IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дали да куригираме , айде няма за по нататък

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Да не държите къси ДАКС-ове?
      Да, що?
      Акциите добре се представят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
        Стига с тия дивиденти бе човек. не виждаш ли, чв дакса следва американците като кученце. Обърнат ли Американците ще видиш едни дивиденти
        Да не държите къси ДАКС-ове?

        Коментар


        • ех неще и неще да пада, някои още от 7000 го чакаха да падне

          Чакайте.......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
            Стига с тия дивиденти бе човек. не виждаш ли, чв дакса следва американците като кученце. Обърнат ли Американците ще видиш едни дивиденти
            +1
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Тука сме на едно мнение Хемилио чакат да издоят и последната мечка преди да обърнат надолу така че аз съм къс.
              Но не на ДАКС-а, ДАКС-а или ще е волатилен или ще върви нагоре. Това 10 000 е въпрос на време.
              Сега е сезона на дивидентите така че ДАКС-а ще напреви едно 3% само от дивидент.
              Юни се очакват стимули от ЕЦБ (да видим какво са измислили) тава ще налее допълнителни пари в акциите.
              Иначе Америка е или флат или волатилно или надолу със спиране на QE спря и балона на борсата.
              Стига с тия дивиденти бе човек. не виждаш ли, чв дакса следва американците като кученце. Обърнат ли Американците ще видиш едни дивиденти

              Коментар


              • Иначе гоним нови рекорди, ха ха ха. Нашата борса била манипулирана, стадото ще го колят скоро, ама може СиП и над 2000 и тогава
                http://www.investor.bg/novini/130/a/...ez-mai,172159/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Хахо,стим и гледаме мача,чакам лудите да се налудуват,ти също се изгуби като белия боб,а уж пазара е в твоята посока....
                  Тука сме на едно мнение Хемилио чакат да издоят и последната мечка преди да обърнат надолу така че аз съм къс.
                  Но не на ДАКС-а, ДАКС-а или ще е волатилен или ще върви нагоре. Това 10 000 е въпрос на време.
                  Сега е сезона на дивидентите така че ДАКС-а ще напреви едно 3% само от дивидент.
                  Юни се очакват стимули от ЕЦБ (да видим какво са измислили) тава ще налее допълнителни пари в акциите.
                  Иначе Америка е или флат или волатилно или надолу със спиране на QE спря и балона на борсата.

                  Коментар


                  • Хахо,стим и гледаме мача,чакам лудите да се налудуват,ти също се изгуби като белия боб,а уж пазара е в твоята посока....
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • всичко на тойзи свет се връща тъпкано

                      Коментар


                      • ама ще бъде много красиво отвъд океана а редко . скоро

                        Коментар


                        • утре дълбоко в низините фашаги гниди . късите си стоят а те после ще викат мамо леб има ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                            Явно изключиха комповете и не може да мръдне с 2 евро, нанякъде, вече час. Поне за мен е странно ?
                            Тръгна тръгна да видим до кога, да видим 9800 ще направи ли.
                            Почвам да мисля че да, обаче 10 000 не вярвам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Хемилио темата за ДАКС-а съвсем я изостави.
                              Иначе ДАКС-а лети тези дни, стигна си нивото от Март май беше?
                              Да видим до къде ще вдигне.
                              Според мен 10 000 няма да може да го мине сега, ще го мине есента.
                              Явно изключиха комповете и не може да мръдне с 2 евро, нанякъде, вече час. Поне за мен е странно ?

                              Коментар


                              • Хемилио темата за ДАКС-а съвсем я изостави.
                                Иначе ДАКС-а лети тези дни, стигна си нивото от Март май беше?
                                Да видим до къде ще вдигне.
                                Според мен 10 000 няма да може да го мине сега, ще го мине есента.

                                Коментар

                                Working...
                                X