IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хахо, баце моите 5 къси дакса си стоят (for the record) като ми носят над 100 точки профит. Слагам един стоп лос за 3 контракта на 9590, профита требе да се пази все пак!

    Айде със здраве!

    Коментар


    • Моите коментари по долу

      1.Не нападай-няма как да знаеш с колко позиции съм и с какви инструменти търгувам.
      >>> Ами обяви си 1 път и ти позициите за да знам и да мога да коментирам.
      2. Ти не коментираш-ти спамиш.
      >>>Е то аз ако не коментирам с точни анализи и очаквани нива незнам кой, ако това че изказвам мнение че пазара ще върви нагоре (и на теб не ти отърва щото си се набутал с къси) това не е спам, това си е твой проблем.
      3. Нямам ни най малко желание да коментирам с деца демоджии важни въпроси от които се печелят и губят пари.
      >>>Е ти във форума не коментираш само с мен, ти коментираш с целия форум за това е форума, значи казваш че всички във форума са деца демоджии, ми тогава спири да четаш и коментираш въобще.
      4. не се притеснявай за моите загуби,аз съм добре диверсифициран.
      >>>Надявам се че иначе на късите нищо добро не те чака
      5. Успех
      >>>Успех и на теб

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Не ве мишок дай и ти един комент, стига си критикувал.
        Някой от нас се опитват да популяризират темата за NYSE и DAX и изразяват мнения и правят анализи.
        Така че коментирай и ти?
        Ама то за да коментираш трябва и нещо да разбираш от борси нали, не само кариерата ти на трейдър да се изчерпва с 3 къси контракта с 4 цифрена загуба.
        Така че дай да чуем и твоя анализ, не се крии като мишка.
        1. Не нападай-няма как да знаеш с колко позиции съм и с какви инструменти търгувам.
        2. Ти не коментираш-ти спамиш.
        3. Нямам ни най малко желание да коментирам с деца демоджии важни въпроси от които се печелят и губят пари.
        4. не се притеснявай за моите загуби,аз съм добре диверсифициран.
        5. Успех
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Днес Дау прецака работа иначе ДАКС-а си беше в рейнджа сутринта.
          Като гледам ДАУ може да го свалят до 16 000 (което значи ДАКС 9500) някой много яко натиска ДАУ от няколко седмици.
          Но ДАУ 16000 е дъното от там нагоре, прави засилка и ще направи нови върхове края на другата седмица, което ще бъде по същото време с решението на ФЕД, което ще е да намали с още 10 млрд.
          Споко който има пари да купува, ако пада, който няма да държи края на другата седмица сме над 9800.
          Хахо, тези дето натискат дали не са умните пари? - Да, одавна го правят тихомълком, но ти, като си толкова запознат май незнаеш къде да го гледаш това?

          И стига лъга хората, ами продавай, преглътни загубите. Признай си ги тук и това е.
          Иначе много повече ще загубиш ми да не фалираш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            No Coment!
            Не ве мишок дай и ти един комент, стига си критикувал.
            Някой от нас се опитват да популяризират темата за NYSE и DAX и изразяват мнения и правят анализи.
            Така че коментирай и ти?
            Ама то за да коментираш трябва и нещо да разбираш от борси нали, не само кариерата ти на трейдър да се изчерпва с 3 къси контракта с 4 цифрена загуба.
            Така че дай да чуем и твоя анализ, не се крии като мишка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Днес Дау прецака работа иначе ДАКС-а си беше в рейнджа сутринта.
              Като гледам ДАУ може да го свалят до 16 000 (което значи ДАКС 9500) някой много яко натиска ДАУ от няколко седмици.
              Но ДАУ 16000 е дъното от там нагоре, прави засилка и ще направи нови върхове края на другата седмица, което ще бъде по същото време с решението на ФЕД, което ще е да намали с още 10 млрд.
              Споко който има пари да купува, ако пада, който няма да държи края на другата седмица сме над 9800.

              No Coment!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Днес Дау прецака работа иначе ДАКС-а си беше в рейнджа сутринта.
                Като гледам ДАУ може да го свалят до 16 000 (което значи ДАКС 9500) някой много яко натиска ДАУ от няколко седмици.
                Но ДАУ 16000 е дъното от там нагоре, прави засилка и ще направи нови върхове края на другата седмица, което ще бъде по същото време с решението на ФЕД, което ще е да намали с още 10 млрд.
                Споко който има пари да купува, ако пада, който няма да държи края на другата седмица сме над 9800.

                Коментар


                • Току що ги изчистих много приятно
                  Сега вече искам по-смело надолу. Знаем, че го може
                  До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение

                    изчакай според мене, че има големи шансове доста да се търкулни. до 9000 например е чист хоризонта
                    Ще се поспре на 9200 (+/- 30 точки) и тогава, ако ФЕД резнат повече отива на 8700, ако ли не, ще гравитира там до около 9000

                    И както Хахо обича да казва, ще ви кажа другата седмца

                    Коментар




                    • изчакай според мене, че има големи шансове доста да се търкулни. до 9000 например е чист хоризонта

                      Коментар


                      • акцентът е върху "малко"
                        по-надолу ще има и още малко
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • според мене ще спадне хубаво, така че полека с плановете за 9700 и прочие

                          Коментар


                          • Знам, че не питаш мен, но да си призная, че напазарих малко току що.
                            С кратки цели разбира се
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Споко, още сме в рейндж, идеален момент за влизане на пазара имам дълъг ДАКС на 9680 и 9650.
                              Дау ни дърпа надолу нещо.
                              Но няма причина за притеснение скоро ще сме нагоре и ДАКС над 9700 отново.
                              Колко контракта дълги купи на 9680?

                              Коментар


                              • пускай негъра и марш отатък

                                Коментар

                                Working...
                                X