IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    еми то се движи за са, ама на доле уж го чакахме до 9400/9450 да ходи ама като отвори NYSE да не отиде на 9000 пак там където беше, че изпуснахме пак шорта да му се невиди ...
    Движи то ... слаба ракия, друго си е да направи 200 точки за 1 минута, малко да ми вдигне адреналина
    Сега го искам пак на 9200 да можем да накупим ефтино и после пак на 9300.
    Тоя рейндж ми е любим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Голяма скука днес, дано като отвори Америка малко се раздвижим нанякъде.
      еми то се движи за са, ама на доле уж го чакахме до 9400/9450 да ходи ама като отвори NYSE да не отиде на 9000 пак там където беше, че изпуснахме пак шорта да му се невиди ...

      Коментар


      • Голяма скука днес, дано като отвори Америка малко се раздвижим нанякъде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
          Да, изчистих още на предните върхове...общо взето на около 1265 затварях - 4 позиции съответно от 1185, 1228, 1235 и 1254
          Иначе очакванията ми, както писах и по-рано, са за неуспешен пробив на зоната 1290 – 1300. Оттам смятам, че ще върнем и пак ще има мегдан за дълги.
          може да се клати да,но за сега изглежда на горе де да го знам аз моите бълхи си ги държа па където иска да ходи и накрая на есен ще броим пилците ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            ти затвори ли позицийте на златото в момента е на 1273, като го гледам продължава да "пада" ...
            Да, изчистих още на предните върхове...общо взето на около 1265 затварях - 4 позиции съответно от 1185, 1228, 1235 и 1254
            Иначе очакванията ми, както писах и по-рано, са за неуспешен пробив на зоната 1290 – 1300. Оттам смятам, че ще върнем и пак ще има мегдан за дълги.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
              Да, на практика всичко върви, както говорихме в началото на миналата седмица...само че не беше с клин, все пак онова дъно се оказа реално...
              ти затвори ли позицийте на златото в момента е на 1273, като го гледам продължава да "пада" ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                Да бе мноо криво дъно а CFD-то с тия шипове.... съвсем прецакват на човек стопове и всичко.
                Сега да ги видим как ще го отиграят това нагоре. На графиката съм пуснал "приятния" сценарий така да се каже, но има вероятност да го пуснат по-дълбоко надолу и после пак да го качат... съвсем да побъркат хората
                а те са специалисти в това да побъркват народа, затова на мен опцийте започват все повече да ми харесват ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  бат Краси чудим се да го рендосам ли с една put опция да не ми подскача кат миналият път, че много изневящо и после една Call до къде Юни и сме опекли нещата иначе с тея казачоци то не може да се играе ....
                  Зачертал съм няколко варианта там, кадето има повече навалица, за да може да се лансира по бързичко после ...
                  Хич не съм фен на опциите да ти кажа.... като не може човек да го види да го пипне....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Да, на практика всичко върви, както говорихме в началото на миналата седмица...само че не беше с клин, все пак онова дъно се оказа реално...
                    Да бе мноо криво дъно а CFD-то с тия шипове.... съвсем прецакват на човек стопове и всичко.
                    Сега да ги видим как ще го отиграят това нагоре. На графиката съм пуснал "приятния" сценарий така да се каже, но има вероятност да го пуснат по-дълбоко надолу и после пак да го качат... съвсем да побъркат хората

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                      Много се умълчахте взех да се притеснявам за вас
                      Една вълна надолу сега една корективна нагоре... всичко по план. Сега я чакаме да свърши тази и после следващата надолу която да приключи корекцията.
                      http://stocktwits.com/message/19863246
                      бат Краси чудим се да го рендосам ли с една put опция да не ми подскача кат миналият път, че много изневящо и после една Call до къде Юни и сме опекли нещата иначе с тея казачоци то не може да се играе ....
                      Зачертал съм няколко варианта там, кадето има повече навалица, за да може да се лансира по бързичко после ...
                      Attached Files
                      Last edited by michaelis; 09.02.2014, 15:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                        Много се умълчахте взех да се притеснявам за вас
                        Една вълна надолу сега една корективна нагоре... всичко по план. Сега я чакаме да свърши тази и после следващата надолу която да приключи корекцията.
                        http://stocktwits.com/message/19863246
                        Да, на практика всичко върви, както говорихме в началото на миналата седмица...само че не беше с клин, все пак онова дъно се оказа реално...

                        Коментар


                        • Много се умълчахте взех да се притеснявам за вас
                          Една вълна надолу сега една корективна нагоре... всичко по план. Сега я чакаме да свърши тази и после следващата надолу която да приключи корекцията.
                          http://stocktwits.com/message/19863246

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Тука съм сългасен че не са вечни, но не виждам какво те топли това събитие което ще се случи след 100-200-300 години няма как да се възползваш от това сега.
                            идва ,обаче момент,когато ситуацията,катализира,ескалира и започва да расте в аритметична прогресия,така,че могат да се случат много по бързо-трябва само катализатор
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Тук парадоксално може да се цитира Лорд Кейнс за дългосрочния план...
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Тука съм сългасен че не са вечни, но не виждам какво те топли това събитие което ще се случи след 100-200-300 години няма как да се възползваш от това сега.
                                Абе то и след 10 години да е, към днешна дата кво те топли?!

                                Коментар

                                Working...
                                X