IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
    споко, преди да си се разорил съвсем те ще са затворили търговията при подобни събития
    Ми не съм сигурен, те търговията ще е затворят ако падне 6-7% сигурно може би дори близо до 10%.
    Ама при 5% спад никой няма да затваря.
    Само моя провайдър ще ми спре достъпа и ще стоя и гледам как пропада ... това вече се е случвало няколко пъти.
    Ще си разпределя позициите между няколко различни провайдъри поне 1 издържи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Ако стане някакъв катаклизъм - земетресение, тероризъм или нещо друго и ще гледаш цирк, ще падне 5% и а на теб няма да ти дадат да трейдваш (като днес).
      Няма излизане, в такива случай и стоп лос-а не работи, освен ако не е гарантиран.
      При волатилност нормален стоп лос не се активира веднала (може да отнеме 1 час докато се активира)
      Трябва да се замисля да сложа няколко гарантирани стоп лос-а, макар че тези стоп лос-ове са доста коварни.
      споко, преди да си се разорил съвсем те ще са затворили търговията при подобни събития
      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Ако стане някакъв катаклизъм - земетресение, тероризъм или нещо друго и ще гледаш цирк, ще падне 5% и а на теб няма да ти дадат да трейдваш (като днес).
        Няма излизане, в такива случай и стоп лос-а не работи, освен ако не е гарантиран.
        При волатилност нормален стоп лос не се активира веднала (може да отнеме 1 час докато се активира)
        Трябва да се замисля да сложа няколко гарантирани стоп лос-а, макар че тези стоп лос-ове са доста коварни.
        НА МЕН МИ ЗАДЕЙСТВАХА ПРЕДИ ОКОЛО 3 ГОДИНИ ПРИ ЗЛАТОТО САМО С МИНУТА ДВЕ ЗАКЪСНЕНИЕ
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Може и тва да е, ама и при саксо го има този спад, при различните провайдъри е паднало различно.
          еБАСИ НЕДЪГАВИТЕ БЪКЕТИ
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Ако стане някакъв катаклизъм - земетресение, тероризъм или нещо друго и ще гледаш цирк, ще падне 5% и а на теб няма да ти дадат да трейдваш (като днес).
            Няма излизане, в такива случай и стоп лос-а не работи, освен ако не е гарантиран.
            При волатилност нормален стоп лос не се активира веднала (може да отнеме 1 час докато се активира)
            Трябва да се замисля да сложа няколко гарантирани стоп лос-а, макар че тези стоп лос-ове са доста коварни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              най вероятно има разлика Хахо дали търгуваш Фючърс или спот!
              Може и тва да е, ама и при саксо го има този спад, при различните провайдъри е паднало различно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                брокера ми ми обясниха,че котировките им са в реално време,но техните доставчици не са отразили такова движение
                Ми то като стане волатилно и те не могат да ти дадат точна котировка и почват да се разминават различните провайдери.
                При мен стане ли волатилно и почва да се бави с котировките понякога като днес спира, или марджина става много голям. (става все едно трейдваш вечер чакам 1 минута за котировка точна)
                Така че нищо необичайно, но такъв рязък спад е стряскащ.
                Те всички индески паднаха в 14:45 обаче ДАКС-а най-много.

                Коментар


                • най вероятно има разлика Хахо дали търгуваш Фючърс или спот!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • потвърждавам 14:45
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      14:45 като обявиха че няма да свалят лихвите.
                      Явно пазара е се е надявал да свалят и малко волатилност (както обикновенно), ама явно някой провайдъри не са успели да я овладеят или са се презастраховали.
                      Но 100% това е свързано с лихвите.
                      брокера ми ми обясниха,че котировките им са в реално време,но техните доставчици не са отразили такова движение
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        дайте ми инфо точно в колко часа е този спад
                        14:45 като обявиха че няма да свалят лихвите.
                        Явно пазара е се е надявал да свалят и малко волатилност (както обикновенно), ама явно някой провайдъри не са успели да я овладеят или са се презастраховали.
                        Но 100% това е свързано с лихвите.

                        Коментар


                        • дайте ми инфо точно в колко часа е този спад
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                            на платформата на Бенчмарка ми е ударил чак до 9022 - за информация
                            стига бе,защо така се разминават??????
                            Сега ще им потърся отговорност на моя брокер!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • на платформата на Бенчмарка ми е ударил чак до 9022 - за информация
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • муахахаха ей за това го обичам и мразя тоя DAX

                                не знам за вас ама такъв водопад и с такава мигновеност аз до сега не бях виждал

                                прибирам си профита от късите и излизам от тук за сега, че тия са луди беее
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X