IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • WTF ???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
      е не издържах и пуснах 3 къси - повече от половин час ми виси на 9220-9222 ебаси
      дано не съм избързал
      Не си сбъркал на 9277 има rejection open monthly price, ето ги нивата за месеца

      open 9227 Monthly / Weekly - rejection

      Monthly levels
      135 range between levels

      down1 9092 - стоя 3/4 дена
      down2 8957
      down3 8822 - final target if down

      up1 9362
      up2 9497
      up3 9632 - final target if up

      Коментар


      • е не издържах и пуснах 3 къси - повече от половин час ми виси на 9220-9222 ебаси
        дано не съм избързал
        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

        Коментар


        • айде почвам къс дакс 9135 , добавки докато не излезе

          Коментар


          • интересното е че златото не е надолу, а се движи с индексите
            Някой май си въобразява, че Драги ще намали лихвите още повече само в рамките на 3 месеца. Според мен само ще говори и ще надъхва
            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

            Коментар


            • ох на батьоо, как са го угоили над 9200 в момента
              Залпа от 9150 нагоре го пропуснах за малко, но сега много ме сърбят ръцете да пусна 1-2 къси с таргет 9160
              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                Излязаох на първата червена свещ още
                не го знам колко на горе ще ходи ама да изтърбуши шортовете ще стигне 250-300 пункта ... убеждават народа да купуват и после чат чат чат на доле ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  ммм дано си ги затворил на + щото виаш ли го гадината кво праи ...
                  Излязаох на първата червена свещ още

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Една къса от мен 9175...МА50 на H1...да видим накъде ще върви
                    ммм дано си го затворил на + щото виаш ли го гадината кво праи ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                      Това е някакъв сутрешен ентусиазъм , колкото до лихвата, не мисля, че ще има промени.
                      абе мани лихвата и глупостите където тоя ше дрънка аз го гледам какво прави и ми изглежда на горе ... може да върне да подскача но ще има bounce и утре това NFP и там заря ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        бате недей изглежда готово да литне на горе ей вчера хубаво си бях влязъл ама те тресяха клона за да не се качи никой, гадове ньедни, сега ако върнат влизам на горе днеска ще има да подскача на Interest Rate Desicion де да го знам ...
                        Това е някакъв сутрешен ентусиазъм , колкото до лихвата, не мисля, че ще има промени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                          Една къса от мен 9175...МА50 на H1...да видим накъде ще върви
                          бате недей изглежда готово да литне на горе ей вчера хубаво си бях влязъл ама те тресяха клона за да не се качи никой, гадове ньедни, сега ако върнат влизам на горе днеска ще има да подскача на Interest Rate Desicion де да го знам ...

                          Коментар


                          • Една къса от мен 9175...МА50 на H1...да видим накъде ще върви

                            Коментар


                            • кой тренд да следвам Редко мойто момче , на 1 мин на 5 мин на 4 часова или седмична сега на 3393 ще пусна 100 къси прасета за 3383.3 . само го чакам
                              интересно прасето Наско и ябълките много се вързват .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                                Хахо, май бързо се изпари идеята, че може да отложат тейпъринга
                                По скоро пазара е волатилен, може да отиде и нагоре и надолу.
                                Аз лично мисля че тука ще надделеят мечките и ще го свалят пак или поне няма да му позволят да тръгне нагоре.
                                Обаче има признаци на надежда, появиха се купувачи, така че другата седмица може да почнем да вдигаме плавно.

                                Коментар

                                Working...
                                X