IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • голям обем на минутка и хоп 9737. кажи ръст кукло

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Така е инвеститорите индекси не ги интересуват, те знаят къде да си вложат парите, пък и тоя кеш трябва някъде да отиде.
      О,всемогъщо виждащо око

      Няма да ти обяснявам ,че индексите са съвкупността от компаниите,на които инвеститорите купуват акции,ти това си го знаеш нали?

      Просто тайминга там е друг,ама ти сигурно и това го знаеш

      Барем мисли малко като пишеш нещо,че ме боли корема вече от бисерите ти!
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        Няма такъв компютър дето да не подържа кирилица, ако ще и да са му заключени системните настройки от администратор. Друг е въпроса, че си и неграмотен, ама това както и да е.

        А що да не коментираме иначе? Изпляскваш се тука и заявяваш, че ти си най-компетентния от целия форум. Ами ако не си ти?

        Аргументите никви. Имали по-голям дивидент. Е имат, ама с цената на кво? От 2012 раздават над 100% от нетната печалба под формата на дивидент, т.е. взимат дългове, за да плащат дивиденти. И се ангажираха да го продължат това до 14-та, 15-та година.
        Френската държава е акционер с над 36%. И това викаш е много хубаво Как не се бяхме сетили. Наясно ли си изобщо със статута на служителите в GDF?
        Иначе компанията и цената на хартията не са лоши, ама тези аргументи са кръгла 0. Викаш, вервайте ми!
        неграмотен сам да приzнавам. не zнам нисто zа теz компании. просто се баzикам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          ZEW индексът на икономическите очаквания за януари е 61.7 пункта, очакваше се да достигне 64.0 пункта. Показателят бе 62.0 пункта за предходния период.

          А на лудия кон не му пука
          Така е инвеститорите индекси не ги интересуват, те знаят къде да си вложат парите, пък и тоя кеш трябва някъде да отиде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            моиат компутер не поддаржа кирилица пак и ме марzи да писа на бг

            последното нема да коментирам
            Няма такъв компютър дето да не подържа кирилица, ако ще и да са му заключени системните настройки от администратор. Друг е въпроса, че си и неграмотен, ама това както и да е.

            А що да не коментираме иначе? Изпляскваш се тука и заявяваш, че ти си най-компетентния от целия форум. Ами ако не си ти?

            Аргументите никви. Имали по-голям дивидент. Е имат, ама с цената на кво? От 2012 раздават над 100% от нетната печалба под формата на дивидент, т.е. взимат дългове, за да плащат дивиденти. И се ангажираха да го продължат това до 14-та, 15-та година.
            Френската държава е акционер с над 36%. И това викаш е много хубаво Как не се бяхме сетили. Наясно ли си изобщо със статута на служителите в GDF?
            Иначе компанията и цената на хартията не са лоши, ама тези аргументи са кръгла 0. Викаш, вервайте ми!

            Коментар


            • ZEW индексът на икономическите очаквания за януари е 61.7 пункта, очакваше се да достигне 64.0 пункта. Показателят бе 62.0 пункта за предходния период.

              А на лудия кон не му пука
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                абе то и аз съм с фашистка клавиатура ама намерих начин да го манипулирам windowsa иначе ората тука се бунят ако пишем на людоедски
                кво да се обеснйвам на де4урлигата. да дерzаиат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  моиат компутер не поддаржа кирилица пак и ме марzи да писа на бг

                  последното нема да коментирам
                  абе то и аз съм с фашистка клавиатура ама намерих начин да го манипулирам windowsa иначе ората тука се бунят ако пишем на людоедски

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Кажи откъде го копира това да знем, да не четем там Нали уж ти беше тоз дето знае за тези фирми най-много от целия форум?
                    моиат компутер не поддаржа кирилица пак и ме марzи да писа на бг

                    последното нема да коментирам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                      just few remarks: higher dividend return, better portfolio in emerging markets, the french state is behind with 35%
                      Кажи откъде го копира това да знем, да не четем там Нали уж ти беше тоз дето знае за тези фирми най-много от целия форум?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        И аз малко не разбрах, що да пада консумацията бе омбре все пак народот се увеличава след 10г. не вервам да харчим по малко ток, даже напротив, всеко лапе като порасте, включително и мойто playstation, XBox, etc. ще работи нон стоп
                        А пък като влязат електросите автамабили малко по масивно тогава и батерии и чудесии ...
                        Не изказеам предположения,а факти!
                        Който има желание,може да се поразрови и да провери.
                        Съвсем пък друг е факта,че европа се топи като население,капиш?
                        Ако си мислиш,че плей стейшъните харчат повече ток от модернизираните производства,дълбоко се лъжеш.
                        Ще ти дам един прост факт.
                        Плазмата ми от преди 8-9 години харчеше 500 вата ток (като калорифер беше)
                        Сегашния ми телевизор харчи 140вата,ха сега това го умножи по няколко стотин милиона и си отговори сам.
                        Last edited by hemilio; 20.01.2014, 22:37.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          Защо е по-добро?

                          just few remarks: higher dividend return, better portfolio in emerging markets, the french state is behind with 35%

                          e office im v Belgia e po skapan e ot tozi na eon i rwe (nai hubav), no tuk prospects sa nai dobri

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            GDF по добре
                            Защо е по-добро?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              И аз малко не разбрах, що да пада консумацията бе омбре все пак народот се увеличава след 10г. не вервам да харчим по малко ток, даже напротив, всеко лапе като порасте, включително и мойто playstation, XBox, etc. ще работи нон стоп
                              А пък като влязат електросите автамабили малко по масивно тогава и батерии и чудесии ...
                              Дай да влезнат, пък тогава да го мислим. За сега са някоко десетки хиляди такива измежду десетки милиони, ако не са и над 100 милиона. Пълна екзотика.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Тенденцията е консумацията на ел.енергия в Европа да пада-заради енергиината ефективност която изповядват,умната!
                                И аз малко не разбрах, що да пада консумацията бе омбре все пак народот се увеличава след 10г. не вервам да харчим по малко ток, даже напротив, всеко лапе като порасте, включително и мойто playstation, XBox, etc. ще работи нон стоп
                                А пък като влязат електросите автамабили малко по масивно тогава и батерии и чудесии ...
                                Last edited by michaelis; 20.01.2014, 17:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X