IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хиляда пъти ще са по-важни парламентарните избори след някои друг месец във Франция, а не толкова президента.
    Затова и опиенението беше само вчера.
    Франция не е президентска република.
    Оланд не съм го видял да прави нещо, освен да си говори със Меркел.
    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

    Коментар


    • Abengoa няма се изненадам ако бутнат Б от борсата ,мисля че под 0.010 ще е спрат и там чакам на 0.010-0.011

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Да влизат араби и кой иска още - стига да се вдига ... че вчера ооооще си купих
        Аз чакам под 0.030 А 0.024-0.026 ,ако дойде добре ако не си чакам зор нямам .
        На 7 май излиза Q-1
        Last edited by lobos; 25.04.2017, 10:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Да влизат араби и кой иска още - стига да се вдига ... че вчера ооооще си купих
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Abengoa
            https://okdiario.com/economia/empres...o-saldo-938753

            Коментар


            • реформи евреииииииииииииииии. реформи не правите . утре еврейската кукла тръмп ще покаже как се правят реформи на индексите по поръчка на еврейчаааааааааааааааааааааааата яхяхяхяхххяхаааааааааааа

              Коментар


              • добро утро днес вазелина с нас ли е!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  И да се възмущаваш кел файда. Такъв е живота. Ако живеехме преди 1-2 века човешкият живот хептен нямше да има стойност. Има си френски легион записваш се и отиваш на фронта да тепеш клетите арабески. Първо да си оправим нашата кочина пък после да мислим за франсетата, защото те пак са 100 пъти по добре от тая бананова република.

                  А възмущаваш ли се от мутрите които грабеха клетите хора през 90-те или пък ДС ченгетата фалирали банки и затрили съдбата на десетки хора?
                  Ким да праща ракетите директно у борсата на франкфурт ..а може и у никей че му е много близко
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Стига квича бе, наркоман !!!

                    Квиченето ти ме обижда, защото аз плача за Франция !!! Не съм и сънувал дори, че ще видя наяве това - позорното самоубийство на един велик народ !!!

                    Разстреляха Петен - след 70 години си избраха Макарон !!! Дори нацисткото нашествие би било по-добро от талибанското !!! Де Гол, Жана д`Арк, Напальон, Анри ІV-ий, Карл Велики и още хиляди велики французи гледат отгоре и сигурно биха искали никога да не бяха се раждали !!!

                    Ти оплезен: не знаеш ли, че няма свиня безсмъртна?



                    Нима демонстративната толерастия струва повече от животът на едно дори дете ??? Защото това е само едно от десетте, премачкани в Ница от "клет мигрант с човешки права но различна култура" !!!

                    Нима вашите "къси" и дребни печалбици струват повече от гибелта на това дете... и на цял народ?
                    И да се възмущаваш кел файда. Такъв е живота. Ако живеехме преди 1-2 века човешкият живот хептен нямше да има стойност. Има си френски легион записваш се и отиваш на фронта да тепеш клетите арабески. Първо да си оправим нашата кочина пък после да мислим за франсетата, защото те пак са 100 пъти по добре от тая бананова република.

                    А възмущаваш ли се от мутрите които грабеха клетите хора през 90-те или пък ДС ченгетата фалирали банки и затрили съдбата на десетки хора?

                    Коментар


                    • Стига квича бе, наркоман !!!

                      Квиченето ти ме обижда, защото аз плача за Франция !!! Не съм и сънувал дори, че ще видя наяве това - позорното самоубийство на един велик народ !!!

                      Разстреляха Петен - след 70 години си избраха Макарон !!! Дори нацисткото нашествие би било по-добро от талибанското !!! Де Гол, Жана д`Арк, Напальон, Анри ІV-ий, Карл Велики и още хиляди велики французи гледат отгоре и сигурно биха искали никога да не бяха се раждали !!!

                      Ти оплезен: не знаеш ли, че няма свиня безсмъртна?



                      Нима демонстративната толерастия струва повече от животът на едно дори дете ??? Защото това е само едно от десетте, премачкани в Ница от "клет мигрант с човешки права но различна култура" !!!

                      Нима вашите "къси" и дребни печалбици струват повече от гибелта на това дете... и на цял народ?
                      Last edited by Императорът; 25.04.2017, 00:30. Причина: ПОЗОР !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • НАГУВИНчаня принцескЕ с кашкавал. при тази статия от днес се пускат къси . утре ще ти излязат . иначе цялото това плямпане дето го правиш е безмислено особено след като казваш че си дивидентна принцеска с кашкавал .хяхяхххяхяхях
                        Победата на Макрон хвърли в екстаз европейските фондови пазари

                        абе мноу убаво ти беше интервиту в инвестора . убавиня . хяхяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяя
                        Last edited by the architect; 24.04.2017, 21:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                          Шом на БФБ-то има p/e 20 и нагоре няма какво да се чудим на дакса засега музиката свири и танцуваме
                          Танцуваме: какво танцуваме - исках да се понагувича с Total и Sanofi (ного се дразня по 18 пъти на ден да гледам реклами на лекарства на Sanofi, но да нямам пукната акция) - ама при тия нива това е абсурдно.

                          Ще се нагувичвам с Мидички и GlaxoSmithKline - а френските свини да не забравят, че няма свиня безсмъртна.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                            Ами ако на 2 тур спечели другарката тогас ко става? Защо е тоз оптимизъм като това не са окончателни избори
                            Ми кво да стане ще купуваме пак Сантандер на 3 евро

                            Коментар


                            • Ами ако на 2 тур спечели другарката тогас ко става? Защо е тоз оптимизъм като това не са окончателни избори
                              Вся Власть Советам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                                Шом на БФБ-то има p/e 20 и нагоре няма какво да се чудим на дакса засега музиката свири и танцуваме
                                Според мен имат още 2-3 дена ако не се лъжа тази седмица чакат и отчетите поне тъка мисля за испанските банки...

                                Коментар

                                Working...
                                X