IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    при него нема грешки, там има само една посока ако е в грешната само се пълни и нема страшно то пак отива на горе
    Спадовете са временни и ограничени, ръста нагоре е безкраен !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
      М'чета, дедо ви ша захапе едно тактическо дълго дакси от 9307 за едни скронми 50 точки профит до 5 часа. Ааа, имам и късо ойро от 3616, ама то е по дългосрочно. Хахо естествено пак е объркал посоката и сега е къс дакс

      Айде със здраве!
      при него нема грешки, там има само една посока ако е в грешната само се пълни и нема страшно то пак отива на горе

      Коментар


      • М'чета, дедо ви ша захапе едно тактическо дълго дакси от 9307 за едни скронми 50 точки профит до 5 часа. Ааа, имам и късо ойро от 3616, ама то е по дългосрочно. Хахо естествено пак е объркал посоката и сега е къс дакс

        Айде със здраве!
        Last edited by BatSvetlio; 10.02.2014, 15:27.

        Коментар


        • , Спокойствие и силна храна
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
            Е не е точно така:
            http://stocktwits.com/message/19863246

            По графиката на karnis...поне засега
            абе то хубаво, ама тука всичко става, не е като по учебник за сега добре ако слезне до 9227 Monthly open price и после пак на горе тогава е този сценарий ако не то нещо друго са измислили ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              еми то се движи за са, ама на доле уж го чакахме до 9400/9450 да ходи ама като отвори NYSE да не отиде на 9000 пак там където беше, че изпуснахме пак шорта да му се невиди ...
              Е не е точно така:
              http://stocktwits.com/message/19863246

              По графиката на karnis...поне засега

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Движи то ... слаба ракия, друго си е да направи 200 точки за 1 минута, малко да ми вдигне адреналина
                Сега го искам пак на 9200 да можем да накупим ефтино и после пак на 9300.
                Тоя рейндж ми е любим.
                ае ти с твойте "евфино" кое му е евтиното бе джанъм ? на 9 и кусур хиляди евтино е на 4000. И аз преди подскачах за всеки 50 точки като луд са не ме интересува ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  еми то се движи за са, ама на доле уж го чакахме до 9400/9450 да ходи ама като отвори NYSE да не отиде на 9000 пак там където беше, че изпуснахме пак шорта да му се невиди ...
                  Движи то ... слаба ракия, друго си е да направи 200 точки за 1 минута, малко да ми вдигне адреналина
                  Сега го искам пак на 9200 да можем да накупим ефтино и после пак на 9300.
                  Тоя рейндж ми е любим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Голяма скука днес, дано като отвори Америка малко се раздвижим нанякъде.
                    еми то се движи за са, ама на доле уж го чакахме до 9400/9450 да ходи ама като отвори NYSE да не отиде на 9000 пак там където беше, че изпуснахме пак шорта да му се невиди ...

                    Коментар


                    • Голяма скука днес, дано като отвори Америка малко се раздвижим нанякъде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                        Да, изчистих още на предните върхове...общо взето на около 1265 затварях - 4 позиции съответно от 1185, 1228, 1235 и 1254
                        Иначе очакванията ми, както писах и по-рано, са за неуспешен пробив на зоната 1290 – 1300. Оттам смятам, че ще върнем и пак ще има мегдан за дълги.
                        може да се клати да,но за сега изглежда на горе де да го знам аз моите бълхи си ги държа па където иска да ходи и накрая на есен ще броим пилците ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          ти затвори ли позицийте на златото в момента е на 1273, като го гледам продължава да "пада" ...
                          Да, изчистих още на предните върхове...общо взето на около 1265 затварях - 4 позиции съответно от 1185, 1228, 1235 и 1254
                          Иначе очакванията ми, както писах и по-рано, са за неуспешен пробив на зоната 1290 – 1300. Оттам смятам, че ще върнем и пак ще има мегдан за дълги.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                            Да, на практика всичко върви, както говорихме в началото на миналата седмица...само че не беше с клин, все пак онова дъно се оказа реално...
                            ти затвори ли позицийте на златото в момента е на 1273, като го гледам продължава да "пада" ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                              Да бе мноо криво дъно а CFD-то с тия шипове.... съвсем прецакват на човек стопове и всичко.
                              Сега да ги видим как ще го отиграят това нагоре. На графиката съм пуснал "приятния" сценарий така да се каже, но има вероятност да го пуснат по-дълбоко надолу и после пак да го качат... съвсем да побъркат хората
                              а те са специалисти в това да побъркват народа, затова на мен опцийте започват все повече да ми харесват ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                бат Краси чудим се да го рендосам ли с една put опция да не ми подскача кат миналият път, че много изневящо и после една Call до къде Юни и сме опекли нещата иначе с тея казачоци то не може да се играе ....
                                Зачертал съм няколко варианта там, кадето има повече навалица, за да може да се лансира по бързичко после ...
                                Хич не съм фен на опциите да ти кажа.... като не може човек да го види да го пипне....

                                Коментар

                                Working...
                                X