no wse pak twa ne sa to4no opcii i vola-ta ne se otrazjava taka silno.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              Nordex, SMA Solar, Solarworld i Vestas. ne se zanimwah s teh, no edin kolega mi rzakaza za teh i za koeto sam mnogo blagodaren (btw toi stana milioner ot teh )
              Дай боже всеки му, малко акъл но навреме, казват.

              Такова добро мазало не се оставя неизползвано, но си е и много риски на ливъридж, от друга страна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Скъсява ли ги, какво прави?
                mi az sam ot okolo 1 mesec short, toi be ot powe4e no i spowe4e pari

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  Nordex, SMA Solar, Solarworld i Vestas. ne se zanimwah s teh, no edin kolega mi rzakaza za teh i za koeto sam mnogo blagodaren (btw toi stana milioner ot teh )
                  Скъсява ли ги, какво прави?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    Мани, едвам го продадох на печалба TecDAX, личен рекорд по държане на индекс, а уж влязох на разпродажби.. Соларките са ок дългосрочно, но технологиите се сменят/развиват по-бързо отколкото се избиват, при тях в момента, и това се вижда ясно от отчетите.

                    ПС CoBa, DB, SC, ING.
                    Nordex, SMA Solar, Solarworld i Vestas. ne se zanimwah s teh, no edin kolega mi rzakaza za teh i za koeto sam mnogo blagodaren (btw toi stana milioner ot teh )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Май увеличението на капитала на немските банки ще трябва да бъде поне двойно от това което планираха миналата седмица.

                      Никой няма да ти даде еФтино увеличение ,ннто в Комерса ,нито в Дойчебенк...
                      Немците ще си намерят кеша по друг начин или емисионна 25 евро и 1,5 ....след новогодишното рали.. има и песимистичен сценарии да излезе Германия от ЕС но тогава и за нас ще стане страшно и няма да мислим за увеличение....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        аз си стоa от неколко месеца short na solar stocks. dneska vleznoh dalag pri CoBa, BNP, DB, SC, ING kakto i Linde i TK. fundamentalno tuk trebva da ima +. smetam 4e towa beha dobri ceni, no ste widim...

                        Monti- Daimler kakto se i o4akwa izkara dobri 4isla taka 4e....
                        Мани, едвам го продадох на печалба TecDAX, личен рекорд по държане на индекс, а уж влязох на разпродажби.. Соларките са ок дългосрочно, но технологиите се сменят/развиват по-бързо отколкото се избиват, при тях в момента, и това се вижда ясно от отчетите.

                        ПС CoBa, DB, SC, ING.
                        Last edited by prodigal; 01.11.2011, 22:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                          Гръцки представител при обсъждането на Бюджетна рамка 2014-2020 на ЕС
                          Ти сигурно се шегуваш?... През 2014 година ни бюджетна рамка ни бюджет ни ЕС ще има! Който политик си прави сметката върху постъпленията от европейски фондове ще е най-тъпото същество в Слънчевата система!
                          Last edited by Forex Master; 01.11.2011, 21:57.
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            АКО ВЛИЗАТЕ ДЪЛГИ НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ИНДЕКСИ И НЕ СЛАГАЙТЕ СТОПОВЕ... ВЛИЗА ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ И ОТ УТРЕ ЗА 15% РЪСТ. ПРЕДОПЛАГАМ ЩЕ ИМА АКЦИИ ДА НАПРАВЯТ 50-60% И СЕ НАДЯВАМ ДА ИМАМ ПОВЕЧЕ ТАКИВА. УСПЕХ
                            аз си стоa от неколко месеца short na solar stocks. dneska vleznoh dalag pri CoBa, BNP, DB, SC, ING kakto i Linde i TK. fundamentalno tuk trebva da ima +. smetam 4e towa beha dobri ceni, no ste widim...

                            Monti- Daimler kakto se i o4akwa izkara dobri 4isla taka 4e....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                              АКО ВЛИЗАТЕ ДЪЛГИ НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ИНДЕКСИ И НЕ СЛАГАЙТЕ СТОПОВЕ... ВЛИЗА ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ И ОТ УТРЕ ЗА 15% РЪСТ. ПРЕДОПЛАГАМ ЩЕ ИМА АКЦИИ ДА НАПРАВЯТ 50-60% И СЕ НАДЯВАМ ДА ИМАМ ПОВЕЧЕ ТАКИВА. УСПЕХ
                              Ама си майтапчия

                              Коментар


                              • АКО ВЛИЗАТЕ ДЪЛГИ НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ИНДЕКСИ И НЕ СЛАГАЙТЕ СТОПОВЕ... ВЛИЗА ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ И ОТ УТРЕ ЗА 15% РЪСТ. ПРЕДОПЛАГАМ ЩЕ ИМА АКЦИИ ДА НАПРАВЯТ 50-60% И СЕ НАДЯВАМ ДА ИМАМ ПОВЕЧЕ ТАКИВА. УСПЕХ

                                Коментар

                                Working...
                                X