IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Хемилио къде се криеш с бандата мишоци.
    Мълчите а?
    Днес сме 1.5% нагоре?
    Коментари няма?
    Хейтърите коментират само като падаме
    Ако си спомняш предсказанията ни в началото на годината....май ще съм прав. Сега се приготви за следващото пропадане.

    п.с. нали питаше кой отвори къси на 9700

    Коментар


    • При тва скъпо евро ,скоро дойчовците ще почнат да боксуват
      Game Over...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Абе,ти каза,че под 9000 няма да падне,ама падна.
        Пък аз казах,че по 9000 ще падне, и се случи
        Сеага мисля,че не е намерило дъното още.
        По важния въпрос е кое дъно търсим- капиш?
        Щото може бая да заорем,дакса си ги може тези неща
        Ти кажи до къде я докара,колко е голям минуса,имаш ли стоп,къде е, или марджин кола ти е стопа?
        Хемилио къде се криеш с бандата мишоци.
        Мълчите а?
        Днес сме 1.5% нагоре?
        Коментари няма?
        Хейтърите коментират само като падаме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Кво става? Някой има ли прогнози за ДАКС-а?
          Аз лично мисля че сме доста близо до дъното, може да паднем още малко но от тук нататък сме в рейндж или нагоре.
          Абе,ти каза,че под 9000 няма да падне,ама падна.
          Пък аз казах,че по 9000 ще падне, и се случи
          Сеага мисля,че не е намерило дъното още.
          По важния въпрос е кое дъно търсим- капиш?
          Щото може бая да заорем,дакса си ги може тези неща
          Ти кажи до къде я докара,колко е голям минуса,имаш ли стоп,къде е, или марджин кола ти е стопа?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Кво става? Някой има ли прогнози за ДАКС-а?
            Аз лично мисля че сме доста близо до дъното, може да паднем още малко но от тук нататък сме в рейндж или нагоре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
              Щом падна под 9050 не се знае къде ще спре 8500 е вероятно ниво, Аз освен руски акции нищо не барам на тези нива и се кефя на късите ми индекси.... пристеснително е че американците са толкова булиш. В момента играта не е за хора които поглеждат за половин -един час какво е станало
              нема кво да се плашиш, че американците били bullish, те тея индекси после наваксват едни спрямо други . Преди да започне 2 годишното мегарали, мачкаха американците повече спрямо DAX, сега мачкат повече немците нищо DJ и SP ще слезнат колкото трябва, няя страшно

              Коментар


              • Я мислим дека ДАКСот се изрути яко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Да видим къде е дъното
                  Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                  Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
                  Щом падна под 9050 не се знае къде ще спре 8500 е вероятно ниво, Аз освен руски акции нищо не барам на тези нива и се кефя на късите ми индекси.... пристеснително е че американците са толкова булиш. В момента играта не е за хора които поглеждат за половин -един час какво е станало

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                    сривльовци не можаха го закарат на 10 000 и туй то... нищо щом е над 8888 няма страшно
                    8888 ще ги смачка като валяк яйце-стой та гледай-утървахте лудия кон
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • сривльовци не можаха го закарат на 10 000 и туй то... нищо щом е над 8888 няма страшно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Аз ще изчакам да видя утре какво ще стане преди да купя, очаквам петък здрава разпродажба.
                        Че дори и в понеделник ... и после вече ще имам по ясна представа кое? какво? къде?

                        Иначе ако някой е шортил от 9700 евала, ама никой не се е похвалил така че едва ли
                        аз бях шортил нали писах но затворих рано позицията на ДАКса а на Швеийцарците ми бутнаха стопа, нали се хилехте там с твоя авер андтито глупака, то американците са силни ама европейците нали ги виждаш кво става и на black panter и на него му казах, че като немало криза и щели следващите 3 месеца да ходели на горе, ама нема на горе преди нещо като ей тва ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          Ама хахо бате ти не видиш ли къде е дъното на 8780 нал ти казах, там е SMA200 на дневна и фибо нивата сочат натам, а дългосрочното дъно е на 7 рка може и 6500 зависи от засилката
                          Аз ще изчакам да видя утре какво ще стане преди да купя, очаквам петък здрава разпродажба.
                          Че дори и в понеделник ... и после вече ще имам по ясна представа кое? какво? къде?

                          Иначе ако някой е шортил от 9700 евала, ама никой не се е похвалил така че едва ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Да видим къде е дъното
                            Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                            Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
                            Ама хахо бате ти не видиш ли къде е дъното на 8780 нал ти казах, там е SMA200 на дневна и фибо нивата сочат натам, а дългосрочното дъно е на 7 рка може и 6500 зависи от засилката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Мда,точно за това може да слезе и още.
                              За мен в момента е "bargain" много е ниско спрямо фундамента.
                              Шортят го изкуствено, рано или късно ще вдигне, сега са го нарочили и всички са шорт.
                              Но в един момент ще спрат и ще почнат да го купуват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Да видим къде е дъното
                                Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                                Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
                                Мда,точно за това може да слезе и още.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X