IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
    Мамка му
    Късо дакси от 9402
    Аре бе кво дремете
    ааа тоя мач съм го играл, рано е да се затвори гапа, ей са ше видиш кви пируети ще прави за да го затвори, даже може и да го изпържат още на горе и после с гап на долу, мамицата им отровна ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
      М'чета, стАнал съм алчен - лимита на дългия дакс го слагам на 9397. Хахо, баце, затваряй късите че съвсем му е*а мамата на тоя акаунт - то едно движение да беше хванал барем
      За къси незнам аз къси не съм имал никога на ДАКС-а но дълги имам много и съм ги обявил още преди 2 седмици

      Позиции на:
      9300 - 10 - затворена днес на 9400
      9400 - 10
      9450 - 5
      9500 - 5
      9550 - 5

      Малко раничко си продал, аз моите ги затворих по план на 9400, следваща спирка 9450.

      Коментар


      • бях се изкушел до и 28 да пусна 100 дълги дакса , ама не искам да стимулирам световна гнидоч

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
          Аут на 9387 неговата мама - не ще да ми удари лимита
          Мамка му
          Късо дакси от 9402
          Аре бе кво дремете

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
            М'чета, стАнал съм алчен - лимита на дългия дакс го слагам на 9397. Хахо, баце, затваряй късите че съвсем му е*а мамата на тоя акаунт - то едно движение да беше хванал барем
            Аут на 9387 неговата мама - не ще да ми удари лимита

            Коментар


            • М'чета, стАнал съм алчен - лимита на дългия дакс го слагам на 9397. Хахо, баце, затваряй късите че съвсем му е*а мамата на тоя акаунт - то едно движение да беше хванал барем

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                колега внимавай глеам,че нещо слаба ракия го играе на горе да не потъне ...
                И аз така го виждам... Още малко и ще бегам май

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                  М'чета, дедо ви ша захапе едно тактическо дълго дакси от 9307 за едни скронми 50 точки профит до 5 часа. Ааа, имам и късо ойро от 3616, ама то е по дългосрочно. Хахо естествено пак е объркал посоката и сега е къс дакс

                  Айде със здраве!
                  колега внимавай глеам,че нещо слаба ракия го играе на горе да не потъне ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    при него нема грешки, там има само една посока ако е в грешната само се пълни и нема страшно то пак отива на горе
                    Спадовете са временни и ограничени, ръста нагоре е безкраен !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                      М'чета, дедо ви ша захапе едно тактическо дълго дакси от 9307 за едни скронми 50 точки профит до 5 часа. Ааа, имам и късо ойро от 3616, ама то е по дългосрочно. Хахо естествено пак е объркал посоката и сега е къс дакс

                      Айде със здраве!
                      при него нема грешки, там има само една посока ако е в грешната само се пълни и нема страшно то пак отива на горе

                      Коментар


                      • М'чета, дедо ви ша захапе едно тактическо дълго дакси от 9307 за едни скронми 50 точки профит до 5 часа. Ааа, имам и късо ойро от 3616, ама то е по дългосрочно. Хахо естествено пак е объркал посоката и сега е къс дакс

                        Айде със здраве!
                        Last edited by BatSvetlio; 10.02.2014, 15:27.

                        Коментар


                        • , Спокойствие и силна храна
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                            Е не е точно така:
                            http://stocktwits.com/message/19863246

                            По графиката на karnis...поне засега
                            абе то хубаво, ама тука всичко става, не е като по учебник за сега добре ако слезне до 9227 Monthly open price и после пак на горе тогава е този сценарий ако не то нещо друго са измислили ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              еми то се движи за са, ама на доле уж го чакахме до 9400/9450 да ходи ама като отвори NYSE да не отиде на 9000 пак там където беше, че изпуснахме пак шорта да му се невиди ...
                              Е не е точно така:
                              http://stocktwits.com/message/19863246

                              По графиката на karnis...поне засега

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Движи то ... слаба ракия, друго си е да направи 200 точки за 1 минута, малко да ми вдигне адреналина
                                Сега го искам пак на 9200 да можем да накупим ефтино и после пак на 9300.
                                Тоя рейндж ми е любим.
                                ае ти с твойте "евфино" кое му е евтиното бе джанъм ? на 9 и кусур хиляди евтино е на 4000. И аз преди подскачах за всеки 50 точки като луд са не ме интересува ...

                                Коментар

                                Working...
                                X