IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
    Днес DAX-a определено не го чувам аз
    хеджирал съм като пиле в калчища и май, май ще го качват
    мани излезни че тея тъпотии с новините нали виде вчера какво става, а днеска странно ходи преди това на горе хмм нещо да не обърнат лодката, че са малко олигофрени ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Аз си продадох 10те контракта на 9300 сега чакам или 9400 или пак 9200 да купя (този път може би само 5)
      Тука пак ни метна, кога е стигало днес 9300?

      9287

      Коментар


      • Аз си продадох 10те контракта на 9300 сега чакам или 9400 или пак 9200 да купя (този път може би само 5)

        Коментар


        • Днес DAX-a определено не го чувам аз
          хеджирал съм като пиле в калчища и май, май ще го качват
          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

          Коментар


          • айде вече да изпуска малко въздух, че се изнервих
            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

            Коментар


            • Съгласен, утре трябва да е надоле, но някакво контра движение към МА50 около 9400 започна.

              П.С бе аз писах тука до 9220 после на 9000 и нагоре... и днес докато мигна то свършила работата шипове и чудо....
              Last edited by karnis; 06.02.2014, 22:54.

              Коментар


              • Утре се очаква Бундеспазарът да е надоле.
                Не е препоръка.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                  Хамериканците го изстрляха, докъде го виждате...то стана мътна и кървава
                  Много е важно утре новината как ще се приеме.
                  Каква е новината много не ме интересува, по важно е пазара как ще я приеме нагоре или надолу.
                  Бе пълна мъгла е в момента, който няма позиции по добре да не трейдва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Хамериканците го изстрляха, докъде го виждате...то стана мътна и кървава
                    Аз не мисля че сме свършили с движението надолу.
                    В най-добрия случай някакъв рейндж, но за рали абсурд (особенно при ДАКС-а) много смачкан нещо тия дни горкия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      не не тея твойте toxic stocks не ги ща ....
                      вzеми future-a преz ICE

                      Коментар


                      • Хамериканците го изстрляха, докъде го виждате...то стана мътна и кървава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          иzпусна но има време до 10 евро
                          не не тея твойте toxic stocks не ги ща ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            нали знаеш, че аз не съм по новините кво да ги гледам глупости пълни някои пишат апокалипсис идва, други разтежи и разцвет нема на кой да вярваш ...


                            иzпусна но има време до 10 евро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Ми не съм сигурен, те търговията ще е затворят ако падне 6-7% сигурно може би дори близо до 10%.
                              Ама при 5% спад никой няма да затваря.
                              Само моя провайдър ще ми спре достъпа и ще стоя и гледам как пропада ... това вече се е случвало няколко пъти.
                              Ще си разпределя позициите между няколко различни провайдъри поне 1 издържи
                              като казвам "подобни събития" не визирам 5-те процента надолу, а терористична атака или някакъв катаклизъм, който е в състояние да повлече надолу чартовете и тогава няма да е само 5%
                              иначе твойте 5% надолу могат да се случат и без разни апокалипсиси
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                А върха на сладоледа е при САКСО ( за тва не съм 100% сигурен някой тука може да каже).
                                Пазара затваря в 22:55 (5 минути преди да затвори Америка) като обикновенно е най-голямото волатилити на затваряне.
                                Варно ли е това?
                                бате не знам, за това акциийки там няма leveradge няма тъпотии акцийте и да паднат на 0 боли ме шпека аз съм собственика и стоят нищо че са паднали там стопове не ползвам.
                                Това с leveradge e тъпотия голяма и тряя стопове иначе ей както днеска може и по голям екстремум да треснат фючърсите и тогаа си на margin call те и брокера гледа да се опази боли го че клиента ще загуби там ... но Саксонците са коректни каквато цена виждаш и кликнеш такова е няма забавяне или затваряне или reûotes както правят някои други брокери.
                                И може би ето тука индекса наистина няма сътресения

                                http://www.finanzen.net/index/DAX - Deutsche Börse Xetra

                                но фючърсите имат

                                http://www.onvista.de/futures/snapshot/FDAXC1 - EUREX

                                значи тези които имаме огромен спад цената се базира на фючърсите а останалите на индекса и тва е то ....
                                Last edited by michaelis; 06.02.2014, 17:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X