IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
    МОНТИ, в такава обстановка обикновено хората като теб остават без акции и гледат големия ръст без да участват. Трябва да различаваш истинските новини. когато дубай фалира преди 2 години имахме подобен ден. Азия беше надолу, Европа отвори много зле и през деня растеше главоломно.
    Не знам дали правиш разлика от едно малко емирство и Еврозона ,но аз правя....а и да си прав ралито никога не е продължило един ден ако има....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Здравей,
      сега гледам премаркета на ДАХ ,отива на минус 3 %......което означава че ще отпишат Гърция в най добрият случай до 4 декември,от което следва че акциите ще падат, банките най много....и ще се купува долари според мен /което направих когато разбрах за идиотщината на Папандреу ,въпреки че ако съм грък щях да го оправдая че пита всички който ще плащат... /....
      Мисля че Гърците ще кажат да и тогава ще почне Коледно рали до края на януари...
      Трябва да издържим до тогава някак си....
      мисля да е влизам този месец повече в ДАХ за по дълго време Остана ми една позиция но тя днес ще я мисля дали да я продам след малко на малка загуба....
      Поздрави!
      МОНТИ, в такава обстановка обикновено хората като теб остават без акции и гледат големия ръст без да участват. Трябва да различаваш истинските новини. когато дубай фалира преди 2 години имахме подобен ден. Азия беше надолу, Европа отвори много зле и през деня растеше главоломно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Ако национализацията е до 40% ще се изкарат много пари, разбира се има и вариант гърците да си теглят ножа, но за мен е малко вероятен.
        При положение, че пазарната капитализация на гръцките банки в момента е 4,5 млрд. евро, а те държат между 50 и 60 млрд. гръцки ДЦК, да се надяваш на 40% процента национализация е меко казано оптимистично.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Ако национализацията е до 40% ще се изкарат много пари, разбира се има и вариант гърците да си теглят ножа, но за мен е малко вероятен.
          Здравей,
          сега гледам премаркета на ДАХ ,отива на минус 3 %......което означава че ще отпишат Гърция в най добрият случай до 4 декември,от което следва че акциите ще падат, банките най много....и ще се купува долари според мен /което направих когато разбрах за идиотщината на Папандреу ,въпреки че ако съм грък щях да го оправдая че пита всички който ще плащат... /....
          Мисля че Гърците ще кажат да и тогава ще почне Коледно рали до края на януари...
          Трябва да издържим до тогава някак си....
          мисля да е влизам този месец повече в ДАХ за по дълго време Остана ми една позиция но тя днес ще я мисля дали да я продам след малко на малка загуба....
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ставаше въпрос че гърците оказват влияние на всички банки в ЕС ...но ми даде ценно направление да ги следя преди референдума какви ще са им цените на гръцките банки.....
            Ако национализацията е до 40% ще се изкарат много пари, разбира се има и вариант гърците да си теглят ножа, но за мен е малко вероятен.

            Коментар


            • Явно е дошъл и моят ред да се заяжда с мен.На мен пък изобщо не ми пука.
              Само ще ти кажа,че за такива като теб много често използвам израза "На калпавата овца и вълната й пречи"
              Приятна вечер!
              Не съм от тези , които се впечатляват

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                Доби, ти с няколко поста еб@ м@йк@т@ не само на темата, ами и на целия форум

                ...................... а аз си мсилех, че от мисирката по-глупав ник няма да се появи
                Не ти ли писна да бъдеш човека който е синоним на бездарие и каръщина ,наглост и простотия...
                До там ли стигна за да ти обръща някой внимание във Форума да обиждаш лично.На полувината си в листата на игноре.Другите се забавляват с простотията ти.... но избягват да контактуват за да не им излезе име....
                Когато с сдърпахме с един колега той каза следното... нивото ми паднало защото съм слезъл на твоето ниво и поне десет го потвърдиха в миналото като съвет да не се разправям с полуидиот.... Е поне си бил полуидиот имаш време да станеш цял....
                Хайде пак в игноре.....
                П.П. Този какво прави в тази тема онзи какво прави ами ти с твойте знания на циганин от Столипиново какво правиш ...да задаваш въпрос къде слага стопове на индекс или акции.....Простотия от класа.

                Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                а стопа на какъв % го слагаш ........................ или всеки път е различно?
                На час по стотарка и може да ти обясни.....
                Last edited by Монти; 02.11.2011, 19:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  Доби, ти с няколко поста еб@ м@йк@т@ не само на темата, ами и на целия форум

                  ...................... а аз си мсилех, че от мисирката по-глупав ник няма да се появи
                  Не разбрах какъв ти е проблема
                  Може пък да искаме видимо да сме прости
                  Що ли пък само видимо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                    Защото не ги харесвам, това е
                    Що бе момък !?Да не се жениш за тях!!!

                    Коментар


                    • Доби, ти с няколко поста еб@ м@йк@т@ не само на темата, ами и на целия форум

                      ...................... а аз си мсилех, че от мисирката по-глупав ник няма да се появи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        ?
                        Защото не ги харесвам, това е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                          Гръцко не пипам
                          Ставаше въпрос че гърците оказват влияние на всички банки в ЕС ...но ми даде ценно направление да ги следя преди референдума какви ще са им цените на гръцките банки.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                            Гръцко не пипам
                            ?

                            Коментар


                            • Гръцко не пипам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                                за 4 мин. оборот от 3 292 505 бр ценни книжа и +3.65%
                                ей за това си го харесвам Комерца
                                Така е и закрих позицията с 130 евро напред.....защото гърците не са се отказали от референдума... още

                                Коментар

                                Working...
                                X