IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • наздраве

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
      Хахо, баце, е те тука затварям, прибирам илиадо ойро и отивам по барове и урви
      А ти седи тука и точи сълзи и сополи
      Айде със здраве!
      Аз тука почвам да купувам за големите пари.
      За 100 йоро на ден не бих стоял пред компютъра.

      Коментар


      • Хахо, баце, е те тука затварям, прибирам илиадо ойро и отивам по барове и урви
        А ти седи тука и точи сълзи и сополи
        Айде със здраве!

        Коментар


        • Хахо с кафевите гащи ли е?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • ей го е как мърда: http://www.finanzen100.de/index/dax_H877766596_20735/

            Коментар


            • в смисъл ще паднете

              Коментар


              • .
                Last edited by the architect; 24.01.2014, 15:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Чак сега ли?
                  Ти тия 5 не ги ли купи преди 2 седмици?
                  Аз мойте 5 като ги купих ги продадох пак със 100 точки ама още на същият ден, и от тогава купих и продадох 100 пъти.
                  Момчета научете едно: парите трябва да се въртят, парите правят пари.
                  Между другото:

                  5 Long DAX from 9500
                  5 Long DAX from 9550
                  5 Long DAX from 9600
                  до са си има нема -1000 рка ми се струа или иам грешка

                  Коментар


                  • Тва беше братчеди, който купил купил
                    Следобяд ще има Huston we have lift off

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                      Хахо, баце моите 5 къси дакса си стоят (for the record) като ми носят над 100 точки профит. Слагам един стоп лос за 3 контракта на 9590, профита требе да се пази все пак!

                      Айде със здраве!
                      Чак сега ли?
                      Ти тия 5 не ги ли купи преди 2 седмици?
                      Аз мойте 5 като ги купих ги продадох пак със 100 точки ама още на същият ден, и от тогава купих и продадох 100 пъти.
                      Момчета научете едно: парите трябва да се въртят, парите правят пари.
                      Между другото:

                      5 Long DAX from 9500
                      5 Long DAX from 9550
                      5 Long DAX from 9600

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                        DAX днес мисля да се поразходи до към 9400 като нищото.
                        Яд ме е само, че не открих повечко къси вчера, а днес вече ме е шубе малко... все едно да береш гъби, след като всички са минали преди теб вече ... както казват разни капацитети
                        мани недей, че щом го бутат на долу преди interest rate desicion ше им после гръдна жаба на горе докато плешивия е на власт тва нема да падне ама после ....

                        Коментар


                        • DAX днес мисля да се поразходи до към 9400 като нищото.
                          Яд ме е само, че не открих повечко къси вчера, а днес вече ме е шубе малко... все едно да береш гъби, след като всички са минали преди теб вече ... както казват разни капацитети
                          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                            Хахо, баце моите 5 къси дакса си стоят (for the record) като ми носят над 100 точки профит. Слагам един стоп лос за 3 контракта на 9590, профита требе да се пази все пак!

                            Айде със здраве!
                            Само забележи на 2007 на DAX на месечна върха 1:1 на горе на горе до луната и няква такава странна свещ, последвана от малко корекцийка и след това ... лудница (може да виси цяла година там) и да се надяваме тоя път да не уволняват хората от работа заради кухата борса а тя ако иска да слиза до 0 за американците ме боли шпека тея глупаци всичко им е там, пенсионни фондове, фирми, заеми всичко ...

                            Коментар


                            • Хахо, баце моите 5 къси дакса си стоят (for the record) като ми носят над 100 точки профит. Слагам един стоп лос за 3 контракта на 9590, профита требе да се пази все пак!

                              Айде със здраве!

                              Коментар


                              • Моите коментари по долу

                                1.Не нападай-няма как да знаеш с колко позиции съм и с какви инструменти търгувам.
                                >>> Ами обяви си 1 път и ти позициите за да знам и да мога да коментирам.
                                2. Ти не коментираш-ти спамиш.
                                >>>Е то аз ако не коментирам с точни анализи и очаквани нива незнам кой, ако това че изказвам мнение че пазара ще върви нагоре (и на теб не ти отърва щото си се набутал с къси) това не е спам, това си е твой проблем.
                                3. Нямам ни най малко желание да коментирам с деца демоджии важни въпроси от които се печелят и губят пари.
                                >>>Е ти във форума не коментираш само с мен, ти коментираш с целия форум за това е форума, значи казваш че всички във форума са деца демоджии, ми тогава спири да четаш и коментираш въобще.
                                4. не се притеснявай за моите загуби,аз съм добре диверсифициран.
                                >>>Надявам се че иначе на късите нищо добро не те чака
                                5. Успех
                                >>>Успех и на теб

                                Коментар

                                Working...
                                X