IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    При Абенгоа излязох вчера през другата седмица започват 10 дена дела в съда
    Гамеса -според мен дъното е под около-16,700 -поне това виждам на годишна графика -да видим пазара какво ще види
    на вятърния пазар се очаква още консолидация. Сименс-Гамеса и Нордекс-Аксиона вече са факт и скоро няма да има промяна при тях. Има други интересни участници които са обект на разглеждане. според мен С-Г е вече в рейнджа си и само нещо много голямо може да изстреля цената над 23-24.
    не забравяй, че конкуренцията не спи. цените на веи енергията падат, а турбините стават все по-мощни и донякъде скъпи
    С-Г е добра, т.к. дава приличен дивидент. но за грандиочен ръст скоро при нея.... нада ли има други поинтересни конкуренти, обект на оглеждане от далечният изток.
    Last edited by Ferry; 08.07.2017, 23:15.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      При Абенгоа излязох вчера през другата седмица започват 10 дена дела в съда
      Гамеса -според мен дъното е под около-16,700 -поне това виждам на годишна графика -да видим пазара какво ще види
      Разглеждах производителите на вятърни турбини, защото нещо са под натиск в последните месеци.

      Защо си решил да купуваш Гамеса?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Ами да купуваме дружно и да ги затварят на пожар ... Всъщност мисля, че при тая волативност някой по-голям от тях ще го направи...още тия дни
        При Абенгоа излязох вчера през другата седмица започват 10 дена дела в съда
        Гамеса -според мен дъното е под около-16,700 -поне това виждам на годишна графика -да видим пазара какво ще види
        Last edited by lobos; 08.07.2017, 18:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          От вчера са вдигнали късите
          Hutchin Hill Capital, LP 0,900 07/07/2017
          30/06/20170,820
          29/06/2017 0,760
          28/06/2017 0,630
          В петък при клас Б удариха 0,010
          Гамеса е под 18 еврака
          Ами да купуваме дружно и да ги затварят на пожар ... Всъщност мисля, че при тая волативност някой по-голям от тях ще го направи...още тия дни
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Според мен тия вече са на дълги - инфото е от преди седмица ...а нещата се менят за часове ...
            06.30.2017 0.820
            За ABG реших да си променя стратегията - няма да чакам да излита а ще кеширам при 10-20% на отворена позиция ... като ще гледам да не се засилвам много ... досега участвах с до 12 % процента от портфейла ... три пъти успешно

            Благодарение на теб у загледох .. ще трябва да те почерпя по бира ....
            Монти също - щото го спаси на косъм от Popular
            От вчера са вдигнали късите
            Hutchin Hill Capital, LP 0,900 07/07/2017
            30/06/20170,820
            29/06/2017 0,760
            28/06/2017 0,630
            В петък при клас Б удариха 0,010
            Гамеса е под 18 еврака
            Last edited by lobos; 08.07.2017, 16:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Абенгоа -нови къси позиции
              http://www.cnmv.es/Portal/Consultas/...?nif=A41002288
              Според мен тия вече са на дълги - инфото е от преди седмица ...а нещата се менят за часове ...
              06.30.2017 0.820
              За ABG реших да си променя стратегията - няма да чакам да излита а ще кеширам при 10-20% на отворена позиция ... като ще гледам да не се засилвам много ... досега участвах с до 12 % процента от портфейла ... три пъти успешно

              Благодарение на теб у загледох .. ще трябва да те почерпя по бира ....
              Монти също - щото го спаси на косъм от Popular
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Абенгоа -нови къси позиции
                http://www.cnmv.es/Portal/Consultas/...?nif=A41002288

                Коментар


                • Но-о-ого яки резултати на Daimler за шестмесечието - още ли твърдите, че - балон или каквото още обиждахте тази могъща компания?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Дакса е 12 420 да у жонса е 21 420 забелязвате ли че само първите две числа са разменени?горе долу така се движат от известно време
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • преди тъгване PTNA допълване 26.6к(тотал 64к)
                      следим Q3 - Q4 и прогнозите за '18.
                      приятен уикенд

                      Коментар


                      • следите ли ВДИ какво прави?

                        Коментар


                        • https://www.bloomberg.com/news/artic...in-lender-push

                          Cerberus Capital Management претегля влизане в Коба
                          ще става доста интересно идните седмици и месеци в Коба. 13-14 още преди Коледа са поставени за цел

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Чакай сега ... Дали ми харесва ??? .. дали е честно ??? ...
                            На тия въпроси ще си позволя лукса да отговарям когато стана мажо в някоя банка ...
                            Ако се вторачваме в моралните измерения не трябва да купуваме нито долари, нито петрол нито злато ... а само акции на фирми бутилиращи минерална вода ...
                            Някакви идеи за OHL ??? ... няма ли да опандизят някого , че да напазаруваме
                            Нали ги бяха арестува ли и баща и син ,това вече не актуално за Мексико и Испания .проблем едва ли ще има голям по- скоро нещо от УСА се надявам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              а ей го човекот дет не е изтрезнел на снимката още от оня ден кат го гледам .....

                              Изкуственият интелект ще замести високоинтелектуалните професии
                              Хората винаги ще намерят нещо различно, с което ще се занимават, твърди Константин Василев

                              http://www.investor.bg/bloomberg-tv/...ofesii-242267/

                              ......„Един подобен пример е борсовата търговия. В момента вече 80% от нея се извършват от изкуствен интелект....



                              P.S. пример за борсовата търговия с алгоритмика как щела да измести хората е доле .....
                              Те извънземните си карат техните кораби а човеците видиш ли ше прават интелект хахаха расата дето трепе животни за удоволствие и гори дърва за да прави ток и топло ше създава интелект хахахаха
                              Вся Власть Советам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                                Кой следеше ВР ? Има ли според вас смисъл да се влезне сега на тази цена или и по-ниска е възможна ?
                                И аз я поглеждам и почти съм сигурен, че ще видим още по-ниски нива ... иска ми се да тества 400 ...но едва ли ...
                                https://www.investing.com/equities/bp
                                Причините - тия дни Тръм ще натиска из Европа да приемата неговата стратегия за трите морета ...
                                Докато не ги видим да се прегръщат с Путин ... ама в Москва ...нищо не е ясно ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X