IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    е хахо поне скоро няма да вика ръст че беше много дразнещо . ръст на кое
    РЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪССССССТТТТТ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
      Ясно, ама ние с моя приятел другаря Хахо си имаме приказка И не щем некви аматьори да ни се месят в разговора пък били те и от Амстердам
      Пусни ми го на лично

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        а те си трият споко мен . мен ме баннаха за 1 седмица
        Теб трябва да те баннат до живот.
        Ти само спамиш ако имаш и 1 смислен пост в тоя форум ще отворя един ШОРТ на ДАКС-а в твоя чест.
        Ама на дали ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          направо се притесних! Ами те утре могат да спрат и търговията в Ню Йорк и Виена!!!
          Така били решили - егатти ИП-то!!!
          това само за Бенча ли важи или за всички партньори по веригата?, че там са и моите бастуни Саксото, добре че преместих позицийте при IB, остайх го Саксонския акаунт само заради DAXa а и ми идва на идея, като че ли фашагите се притесняват за нещо щом го праат това .... за да нема водопад но ще го изтърбушим DAXa а немските акций кат не им ги купи никой, ше ги намалят пак, нема къде да одат ....
          Last edited by michaelis; 23.03.2014, 15:59.

          Коментар


          • gap set go close-wame li to 9284 do 9340

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Така е ,некоректно е от тяхна страна,как ще ме карат да закривам позиция?
              направо се притесних! Ами те утре могат да спрат и търговията в Ню Йорк и Виена!!!
              Така били решили - егатти ИП-то!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                и какво сега, който пазари през бенча трябва да продава?
                абе оставете на нас да преценим скъпо ли ни е!
                Така е ,некоректно е от тяхна страна,как ще ме карат да закривам позиция?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • и какво сега, който пазари през бенча трябва да продава?
                  абе оставете на нас да преценим скъпо ли ни е!

                  Коментар


                  • а здрасти!!!

                    БенчМарк Финанс спира достъпа до инструменти от Deutsche Borse
                    За нас Новини Партньорства Документи Контакти Мнения и препоръки
                    18.03.2014 13:48

                    Уважаеми клиенти,
                    След 31 март няма да могат да се търгуват финансови инструменти от Deutsche Börse в платформата BenchMark Trader. Ограничението засяга всички акции, CFD върху акции, фючърси и борсови опции, които се търгуват на немската борса.
                    Ако имате отворени позиции в тези инструменти и желаете да ги затворите, можете да го направите до 31 март. По неокончателна информация останалите активни позиции след 31 март ще могат да бъдат затворени, но само след връзка с клиентското обслужване на БенчМарк Финанс и изчакване на котировка. При промяна, ще Ви информираме своевременно.
                    Важно: Търговията със CFD върху немския индекс DAX (Germany 30) и CFD върху немски облигации (BUND, BOBL и SCHATZ) няма да бъде ограничена.
                    От началото на април Deutsche Börse повишава няколкократно таксата за достъп до данни и котировки, което ще доведе до значително увеличаване на разходите за търговия. Считаме, че подобни условия няма да бъдат конкурентни и не биха удовлетворили нашите клиенти.
                    Благодарим Ви за разбирането!
                    Отдел Международни финансови пазари
                    БенчМарк Финанс АД

                    Коментар


                    • е хахо поне скоро няма да вика ръст че беше много дразнещо . ръст на кое

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        а те си трият споко мен . мен ме баннаха за 1 седмица
                        Ясно, ама ние с моя приятел другаря Хахо си имаме приказка И не щем некви аматьори да ни се месят в разговора пък били те и от Амстердам

                        Коментар


                        • свобода на словото

                          Коментар


                          • а те си трият споко мен . мен ме баннаха за 1 седмица

                            Коментар


                            • Амстердамчоо, що ми изтри поста бе?! Ти правиш ли разлика между заяждане и закачка бе, момче?!

                              Ся, аз не съм виновен, че докато ние, тарикатите, поливаме седмичните печалби ти требе да работиш по нощите за жълти стинки... Съдба бате! Аре със здраве мойто момче!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                                intraday war super
                                типично в DAXов стил 50 на доле, 60 на горе после 80 на доле, луда му работа ... само човек да ги лови тея глупости че даже и с 1 контракт пак стовка, кой ти ги дава ...

                                Коментар

                                Working...
                                X