IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Тука съм сългасен че не са вечни, но не виждам какво те топли това събитие което ще се случи след 100-200-300 години няма как да се възползваш от това сега.
    идва ,обаче момент,когато ситуацията,катализира,ескалира и започва да расте в аритметична прогресия,така,че могат да се случат много по бързо-трябва само катализатор
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Тук парадоксално може да се цитира Лорд Кейнс за дългосрочния план...
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Тука съм сългасен че не са вечни, но не виждам какво те топли това събитие което ще се случи след 100-200-300 години няма как да се възползваш от това сега.
        Абе то и след 10 години да е, към днешна дата кво те топли?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          Аз няма кво да ровя, държава с 20 трилиона дълг, ще им дойде времето, аз залагам като оня Талеб The Black Swan: The Impact of the Highly Improbable
          ще фалират и ние ще го доживеем това, ебал съм ги в парцалите никой не е вечен, вече се повтарям за Nти път, всичко с времето то ще покаже кой е по силен, Вездесъщите отатък блатото или 10 000 год. история на човекоподобните ...
          Тука съм сългасен че не са вечни, но не виждам какво те топли това събитие което ще се случи след 100-200-300 години няма как да се възползваш от това сега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Сметката е точна от всякъде.

            Майкъле, разрови се някъде, че мен ме мързи, ама по спомен американите имат 12 самолетоносача, а руснаците и китайците ОБЩО цели 2, ако не ме лъже паметта. Останалите Натовски самолетоносачи и военни бази няма да ги споменаваме. Така че като ти ги пратят си налягаш парцалите и тва е.
            Аз няма кво да ровя, държава с 20 трилиона дълг, ще им дойде времето, аз залагам като оня Талеб The Black Swan: The Impact of the Highly Improbable
            ще фалират и ние ще го доживеем това, ебал съм ги в парцалите никой не е вечен, вече се повтарям за Nти път, всичко с времето то ще покаже кой е по силен, Вездесъщите отатък блатото или 10 000 год. история на човекоподобните ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Сметката е точна от всякъде.

              Майкъле, разрови се някъде, че мен ме мързи, ама по спомен американите имат 12 самолетоносача, а руснаците и китайците ОБЩО цели 2, ако не ме лъже паметта. Останалите Натовски самолетоносачи и военни бази няма да ги споменаваме. Така че като ти ги пратят си налягаш парцалите и тва е.
              Еми аз за това съм само ЛОНГ щото иначе ще ми пратят самолетоносачите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Ако искат могат да ги смачкат за секунди. Военните бюджети на тези страни са едноцифрени проценти от този на Пентагона. Но за какво им е? Китай осигурява робска работна ръка, а Русия евтини суровини. Сичко е точно.
                Сметката е точна от всякъде.

                Майкъле, разрови се някъде, че мен ме мързи, ама по спомен американите имат 12 самолетоносача, а руснаците и китайците ОБЩО цели 2, ако не ме лъже паметта. Останалите Натовски самолетоносачи и военни бази няма да ги споменаваме. Така че като ти ги пратят си налягаш парцалите и тва е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  абе всички почнат ли, ей руснаците кат им продадоха 1 милярд от тяхната тоалетна артия за един ден, кво стана, нишо, да им продадат всичко и китайците, кво самолетоносачи дали ше посмеят да им пуснат на тези двете тогава май за пръв път в историята ще се води война на американска територия от чужденци ...

                  Egypt pound holds big gains vs dollar after huge central bank dollar sale
                  http://www.brecorder.com/markets/fxm...llar-sale.html

                  Bank of Russia sells $1bn in one day
                  http://english.pravda.ru/news/busine...bank_russia-0/

                  ей тва тряя да става ама масирано с тонове, да ги видим тогаз кон боб яде ли
                  Ако искат могат да ги смачкат за секунди. Военните бюджети на тези страни са едноцифрени проценти от този на Пентагона. Но за какво им е? Китай осигурява робска работна ръка, а Русия евтини суровини. Сичко е точно.
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    Щото ако не го направиш, идва самолетоносачът и ще осъмнеш с ракети Томахоук забити "ен ел куло"
                    абе всички почнат ли, ей руснаците кат им продадоха 1 милярд от тяхната тоалетна артия за един ден, кво стана, нишо, да им продадат всичко и китайците, кво самолетоносачи дали ше посмеят да им пуснат на тези двете тогава май за пръв път в историята ще се води война на американска територия от чужденци ...

                    Egypt pound holds big gains vs dollar after huge central bank dollar sale
                    http://www.brecorder.com/markets/fxm...llar-sale.html

                    Bank of Russia sells $1bn in one day
                    http://english.pravda.ru/news/busine...bank_russia-0/

                    ей тва тряя да става ама масирано с тонове, да ги видим тогаз кон боб яде ли
                    Last edited by michaelis; 07.02.2014, 17:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      ква икономика бе братче, тва тея американците ако покажат всички числа, но реално без да лъжат било то на безработица било на дългове, FED кво са напечатали, злато имат ли в наличност etc. всичко отива в канала аз не мога да си обясня още какво ги крепи тея бастуни и за кво другите им купуват бондовете и доларите не знам .....
                      Щото ако не го направиш, идва самолетоносачът и ще осъмнеш с ракети Томахоук забити "ен ел куло"
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • и айде са един поздрав за фундаменталите

                        113K
                        Actual

                        185K
                        Consensus
                        75K
                        Previous Revised from 74.000
                        Get more information about:
                        Nonfarm Payrolls
                        United States

                        и за ко ходи на горе сега като е по малко от очакваното ....
                        заради тва ще да е сигурно ...

                        6.6%
                        Actual
                        6.7%
                        Consensus
                        6.7%
                        Previous
                        Get more information about:
                        Unemployment Rate
                        United States
                        Last edited by michaelis; 07.02.2014, 17:20.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                          Ами ако е ниска безработицата при намаляващи нови назначение - лошо, значи все повече народ се отказва да се клеймва дори.
                          Ако е по-висока от отчетеното днес, пак лошо, макар, че остава възможността да отложат таперинга.
                          И в двата случая това не е икономика, която да претендира да търси нови върхове в момента
                          ква икономика бе братче, тва тея американците ако покажат всички числа, но реално без да лъжат било то на безработица било на дългове, FED кво са напечатали, злато имат ли в наличност etc. всичко отива в канала аз не мога да си обясня още какво ги крепи тея бастуни и за кво другите им купуват бондовете и доларите не знам .....
                          Last edited by michaelis; 07.02.2014, 17:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            то при тея безработицата е ебаси постановката, и днеска пак пируети силуети конфети, на горе на доле, ебаси люлянето ебаси чудото ...
                            Ами ако е ниска безработицата при намаляващи нови назначение - лошо, значи все повече народ се отказва да се клеймва дори.
                            Ако е по-висока от отчетеното днес, пак лошо, макар, че остава възможността да отложат таперинга.
                            И в двата случая това не е икономика, която да претендира да търси нови върхове в момента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Tя едва ли пада. Не е изключено в тоя студ и в тая люта зима, безработните да са отложили клймването си със седмица-две.
                              Бате Краси мерси!
                              Бутай S&P надоле!
                              то при тея безработицата е ебаси постановката, и днеска пак пируети силуети конфети, на горе на доле, ебаси люлянето ебаси чудото ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                                Що пауза? Напротив, безработицата продължава да пада, а ФЕД това гледа.
                                Tя едва ли пада. Не е изключено в тоя студ и в тая люта зима, безработните да са отложили клймването си със седмица-две.
                                Бате Краси мерси!
                                Бутай S&P надоле!

                                Коментар

                                Working...
                                X