IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
    Всеки си гледа индикаторите и търгува, не че аз гледам де Май,, Юни ще прескочи 10 000 според мене. Дано се случи в началото на май да препечеля и аз нещо.

    Не е препоръка!!!
    ше вземеш бе що да не вземеш, то не е задължително да стигне 10тка за да спечелиш при опциийте, затова ги харесвам .. и аз мисля, че ше го добутат те нема да мирясат иначе а DAXa го цъкам малко да избием разходите по акцийте и квот дойде отгоре, амин и тва е
    Last edited by michaelis; 22.03.2014, 21:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      нема ракета колега видели го каде е кацнало и каде даде откат, нема такива, после ше хои там на десетка те нема да мирясат докато не го добутат, ама след това ....
      intraday war super

      Коментар


      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
        Rakete
        нема ракета колега видели го каде е кацнало и каде даде откат, нема такива, после ше хои там на десетка те нема да мирясат докато не го добутат, ама след това ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          аз съм шортрек на 342, че има една дупка там долу и тряя да асфалтира там и на 366 както казах е важно фибо ниво и ше има откат според мене, не веднага ше го мъчат ама ше видим кво ше стане ...

          и в момента стой на дневна на SMA100 и EMA50 под тях, трудно ше му е на DAXa ама всичко е възможно ... може вечерта да направят разпродажба както винаги циганските им номера когато всичко спи ...
          Всеки си гледа индикаторите и търгува, не че аз гледам де Май,, Юни ще прескочи 10 000 според мене. Дано се случи в началото на май да препечеля и аз нещо.

          Не е препоръка!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            аз съм шортрек на 342, че има една дупка там долу и тряя да асфалтира там и на 366 както казах е важно фибо ниво и ше има откат според мене, не веднага ше го мъчат ама ше видим кво ше стане ...

            и в момента стой на дневна на SMA100 и EMA50 под тях, трудно ше му е на DAXa ама всичко е възможно ... може вечерта да направят разпродажба както винаги циганските им номера когато всичко спи ...
            Rakete

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
              9400 до края на деня!

              Не е препоръка!
              аз съм шортрек на 342, че има една дупка там долу и тряя да асфалтира там и на 366 както казах е важно фибо ниво и ше има откат според мене, не веднага ше го мъчат ама ше видим кво ше стане ...

              и в момента стой на дневна на SMA100 и EMA50 под тях, трудно ше му е на DAXa ама всичко е възможно ... може вечерта да направят разпродажба както винаги циганските им номера когато всичко спи ...
              Last edited by michaelis; 21.03.2014, 14:50.

              Коментар


              • 9400 до края на деня!

                Не е препоръка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  не zнам. хамериканците могата да бутнат осте доста нагоре кат отворат. след това мои пак да се пусна по парzалката
                  на 366 ше има rejection +- points

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    И аз съм играл южния шекер. Поздрави и много ойро.
                    не zнам. хамериканците могата да бутнат осте доста нагоре кат отворат. след това мои пак да се пусна по парzалката

                    Коментар


                    • И аз съм играл южния шекер. Поздрави и много ойро.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        моите Сиеменски с 96 стрике добре варват днес и ги 4акам на 98 да zатвора

                        наи ме ебават Suedzucker. наи иzмислената компаниа. там имам short mit Ziel 17, ама се дарпа с паzара и беz фудамент
                        Айде успех, дано направим някой еврак

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                          Аз си чакам опцийката на над 10 000
                          моите Сиеменски с 96 стрике добре варват днес и ги 4акам на 98 да zатвора

                          наи ме ебават Suedzucker. наи иzмислената компаниа. там имам short mit Ziel 17, ама се дарпа с паzара и беz фудамент

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            short 9351
                            closed 9348

                            Коментар


                            • short 9351

                              Коментар


                              • Аз си чакам опцийката на над 10 000

                                Коментар

                                Working...
                                X